Bekarlarda karından yumurta toplatmanın zararları

Defnecm

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
11
0
30
Bekarlarda karından yumurta toplatanlar kişilerden fikir almak istiyorum zararları oldu mu değer mi

Luthientr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2014
648
1.462
35
Ben böyle bir şey yapmadım, vajinal yolla toplattım. Ama dış gebelik geçirdiğim için laparoskopik ameliyat oldum. Karından toplanıyor dediğinizde laparoskopik ameliyat sanırım (karından 3 küçük delikle aletlerle girilen cerrahi işlem)

Kesinlikle değmez tabi ki. Ameliyattan sonra inanılmaz gaz sancısı çekmiştim. Yürü yürü 1 haftada anca geçti. Bildiğiniz ameliyat bu. Tabi ki vajinal yolla toplatın.

Vajinal istememenizin nedeni sanırım bekaret. Bekaret zarı dediğimiz şey vajina girişinde içi boşluk olan yuvarlak deri kalıntısı gibi düşünün. Zaten kadınların yarısında ilk ilişkide kanamayan bir artık parça. Benim için değil, ileride eşim için diyorsanız da doktorunuz size işlem nedeniyle hymen in deforme olduğuna dair kağıt verir. Size inanmayan bir hödükle illa evlenmek isterseniz kağıdı gösterirsiniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-03-2022

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 160 gün kaldı.

Artık bebeğinizin akciğerinin oksijen - korbondioksit değişimi haricinde olan bütün önemli unsurları gelişmiş durumda. Bundan dolayı bebeğinizin hava soluması şimdilik mümkün değil. Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin ayak izi ve parmak izi şekillenmiş olacak. Bebeğinizin boyu yaklaşık 13-14 cm. ve ağırlığı yaklaşık 150-200 gr civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SiyahPapatyaa

Duyduğum en güzel ses 💙🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
5.341
9.618
Türkiyede bekarlara yapılmıyor bildiğim kadarıyla.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-02-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Defnecm

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
11
0
30
Ben böyle bir şey yapmadım, vajinal yolla toplattım. Ama dış gebelik geçirdiğim için laparoskopik ameliyat oldum. Karından toplanıyor dediğinizde laparoskopik ameliyat sanırım (karından 3 küçük delikle aletlerle girilen cerrahi işlem)

Kesinlikle değmez tabi ki. Ameliyattan sonra inanılmaz gaz sancısı çekmiştim. Yürü yürü 1 haftada anca geçti. Bildiğiniz ameliyat bu. Tabi ki vajinal yolla toplatın.

Vajinal istememenizin nedeni sanırım bekaret. Bekaret zarı dediğimiz şey vajina girişinde içi boşluk olan yuvarlak deri kalıntısı gibi düşünün. Zaten kadınların yarısında ilk ilişkide kanamayan bir artık parça. Benim için değil, ileride eşim için diyorsanız da doktorunuz size işlem nedeniyle hymen in deforme olduğuna dair kağıt verir. Size inanmayan bir hödükle illa evlenmek isterseniz kağıdı gösterirsiniz.

Defnecm

Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
11
0
30