Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Beğendiğim abiyeyi diktirmek mumkun mu

asena87

Boy:162 Başlangıç:67🧡Güncel:62.2
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.672
6.564
Merhabalar,
Bir abiye begendim fiyat biraz pahali.
Oncelikle abiye diktirip memnun kalanlar var mi,guzel bir is cikar mi,fiyattan kisacagim derken uzulmek de istemem.

Begendigim elbise bir sitede var benzerini diktirmek mumkun mu yani yasal acidan sorun olur mu?

Merhabalar,
Oncelikle abiye diktirip memnun kalanlar var mi,guzel bir is cikar mi,fiyattan kisacagim derken uzulmek de istemem.

Begendigim elbise bir sitede var benzerini diktirmek mumkun mu yani yasal acidan sorun olur mu?
Modeli atsan belki daha sağlıklı yorumlanabilir.

20200514_011034.jpg

Yasak olup olmadigini sordugum icin atmamistim.
Umarim problem degildir.
Bu arada bu tarz pahali urunlerin baska markalarda muadillerini gordum ama bunun gormedim.
merve merve

Eki Görüntüle 2634933
Umarim problem degildir.
Bu arada bu tarz pahali urunlerin baska markalarda muadillerini gordum ama bunun gormedim.
merve merve
Merhabalar,

Sanırım gelinlikçiler bu konuda size yardımcı olacaktır

Dikilebilir bir model.
Ama normal bi terzi değilde gelinlik abiye diken yerlere sormanız lazım. Çünkü kalıbı ayarı güzel olmazsa böyle durmaz.

Evet haklisiniz abiye diken dikimevleriyle gorusurum zaten.
Fiyati 3000di,herhalde daha uyguna gelir
Bir markanin benzerinin dikmesindeki duruma ne diyorsunuz kizlar?
Bir de bu tarz yani cok acik olmayan ama şık ve modern de duran model veya onereceginiz yer varsa da beklerim💕
merve merve Peripella Peripella L Lopelya

Bir de bu tarz yani cok acik olmayan ama şık ve modern de duran model veya onereceginiz yer varsa da beklerim💕
Sorun olmaz diye düşünüyorum. Yani zaten yapılıyordur bence. Bir de modern değil bu bence gayet de klasik. Yani 1920de de giysen olur gibi.

Bence yapılabilir bir şey. Çok da zor bi model değilmiş. 🤗
Ama mahalle Yezid’
Hangi ildesiniz ya onu tüm moda evleri yapıyor hatta gelinlik bakarken bu bak bu markanın biz de yaptık vs de diyorlar tabiiben 11 yıl önceden bahşedilirim 🙈

Eki Görüntüle 2634933
Umarim problem degildir.
merve merve
nefis bir modelmiş. ben yapılabilir olduğunu düşünüyorum. gerçektende basit bir modeli var. hatta bana kalsa ben üst bedeni buna benzer bir elbise bulup altına aynı renk saten alıp etek kısmını değişim yoluna giderdim. pratik olurdu.

straplez elbise dikildikten sonra üstüne bu şekilde bir kumaş dizayn edilip işlemesi arttırılabilir. hatta senin verdiğin görseldeki elbisenin bel kısmı çok fason görünmekte oradaki dikiş tamamen kapatılarak yapılırsa daha güzel bile olması muhtemel. haksız mıyım kızlar?

76371-5-yards-lot-zgn63-kaliteli-taslar-ile-afrika-tuel-dantel-boncuk-guezel-goeruenuemlue-islemeli-fransz-dantel-parti-elbise.jpg

straplez elbise dikildikten sonra üstüne bu şekilde bir kumaş dizayn edilip işlemesi arttırılabilir. hatta senin verdiğin görseldeki elbisenin bel kısmı çok fason görünmekte oradaki dikiş tamamen kapatılarak yapılırsa daha güzel bile olması muhtemel. haksız mıyım kızlar?

76371-5-yards-lot-zgn63-kaliteli-taslar-ile-afrika-tuel-dantel-boncuk-guezel-goeruenuemlue-islemeli-fransz-dantel-parti-elbise.jpg
Evet beline dikiş yakışmamış tül kumaşın etek kısmı beline denk getirilirse daha sık olur👍

Ama mahalle Yezid’
Hangi ildesiniz ya onu tüm moda evleri yapıyor hatta gelinlik bakarken bu bak bu markanın biz de yaptık vs de diyorlar tabiiben 11 yıl önceden bahşedilirim 🙈

Istanbuldayim,olanak cok evet henuz gezmedim internetten arastirdim sadece.
Ceydos senin dedigine gore baya degistirecegiz elbiseyi,mantikli da🤗

Istanbuldayim,olanak cok evet henuz gezmedim internetten arastirdim sadece.
Ceydos senin dedigine gore baya degistirecegiz elbiseyi,mantikli da🤗
dikim tarzı değişecek canım yoksa çok bir değişime gerek yok daha şık bir alt kalıpla beldeki çirkin görüntü gidecek ve harika bişey çıkacak ortaya

X