bedava deneme urunleri veren firmalar?

mihrinar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
21
4
34
merhabalar. bedava dene urunleri veren firmalar vardi onceden mesela trnd.com gbi. kisa bir sure once ara vermis bu site urun tanitim icin bedava urun vermeye. bunun gbi bildiginiz siteler varmi acaba.hem denemis oluruz hem eglenmis oluruz. bilginiz varsa paylasiranz sevinirim ..

benim bildigim "Denebunu" var subatta üye oldum martta ürün gönderecekler Di 13 gündür kargoda yazıyor ben henüz ulaşamadım ama alanlar var bi deneyin isterseniz denebunu.com adresi

Son düzenleyen: Moderatör:
Denebunu var subatta üye oldum martta ürün gönderecekler Di 13 gündür kargoda yazıyor ben henüz ulaşamadım ama alanlar var bi deneyin isterseniz
Üye oluyorsunuz kendileri mi gönderiyor. Yoksa siz mi talep ediyorsunuz? sistemi nedir?

evet uye oldum bende arastirken gordum instgramda. mart kutum dagitimda benimde ins gelicek :) denebunu.com diye bir sayfa.uye oluyorsun.sonra mailine meaj gelio yada instgramdan takip et. kutuyu talep ediyosun begenirsen. onlarda adresine ucretsiz gonderio. ama denediktn sonra yorum yapman gerekiyo urun hakkinda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'de araştırırsanız. Daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bir ara çocuk bezi, çocuk maması, çiğ köfte firmaları ücretsiz deneme çiğ köfte veya bunlara benzer firmalardan, çok gönderim yapanlar vardı!:KK37:

denebunu.com a ben de üye olmuştum güya şubat kutum gelecekti gayet de gelmedi.mail atmışlardı şubat kutunuz kargoya verildi diye daha sonra da şubat kutunuz teslim edildi diye mail attılar. eee kutu nerede yok puff. bence hiç uğraşmaya değmez

Martta üye oldum ürünlerim geldi şimdi nisan kutusunu bekliyorum ☺

Dene bunu mayıs kutum yolda birde mart kutusu gelmişti

denebunu.com için başka kriter var mı? sadece instagramda beğenmek ve yorumyapmak yetiyor mu? bir de hediyeyi onlar mı seçiyor yoksa belirli sabit bişey mi var?

Denenunu yu bende bekliyorum halen gelmedi 3haftadır kargoda ve dağıtımda görünüyor nasıl iş bu anlamadım

buradan okuduklarımdan yola çıkarak 1,5 ay önce denebunu.com a üye oldum. instagramdan da takip ediyorum. henüz bir gelişme yok. gönderim yapacakları zaman maille bilgi veriyorlarmış. ben de merakla bekliyorum :)

buradan okuduklarımdan yola çıkarak 1,5 ay önce denebunu.com a üye oldum. instagramdan da takip ediyorum. henüz bir gelişme yok. gönderim yapacakları zaman maille bilgi veriyorlarmış. ben de merakla bekliyorum :)

Duan ekim kutusunu kaciranlara orjinal boy sampuan yolluyolar. Girip talep etmeniz gerek. Mail gelmiyor.

X