Belçika Paylasim Alani(Tanisma)

erkek arkadaşım orada ama inan bana çok karasızım liwe diye bi yerde galiba tam olarak yaşadıgı yerin ismini bilmiyorum.

lıwe dıye bır yer bılmıyorum canım ınsallah geldıgınde cok mutlu olursun
allah hakkımızda ne hatırlıysa onu versın...

Iknci Sevinc Insallah Seversin Canim Neden Sevmiyorsun Yani Nelerinden Hoslanmiyorsun Ben Beringende Kaliyorum Maasmechelen Okadarda Uzak Degil Bana Hosgeldin Tekrar Canim...

merhaba,
ben belcikada ögretmenim yani ögretmenlik yapiyorum bransim ise matematik. neyse kendimden çok bahsettim :-) sizler nasilsiniz

Merhaba arkadaslar bende Belcikadayim,burada kalabalik oldugumuzu saniyorum ama birbirimizden haberimiz yok nedense.ANVERSTEKI arkadaslar,tanisalim.

merhaba eftelya,ben gulcem,seninle ayni sorunlari yasiyoruz cunki bende senin hissettiklerinin aynisini hissettim,bu memlekete geleli 3.5 yil oldu bende hic arkadas bulamadim ve cok yanlizlik cekiyorum keske seninle ayni sehirde olsaydik,ne yazikki ben anversteyim,ama buradan konusarak bir seyleri paylasabiliriz eger istersen.Yanitini bekliyorum arkadasim.

Canim esin belcika vatandasiysa odemiyorsun ama degilse evet odeme yapman gerekiyor,ben 4 yil once 90 milyon odemistim,su an ne kadar bilemiyorum.
anladım tatlım tşk ler tedbirlı gitmek anlamında sordum sağolasın..allah yardımcın olsun senın adamdan yana işin zor.bellıkı mutsuzsun çalısmayı dusunsen yada çocuk yoksa anlaşamıyorsanda kendını harap etmesen olan sana oluyo arkadasım

Slms bende belcikadanim Maasmechelenden ama Hasselt'te okudugum icin hafta ici Hasselt'te kaliyorum, valla ikinci sevinc cok haklisin, bende hic sevmiyorum. Bana yakin olan varmi

slm.arkadasım ben henuz belçıkada değilim yakında gelıcem aile birlesımı aarschota duyduguma göre orada hemen hemen hiç turk yokmus :KK43:

Aarschot'ta hic gitmedim, ama evet cok turk yok. :) Olsun üzülme ailene gidiyosun sonucta ve seni bol bol gezdirirler. Ama yinede Türkiye'yi aratir yani

X