bedduadan korunmak, yardm edin!

gulsahh5151

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
88
1
34
kızlar 7 aylık bi ilşkim vardıı son 3 aydr bendeki herşey bitmişti her fırsatta bitirmeye çalışıyordum ama o bitirmek istemiordu kabullnemiordu çat pat 7. aya geldikk ben bugün ilşkimi bitirdim şimdi bitmese ileride daha kötü olacaktı onun içinn beni el üstünde tutann ailesini benim için karşısına almış biriydi ben ble bişey istemediğim haldee... ilşkimizi yüz yüze de bitirmedik uzak olduğumuzdan dolayıı ve bana akla gelmeyen beddualar etti başkaıya olacağına öl ölüm haberini alırım inş dedi zaten bana edilmeyen bi bedduadan da çok etkilenirimm ben bu şekilde daha da kötü olduu.. olayın dini boyutunu düşünürsekk bedduadan korunma duası varmış nereden bulabilirim bileniniz varr mı?? psikolojik olarak etkisinde kaldım her an ölecekmişim gibi gelior lütfen YARDIM EDİNN......

edilen beddua döner basına gelir töbe yaa :nazar:
psikolojinizi bozmayı başarmış :mymeka:

sorma yaa beddua olayından hep korkmuşumdur bana yapılınca bi ayrı kötü olduu ilk defa bu kadar çok beddua duydum birinden kendime yapılann

Gülşahcım valla hiç kafana takma :1hug: beddua etti diye mi ecelin gelicek saçmalık yani :ecrin_bebek:

beddua hak ediyorsa edilen kişiye etmiyorsa eden kişiye döner diye duydum geçen gün bence gerçekten içten söylenmedikten sonra kesinlikle tutmaz bu beddua korkma canım

Beddua döner gelir sahibini bulur canım,
O yüzden ne edeni severim,nede kimseye ah ederim.
Sende etkileneceğini düşünüyorsan Allaha sığın.
Ayetel kürsi oku bol bol.
Bişeycik olmaz.

Allah izin vermediği sürece yaprak bile kımıldayamayacagına göre

yapılacak tek şey inanarak samimi bir şekilde Allah a sığınmak olacaktır

gönlünü ferah tut ve dualarını ihmal etme

şimdi o sinirle beddua etmıştır, hakettiğini sanmıyorum, ilişkiler başladıgı gıbı bıtebılır de. gönlünü rahat tut. ALLAH a sıgın.

Canim korkma ya bedua doner sahibini bulur tovbe tovbe internete bak duayi bulmak icin

canım her edilen beddua yerini bulsaydı(haklı haksız) dünya baya bi karışmış olurdu sanırım.. Rabbim herşeyin en güzelini nasip eder sen hiç üzülme, bol bol dua et..

ohoo canım herkesin her duası kabul olsa...
beddua döner dolaşır edeni bulur.
sen neden korkuyosunki?
bir kızı bin kişi ister bir kişi alır,kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
asıl devam edip te duygularıyla oynamak yanlış olurdu.

kimi beddua eder kimide daha sonraki ilişkilerinde aranı bozmaya calısıp intikam alırrr...
bana gore eger sen haksızsan o bedduada tutar ama haklıysan allah biliyor
bende bana kotu seyler yasatan insanlara beddua ederim kim yanlıs derse desin allah zaten haklı oldugumu goruyorsa o insana aynı acıları yasatır..neden o beddua gelip beni bulsun karsıdakine ben gidip zarar vermiyorumki allaha bırakıyorum o veriyor

beddua haklı ısen oda rabbım rıza gosterırse edılenı bulur
ama edende bın beter ceker herzman denır bu edenı bulur.
korunmak ıcın cevsen takarım ben ve herzman ayetel kursı okurum
ıcını ferah tut haksızyere edılenın edenede vebası cok buyuk
ıyı dusun ıyıseylerle karsılas ıns...

beddua haklı ısen oda rabbım rıza gosterırse edılenı bulur
ama edende bın beter ceker herzman denır bu edenı bulur.
korunmak ıcın cevsen takarım ben ve herzman ayetel kursı okurum
ıcını ferah tut haksızyere edılenın edenede vebası cok buyuk
ıyı dusun ıyıseylerle karsılas ıns...

X