Bebişlerimiz dönebiliyormuuu???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
kızlar benim sinemim sırt üstüyken yüzüstü dönüyor.tekrar sırt üstü yatırıyorum .
tekrar dönüveriyor.bide bi komik bakıyor döndükten sonra.emekleme pozisyonu alıyor. poposunu dikiyor havaya.ilerleyemeyince kızıyor.başlıyo ağlamaya.eliyle yere vurmaya...çok komik yaa.tüm bebeklerde gelişim farklı...kimisi 4 aylıkken dönüyormuş.benimki dönmüyor diye üzülüyordum.geçte olsa döndü benimki.8 ocakta 5 ayı bitecek nasipse...

yigitnil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
1.351
69
  • Konu Sahibi panikatak
:roflol:benimki hiç uğraşmıyo daha :roflol:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2206 gün geçti.

papatyam_83

civciv
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.272
421
38
  • Konu Sahibi panikatak
tam 5 ayyık benim ki dönüyo çeviriyorum paat yine yine çeviriyorum yine dönüyo yine yine yine oyunu bulduk .biz valla :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1423 gün geçti.

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
2
  • Konu Sahibi panikatak
bizimki çok lap... derler ya aynı ondan:)beyimi< hiç uğraşmıo eller kollar açık paso keyif yapıo baba rahat oğul rahat benim çok işim var:))))

myflowers

biroyana birbuyana salla
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
2.560
14
  • Konu Sahibi panikatak
benım oglum 4 aylıkken emkledıııı

zeyynoo

zeynepin annesi sefaaa
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
427
0
42
  • Konu Sahibi panikatak
kızlar maşallah benim bebişimde döne döne odayı dolaşıo

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
maşallah benimkide dönüyor koltukta olduğu zaman arkamı bile dönemiyorum odadan çıkarken hep beşiğine yatırıp çıkıyorum

myflowers

biroyana birbuyana salla
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2008
2.560
14
  • Konu Sahibi panikatak
ee yok artık daha neler duyacağım...nasıl oldu??

vallaha yemın edeırmmm hatta su an 9 aylık yuruyooooooooo kımseye ıhtıyacı olmadan yuruyooo odadan odaya dolaptan dolaba karıstırıp gelıyo yanıma bakıyo bısey yok tekarr oda sefasına cekılıyooo :))

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
38
walla benim kızımda altı açıkken dönüyo sadece normalde dönmüyoo paso yatıyooo bakalımm bizimki ne zaman dönecej

arzum23

melihin annesi melike
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
158
2
benim oğlum babasına çekmiş çok tembel dönmeyi bırakın hiç çabasıda yok sadece huysuzluğu var benim oğlanın başka hiçbişeyi yok

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
2
benim oğlum babasına çekmiş çok tembel dönmeyi bırakın hiç çabasıda yok sadece huysuzluğu var benim oğlanın başka hiçbişeyi yok

al bizdende o kadar...kaydirigubbakcemile3

cicek35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
125
0
benimkide henüz dönmüyor yere bırakıyorum ama yalnız basına donebilsin diye tık yok henüz tembel tosba:))

lili08

BAL KIZIM
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
780
0
Benimkide altını değiştirirken dönüyor, değiştirtmiyor bir türlü. Çıplak çok seviyor bağlatmıyor altını dönüp duruyor, değiştirirken terliyorum valla fıkırdak şirine. Uykusunda dönmüyor henüz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2987 gün geçti.

@ANGEL@

tahayla şevvalin annesi
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
98
5
39
benim kızım 5 ine girecek odayı dönerek dolaşıyor emeklemek için çabalıyor 1 aya kadar dönmeye başladı 1 aya kalmaz bizde emeklemeye başlarız sanırım