bebişlerinize su veriyormusunuz?

renkli35

Guru
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2008
455
66
selam şubat anneleri. havalar artık gittikçe ısınıyor, özellikle izmirde inanılmaz bunaltıcı bir hava var. ilk 6 ay sadece anne sütü diyorlar ama siz su veriyormusunuz bebeklerinize. ben bugün verdim, yawrum içi yanmış gibi içti, kıyamam. bide veriyorsanız neyle kaşıklamı yoksa biberonlamı veriyorsunuz, ben biberonla vermeyi beceremedim de...

tatlım bende veriyorum valla, kaşıkla akıtıyor.Biberonla veriyorum, gerçi az miktarlarda içiyor çünkü tadından sanki pek hoşlanmıyor ama yine de veriyorum.Sanki annelerimiz bize vermedi?

ben de verdim bir kac defa ama su an vermiyorum unutuyorum daha dogrusu.bende biberonla vermeyi beceremedim kasıkla yaptım anca.biberonu tutmuyor berru hanım

ben mama verdiğim için veriyorum doktorum söylemişti arada sıra benimde selma gibi unuttuğum oluyor ama ihmal etmiyorum ilk baş beyenmiyor sonra kana kana içiyor:)

çınar çok terliyor ve burada artık sıcaklar iyice bastırdı haftasonu dra sorduk mutlaka verin dedi
ben de biberon almıyor dedim
uğraşmayın suluk ile verin dedi
daha önceden almış olduğum suluk vardı minik onunla denedim ama fazla akıtıyor sanki oğluş yetiştiremiyor içmeye :p
zaten tadını da sevmiyor ama zorla vermeye çalışıyorum

kızlar yalnız içme suyunu kaynatıp soğumasını bekledikten sonra verin benim doktorum bunu üstüne basa basa söyledi sudan geçen mikroplar olabiliyormuş...

çınar çok terliyor ve burada artık sıcaklar iyice bastırdı haftasonu dra sorduk mutlaka verin dedi
ben de biberon almıyor dedim
uğraşmayın suluk ile verin dedi
daha önceden almış olduğum suluk vardı minik onunla denedim ama fazla akıtıyor sanki oğluş yetiştiremiyor içmeye :p
zaten tadını da sevmiyor ama zorla vermeye çalışıyorum

:1shok: cnm hiç aklıma gelmemiştii suluk tarafı.ben hep silikon yeriyle yani sulugun biberon ucuyla vermeye calısıyordum suyu bide öyle deniyimm alır inşallah

X