bebişlerimizin gelişimlerini paylaşalım...

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
236
arkadaşlar benim son adet tarihim 13 ekim ..bebisim 19 temmuzda gelecek insallah...adetim 3 gun gecince öğrendim melegimi hcg degerim 2116.5 ti..havalara uctum tabi
buraya herkes doktora gittiginde bebeginin gelisimini, yasadiklarini, hissettiklerini yazsın..sonucta aynı haftalardayiz..mesela
nasil öğrendiniz,beta hcg degerleriniz
ilk doktor ziyareti
kalp atisi
cinsiyeti ( simdilik tahmin olacak sonra yazaris buraya hihohaaa):içelim:

arkadaşım benimde son adet tarihim 12ekim internetten hesapladım bebişim 18temmuzda gelecek Allahımın izniyle.yani seninle aramızda 1günlük fark var hehe.ben henüz doktora gitmedim alttan muaneye bi türlü cesaret edemiyorum 2 hafta sonra falan gitcem doktora.kan testim ve idrar testim pozitif çıktı.nasıl mutlu oldum anlatamam çok farklı bi duygu.içimden bi his kızımın olacağını söylüyor.sana ve bebişine sağlıklı günler dilerim buraya yazarız gelişmeleri ok

benim kızım 20 ocakta gelcek son adetim 15 nisandı sizin kilerden büyük benim kızım testlerden filan gectik artık her hafta nst war kalp atışlarını dinliycez iki kilo oldu benim kuzum
yarın onun kalp atışlarını dinliycez ...her adımı heycan verici ve güzel

canım benim ne güzel inşş bizde o aşamalara sağlıkla geliriz sağlıklı günler bebeğine ve sana

:nazar:selam kızlar bende hamile oldugu 7 haftada ögrendim gec ögredim adetimden 16 gün gectikten sonra test yaptım benim adetim düzensizdir ben bide 6 ay sürekli her ay test yapmıştım artık umudum yoktu hamile degilim gene negatif cıkıcak üzülücem diye yapmıyodum cevremdekilerin demesiyle son kez yapıyım bari dedim :eek: yaptım ve cok net iki cizgi pozitif eşimde evdeydi ona dedim hamileyim ikimiz donduk kaldık şok olduk cok mutlu olduk ama ben gene teretüt ederek yanılma payıda var diyerekten kan testi yaptırdım kan testinde kac haftalık olduguda cıkıyo bi baktıkki 7 haftalık hamileyim doktora muaneye girdim ve bebeşimi gördüm hala inanamıyorum aslında kalp atışlarını gördüm pıt pıtt atıyodu minicik kalbi :asigim: ne diyim kızlar cok mutluyum benim bebeşimde 06.07.08 de dünyaya gelicek cok güzel bi tarih inşallah saglıklısıyla hayırlısıyla kucagıma almayı nasip eder allahım bende kız olarak seziyorum inşallah öyledir kızlar saglıkla hepimiz kucagımıza alırız inşallah bebişlerimizi:emir_bebek:Şeniz

benimde son adetim 21 eylüldü adetimden 3 gün sonra öğrendim hcg 94 çıkmıştı 2 haftalık falan.kalp atışını gördüm çok güzel yaaa :))
şimdi 17 aralıkta ikili teste gidicem çok heycanlıyım bebişim ne kadar oldu merak ediyorum.herkese saglıklı bebekler dileğiyle.

benimde son adetim 21 eylüldü adetimden 3 gün sonra öğrendim hcg 94 çıkmıştı 2 haftalık falan.kalp atışını gördüm çok güzel yaaa :))
şimdi 17 aralıkta ikili teste gidicem çok heycanlıyım bebişim ne kadar oldu merak ediyorum.herkese saglıklı bebekler dileğiyle.

yagmur su bende 2li teste giricem senden tam bir hafta sonra bende cok heycanlıyım ummarım iyi sonuclar alırız saglıkla gelsin bebeişlerimiz inşallah.:nazar::emir_bebek:

adasu canım benimde adetlerim çok düzensizdir aynen bende her ay test yapardım .sana ve bebişine sağlıklı günler dilerim.kızlar ikili test hakkında bana bilgi verirmisiniz birde hangi haftalarda yapılıyor

adasu 7haftalık hamileyken muaneni alttanmı yaptı doktorun yoksa karından ultrasonlamı gördün kalp atışını

7 haftalıkken alttan baktı doktor ordan gördüm canım kalp atışlarını

adasu canım benimde adetlerim çok düzensizdir aynen bende her ay test yapardım .sana ve bebişine sağlıklı günler dilerim.kızlar ikili test hakkında bana bilgi verirmisiniz birde hangi haftalarda yapılıyor

sagol canım allah hepimizin bebişlerini saglısıyla kucaga almayı nasip etsin canım 12 haftadan irtibaren 2 test icin cagrıyolar ben 7 haftalıkken gittigimde 5 hafta sonra gel dedi 12 hftalık olunca yani işte hayırlısıyla sorunsuz atlatırız inşallah..benneyaptımki

benimde 17 aralıkta 12 hafta oluyo ikili teste gidicem inşallah sorun çııkmas.ikili testte ne yapıyorlar?

benimde 17 aralıkta 12 hafta oluyo ikili teste gidicem inşallah sorun çııkmas.ikili testte ne yapıyorlar?

kızlar çok heyecanlıyım 7buçuk haftalık olduk ilkkez doktora gitcem 5buçukta randevum var ayyyyyyyy çok heyecanlıyım

canım gittim doktora karından ultrasonla baktı gebelik kesesini görebildik sadece benim hesabıma göre7haftalıktı ama doktorumun dediğine göre daha 5haftalıkmış oyüzden haftaya perşembe için randevu aldık artık ozaman görücez inşallah.folik asite başlamamı önerdi bol meyve yememi söyledi çok ilgiliydi doktorum.hayırlısı canım senin bebiş nasıl adasu

canım gittim doktora karından ultrasonla baktı gebelik kesesini görebildik sadece benim hesabıma göre7haftalıktı ama doktorumun dediğine göre daha 5haftalıkmış oyüzden haftaya perşembe için randevu aldık artık ozaman görücez inşallah.folik asite başlamamı önerdi bol meyve yememi söyledi çok ilgiliydi doktorum.hayırlısı canım senin bebiş nasıl adasu

nasıl olsun canım yaa onun icin herşeye katlanıyorum vallahi inan hergün migde bulantım var:çok üzgünüm: sabah uyandıgımda bulantım olmazsa akşama kadar migde bulantısı beni rahat bırakmıyor sabah eger ögürürsem rahat ediyorum ama hamileligimden beri sadece 2 sabah ögürdüm oda berbat bişi karnım geriliyo ama böylede akşama kadar bulanık migdeyle gezmekte berbat offf napalım hayırlısıyla saglıklısıyla kucagımıza alalımda sabredicez artık :teselli:canım ara sıra baş dönmem var ayakta fazla duramıyorum sürekli uzanıyorum yatıyorum anacım sırnaşık şey

evet canım doktor banada dedi bol bol meyve ye diye ben cok yedim özelikle portakal mandalina elma muz hergün bide ben hamileligimi ögrendigim zaman grip oldum ama yatarak dinlenerek ve sürekli meyve yiyerek gecirdim 4 günde gribi atlatım cok şükür bebegime zarar vermeden ama şunuda söyliyim canım meyve feci gaz yapıyor...a.s:1rolleyes:

X