Bebişlerinizi kıskanıyormusunuz?

CxuxCxuxK

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
128
1
sanirim bu soruya hayir diyen anne pek olmayacaktir...ancak kimlerden ve ne sekilde kiskandigimizdan bahsedebiliriz...

ben bebegimi babasinin kucagindayken bile bi tuhaf oluyorum,istiyorumki babasi severken bile benim kucagimdayken sevsin..ya bir cesit savunma koruma icgüdüsü de diyebiliriz sanirim...benden baska herkes istemesede bebegime zarar vercek gibi hissediyorum...kimseye belli etmesemde malesef böyle...

ben bebegimi ailemdeki kisilerden hatta babasindan bile sakinirken(dogru bir davranis degil ama elimde de degil) disarida örnegin alisveriste insanlar sevmeye kalkisinca tuhaf oluyorum...izin almadan yapiyorlar bir de bunu...gecen alisveriste kaslagöz arasinda bir bayan bebisimin yanagindan makas aldi,,ne kadar güzel bu ben yerim bunu deyip sevmeye kalkti,masallah bile demedi...öyle bozuldumki,kadina birseyde diyemedim o an belki cocugu olmuyordur diye düsündüm ama sinirde oldum...

böyle durumlarda nasil tepki verilmesi daha uygun olur???

Sizde esinizden bile kiskaniyor musunuz yoksa benim paranoyakligim mi???

cnm daha yenisin de ondan biraz daha büyüsün bak değişecek babasıda alsa diyeceksinnnnn biraz rahat edim nefes alim diyeceksin lohusalık dönemi ve çokta duygusalsındır şimdi ben kıskanmıyorum valla alsalarda biraz kafa dinlesem diyorummmmmmm

cnm daha yenisin de ondan biraz daha büyüsün bak değişecek babasıda alsa diyeceksinnnnn biraz rahat edim nefes alim diyeceksin lohusalık dönemi ve çokta duygusalsındır şimdi ben kıskanmıyorum valla alsalarda biraz kafa dinlesem diyorummmmmmm

insallah öyle olur,esimde cok aliniyor bu tutumumasenağlama

peki disardaki sevmek isteyen insanlara karsi tutumun nasil oluyor??

cnm ilk altı ay korumak lasım çok önemliiiii öptürmüyom ve elletmiyommmmm
hemşire öptü çok vicdansız yaaa elini ayaklarını öptü bişey demedim yüzünü sıktı öptü aaaaa dedim ya biz bile öpmüyoruzzzz dedimm ve ilişkimi kestim orasıylaa özele götürcem artıkk ne yapimmm

cnm ilk altı ay korumak lasım çok önemliiiii öptürmüyom ve elletmiyommmmm
hemşire öptü çok vicdansız yaaa elini ayaklarını öptü bişey demedim yüzünü sıktı öptü aaaaa dedim ya biz bile öpmüyoruzzzz dedimm ve ilişkimi kestim orasıylaa özele götürcem artıkk ne yapimmm

bunu insanlar kendilerinin düsünmesi lazim,üstelik hemsirenin daha bilincli olmasi lazim ama hic dikkat etmiyorlar,anlamiyorum:dilcikar:

ben tersleyemiyorum ya cocuklari olmuyorsa diye vicdan yapiyorum icimden ama bir cözüm bulmam lazim,onlari kirmadan bebegimi korumaninfisfisfisfisfisfis

cnm beni öpme yazan bi tşört yaptırrrr ben yaptırıcammm valla ilk 6 ay böle başını öpebilirler o kasdar

X