Bekaret

Ben ilk defa sizden duyuyorum deli gibi kan geldiğini..duyduklarım da az geliyor dedi ve doğal olarakta kabul ediyorum hemen..
Zaten aşırı kanama varsa doktorlar hemen hastaneye gidilmesini öneriyorlar normal değil arkadaşın ya zarı anormal yada kisti var bir kız var bizim ilçede her ilişkisinde aşırı kanama oluyormus her ilişkisinde hatta benim arkadas var aynısı bendede oluyordu dedi enfeksiyon filan kapmistir dedi...

Bende deli gibi kan geldi.başkasından da duydum.kisi de olabiliyor.kimisi peçeteye silince gidiyor diyor kimileri de benim gibi.lütfen herkes kendi tecrübesini doğru kabul etmesin hemen.
Ayrıca benim zar tipim yüksek kenarlı en çok kanayan zar tipine sahibim ki kalın zarliyim bende olmadıysa ki doğru ilişki yaşandığı sürece hiçbir zar kanamaz sorunlu zar değilse ilginç vallaha demeki sert ve zorla ilişkiniz olmuş benim 4 ilişkim bu kanama filan görülmedi harlen bakire cikabiliyorum hatta doktor çok kanaman bile olur dedi yani 😄ama olmadı demeki ilişkiye girmek ile alakalı...

Kızlık zarı diye bir şey yok. Cinsel birleşme var. Cinsel birleşmeden "canım acıyacak" düşüncesinden dolayı korkmak; dolayısıyla da kendisi kasmak var. Kasılma olduğu için de canın acıması var.

Kızlık zarı diye bir şey yok. Cinsel birleşme var. Cinsel birleşmeden "canım acıyacak" düşüncesinden dolayı korkmak; dolayısıyla da kendisi kasmak var. Kasılma olduğu için de canın acıması var.
Kesinlike kanamanın sebebi bu yüzden benim zarım yüksek kenarlı ve kalın damarliyim %90 aşırı kanayan tipten zar ama kanama olmadı 4 kere ilişkiye girdik...

Merhaba hanimlar :)
Aradan baya bir zaman gecti ve sonunda bende vajinismus rahatsizliktan kurtulanlardan oldum! 😁

Tabii tek basima halledemedim. Bir doktordan yardim aldim. Doktor Nazife Ergen Micozkadioglu. Yurt disinda yasadigim icin online tedavi yaptik. Cok kisa bir surede, hem doktorumla whatsapp uzerinden goruserek Hemde evde dilator yontemiyle atlattim.

Kesinlikle bu rahatsizi olanlar korkmasin. Omur boyu boyle surmeyecek. Ben atlattiysam herkes atlatir gercekten. Yuzmekten korkan, bisiklete bile binmekten korkan biriyim, bu is beni tabi ki cok korkutuyordu.

Hic zaman kaybetmeyin, kesinlikle bir uzmandan yardim alin, ve Nazife hocam bu iste gercekten cok iyi. Online olarak sadece konusarak beni rahatlatti, korkumu yenmeme sebep oldu.

Bu durumda olup sorulari olan varsa severek cevap veririm, ozelden ulasabilirsiniz. :)

Nasıl hissetmesin ?. Arkadaşın dediği gibi belli bir yerden sonra sanki duvar varmış gibi tıkanıyor. Bizim mi anatomimiz farklı anlamadım.ayrıca benimkinden şelale gibi fışkırmıştı.
Benimkiside heralde çelikten yapılmış galiba 😂hiç kan gelmedi ve yirtilmada olmadı haliyle

Yarım yamalak bile olsa olmuş bişiler
Önemli olan kızlık zarı degil ki
Sizin bu olayı aşmanız . İster dursun ister durmasın orda ne önemi var 😀

Bu 2.cocugum kızlık zarım esnek ve hala duruyor. Normal doğum yapmadım hic

Merhaba bu konu hakkında sizden birkaç fikir almak istiyorum ama. Özel mesaj gönderebilir misiniz rica etsem? Oradan sorayım.

X