bedava deneme urunleri veren firmalar?

merhaba denebunu kutum az önce eve bırakılmış ufak boy olsada ürünler ilk defa bir şey kazanmanın/gönderilmesinin heyecanını yaşıyordum. kk da denebunu ile ilgili yorumlara bakarken sizi gördüm. enkutu diye bir site daha çıkmış. youtube da bir kaç kişiye kutu gönderimi yapmışlar hemde orjinal boyutlarda :) ama anladığım kadarıyla öyle çok sık kutu gönderen bir fırma değil ama yine de üye oldum. sizde şansınızı deneyin isterseniz.

... Sorabilirsiniz.Amerika,İngiltere,Fransa,Avustralya, depoları var.Moda bloggerları için özel deneme ürünleri gönderiyorlar. Burdan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
denebunu.com a ben de üye olmuştum güya şubat kutum gelecekti gayet de gelmedi.mail atmışlardı şubat kutunuz kargoya verildi diye daha sonra da şubat kutunuz teslim edildi diye mail attılar. eee kutu nerede yok puff. bence hiç uğraşmaya değmez
Benim Eylül kutum gelmedi daha da talep etmedim :KK43:

Duan ekim kutusunu kaciranlara orjinal boy sampuan yolluyolar. Girip talep etmeniz gerek. Mail gelmiyor.
Aldim ben o sampuandan o sisede cok memnun kaldim hatta ama sonra kendim ucretli aldim cok yagli his birakti suan kullanmiyorum bi kosede duruyor

buradan okuduklarımdan yola çıkarak 1,5 ay önce denebunu.com a üye oldum. instagramdan da takip ediyorum. henüz bir gelişme yok. gönderim yapacakları zaman maille bilgi veriyorlarmış. ben de merakla bekliyorum :)
Bence sadece YouTuber lara gönderiyor gibi satış tanıtım yapılıyor bende bir yıldır üyeydim İlk aylar bekledim Yok

X