Beğendiğim adamın

Önceden de gercekten rahatsinz oluyordum. Sanki ben yanıtlamadıkça inat ediyor. Şimdi de öyle .
Daha önce dediğiniz gibi demek ki herkese toplu mesaj atıyor. Mesajlarına cevap yazmadığınızı belki farkwtmiyor bile. Sizde bu kadar üstüne düşmeyin. WhatsApp ayarı yapın siz açmadan indirilmez mesajlar. Bir anlam aramayın . İletişimi yavaş yavaş bitirin bunlarla. Cevap vermeyin görüşmeyin

Bende özel algılamıyorum ama rahatsız oluyorum önceden de rahayitsız oluyordum. Cevap vermediğim halde durdurak bilmiyor. Engellesen şimdi galiba iyi olmaz hemen oğluna yorar ama bırakmasını istiyorum.
Kadının nosunu whatsapta sessize al bakma görme. Oğlundan dolayı kadına gıcık olmuşsunuz çok belli. Uzak dur muhattap olma ne derse desin bosverrr

Kadının nosunu whatsapta sessize al bakma görme. Oğlundan dolayı kadına gıcık olmuşsunuz çok belli. Uzak dur muhattap olma ne derse desin bosverrr

Gıcıklık belki beni oğlunun üzerinden kullanmak istemesindedir.

Yenge hala toplu mesaj yolluyor sabah ,öglen ve aksam. Durumda herkesi apaçık uyarmama rağmen kendisi de gördü. Şimdi ne yapsam? İnanın rahatsız oluyorum. Geçen ay 90 resimli mesajını sildim hafızası doluyor telefonumun

Yenge hala toplu mesaj yolluyor sabah ,öglen ve aksam. Durumda herkesi apaçık uyarmama rağmen kendisi de gördü. Şimdi ne yapsam? İnanın rahatsız oluyorum. Geçen ay 90 resimli mesajını sildim hafızası doluyor telefonumun
Engelleyin

Haftasonu saat 4 den sonra randevu olmaz ki öğlene kadar çalışılıyor bi arabayla götüreceksiniz ne var bunda

fazla mı kafanıza takıyorsunuz acaba siz bu yengeyi? yukarda bir arkadaş da söylemiş ayarlardan whatsapp medyayı galeriye kaydetmeyi kapatın. bu kadar rahatsızsanız da engelleyin gitsin

Herkeste rahatsiz olurdum. Cünkü biri dönüs yapmiyorsa, rahatsiz oluyordur . Anlamiyor mu? Insan bu kadar da yapmaz. Saygisizlik gibi geliyor bana. Ne zaman WhatsApp acsam onun mesaji ilk basta geliyor. Engellesem ayip olur diyor annem. Nasil daha söylesem? Duruma yazdim „ bana toplu mesaj atmayin sadece kisisel diye“ tinlamiyor

Herkeste rahatsiz olurdum. Cünkü biri dönüs yapmiyorsa, rahatsiz oluyordur . Anlamiyor mu? Insan bu kadar da yapmaz. Saygisizlik gibi geliyor bana. Ne zaman WhatsApp acsam onun mesaji ilk basta geliyor. Engellesem ayip olur diyor annem. Nasil daha söylesem? Duruma yazdim „ bana toplu mesaj atmayin sadece kisisel diye“ tinlamiyor
Rahatsız mı oluyorsunuz 😆 kadın sizi oğluna almadı diye bu kadar kin bence. Yengem yengem diye peşinde gezdiğiniz günleri unuttunuz heralde. Engelleyin de arkanızdan bir güzel güldürün.

Rahatsız mı oluyorsunuz 😆 kadın sizi oğluna almadı diye bu kadar kin bence. Yengem yengem diye peşinde gezdiğiniz günleri unuttunuz heralde. Engelleyin de arkanızdan bir güzel güldürün.

Ne hasta ruhlu insanlar varmis burada. Allah korusun sizin gibi fesat insanlardan.

Fotoğrafı kaydetme diye seçin yenge için whatsappta. Geçen de söylemiştim. Böylece galeri dolma probleminiz olmaz, ancak ben de maalesef oğluyla olan durumlardan dolayı böyle gözünüze battığınızı düşünüyorum. Unutmaya çalışın. Artık aramayın sormayın.

Beğendiğim adamın annesi. Kadın sanki oğlunun evlenmesini istemiyor veya çok itaatkar bir gelin istiyor.O his uyandı içimde. Soğudum
Kendi kaynanamin gözünü seveyim ya kaç yıllık gelinim böyle emri vaki görmedim.

Fotoğrafı kaydetme diye seçin yenge için whatsappta. Geçen de söylemiştim. Böylece galeri dolma probleminiz olmaz, ancak ben de maalesef oğluyla olan durumlardan dolayı böyle gözünüze battığınızı düşünüyorum. Unutmaya çalışın. Artık aramayın sormayın.

Oğlu ile ilgili belki olumsuz oldu. Ama toplu mesajlar her zaman canımı sıkmıştır. Zaten tek samimi arkadaşlarım yollardı. Onlara da kırmadan sevmediğimi belirttim ve onlar artık atmıyor.
Yengeye de durum koyarak belirttim ama tınlamıyor.

Gelen mesajları okumadan silin, sizi konunuzun en başından beri takip ediyorum fazlasıyla bu yengeyi hayatınızın merkezine aldınız. Kadınla sizin oğlu ile ilgili düşüncelerinden önce de belki bu tarz bir ilişkiniz vardı ama oğlu size pas vermeyince kadın gözünüzde kötü oldu.

Baslik cok iyi ama "Begendigim adamin" yazip birakmissin :)
Begendigim adamin ..... gibi mi yani :)

Gıcıklık belki beni oğlunun üzerinden kullanmak istemesindedir.
bak canim baskalarinin konusunda da soyledim sana da soyleyeyim.
tanidigim birisinin boyle bekar oglu vardi, millete mavi boncuk dagitiyordu, millet de bir umut ogluyla evlendirecek diye etrafindaydi kadinin, bunlarin arabalariyla misafirlige, alisverise her yere goturdu.

baska tanidigim bir yasli kadin var, ne zaman beni gorse hic kimseyi goremiyorum, oglum benim gonlumu etmiyor diye acindirir, sonradan anladim ki benim 10 katim geziyor. tarzi kendini acindirip kendinin isini yaptirmak. ogluna da surekli surekli gezdir diyorsa oglu da belki arada biktigi icin kendi isini oyle halletmeyi ogrenmis. ya da diger ihtimal aman oglum yorulmasin baskasi yorulsun mantigi

bu modeller boyle. ne gorgu bilirler ne insan iliskisi. tavsiyem boyle bir insanla akraba olmayin.

bak canim baskalarinin konusunda da soyledim sana da soyleyeyim.
tanidigim birisinin boyle bekar oglu vardi, millete mavi boncuk dagitiyordu, millet de bir umut ogluyla evlendirecek diye etrafindaydi kadinin, bunlarin arabalariyla misafirlige, alisverise her yere goturdu.

baska tanidigim bir yasli kadin var, ne zaman beni gorse hic kimseyi goremiyorum, oglum benim gonlumu etmiyor diye acindirir, sonradan anladim ki benim 10 katim geziyor. tarzi kendini acindirip kendinin isini yaptirmak. ogluna da surekli surekli gezdir diyorsa oglu da belki arada biktigi icin kendi isini oyle halletmeyi ogrenmis. ya da diger ihtimal aman oglum yorulmasin baskasi yorulsun mantigi

bu modeller boyle. ne gorgu bilirler ne insan iliskisi. tavsiyem boyle bir insanla akraba olmayin.

Adami begeniyordum ta ki bu durumlarla karşılaşıncaya kadar. Tamam yaşlı insan ve yardım etmek sevap ama bu kadar da biraz fazla ve itici.

Çok taktın ama sen bak kendine kötülük ediyosun
Öyle pat diye iletişim kesince doğrudan oğluna yorar dedikodu yaparsa canın sıkılır
Arada arar hatrını sorar çok yorgunum dersin zamanla kesersin iletişimini
Oğluna da rastlarsan rahat rahat konuş hiç kasma abi senin annen bana böyle böyle yaptı oysa senin yaşın kaç benimki kaç falan de boz hatta😂😂

X