Bel ağrısı?

saplanti

Bu da geçer arkadaş
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2011
233
32
Yaklaşık 1 aydır acayip belim ağrıyor. Gece uykuda dönerken bile sanki ani hareket yapmışım gibi birden ağrı saplanıyor. :KK50: Sabah kalkarken, eğilirken vs vs. Kısaca her hareketimde birden ağrı giriyor ve yaklaşık 1 aydır bu sıkıntıyı yaşıyorum. Eskiler yel girmiş derler ya öyle bişey mi ki bu :KK31: Hani hatırımda olan yaptığım bir hareket de yok, ne yapmalıyım acaba? :44: :44:

Güzelim,bende de geçmeyen bir bel ağrısı vardı.Dr a gittim.Röntgenden sonra anlaşıldı ki bel kemiğimde 1-2 mm lik bir açıklık var.Her 10 kişiden birinde olurmuş dedi dr.Ben birkaç ters hareket yaptıktan sonra olmuştu.Onlara bağlamıştım,ama değilmiş malesef.İnşallah böyle bir durum değildir seninki.

Güzelim,bende de geçmeyen bir bel ağrısı vardı.Dr a gittim.Röntgenden sonra anlaşıldı ki bel kemiğimde 1-2 mm lik bir açıklık var.Her 10 kişiden birinde olurmuş dedi dr.Ben birkaç ters hareket yaptıktan sonra olmuştu.Onlara bağlamıştım,ama değilmiş malesef.İnşallah böyle bir durum değildir seninki.[/QUOTE

Geçici mi bilmiyorum ki, 1 aydır ne olduysa artık bu ağrı hayatımda. Dr a gitsem ağrı kesici verip gönderir. Bilmiyorum ne yapacağımı :KK50:

Yaklaşık 1aydır falan bende aynı sorunu yaşıyorum fakat el parmaklarınızın üstüne bastırırsınız da çat diye sesler çıkar ya bende bir sağ yana bir sol yana belimi döndürerek catır cutur sesler çıkartıyodum ilk başlarda çok iyi geldiğini zannediyodum belime gerçektende bi rahatlama geliyodu 1 ay öncesine kadar :KK43: şimdi ufak bir tencereyi bile taşırken bacağımdan belime doğru çıkan çok acı veren bi ağrı saplanıyo ve yerden eğilip bir şey alamıyorum son zamanlarada da yürürken bile canım acımaya başladı acaba bel fıtığı ya da belimi kaydırmış olabilir miyim ?

Yaklaşık 1aydır falan bende aynı sorunu yaşıyorum fakat el parmaklarınızın üstüne bastırırsınız da çat diye sesler çıkar ya bende bir sağ yana bir sol yana belimi döndürerek catır cutur sesler çıkartıyodum ilk başlarda çok iyi geldiğini zannediyodum belime gerçektende bi rahatlama geliyodu 1 ay öncesine kadar :KK43: şimdi ufak bir tencereyi bile taşırken bacağımdan belime doğru çıkan çok acı veren bi ağrı saplanıyo ve yerden eğilip bir şey alamıyorum son zamanlarada da yürürken bile canım acımaya başladı acaba bel fıtığı ya da belimi kaydırmış olabilir miyim ?
Arkadasim dikkat et
Seninki ciddi birsey bence acilen doktora git
Ben ameliyat oldum bu konuda tecrubeliyim

bende aynı belim inanılmaz derecede ağrıyor.bir tabak kaldırırken bile bacağıma ağrısı yayılıyor.nineler gibi oldum bu genç yaşımda..bende doktora gitmiştim.kaslardan kaynaklı demişti.tekrar gitmeyi planlıyorum bayram sonrası.

Yaklaşık 1 aydır acayip belim ağrıyor. Gece uykuda dönerken bile sanki ani hareket yapmışım gibi birden ağrı saplanıyor. :KK50: Sabah kalkarken, eğilirken vs vs. Kısaca her hareketimde birden ağrı giriyor ve yaklaşık 1 aydır bu sıkıntıyı yaşıyorum. Eskiler yel girmiş derler ya öyle bişey mi ki bu :KK31: Hani hatırımda olan yaptığım bir hareket de yok, ne yapmalıyım acaba? :44: :44:

Bel fıtığı olabilir. Lütfen ciddiye alın. Doktor neden ağrı kesici verip yollasın. Bel ağrısı ciddi bir şey.

ameliyat mıı :KK43:( hiç bu açıdan düşünmemiştim :/ çok teşekkür ederimm
İyi bir beyin cerrahiye gitmeni tavsiye ederim
Benim doktorum agri belde olursa cozeriz bacaga vuruyorsa bu ciddidir ameliyat o zaman masaya gelir demisti
Bende uyarmak istedim seni belki ameliyatlik degildir ama ekstra bi tedavi gerekiyordur

X