Belçika Paylasim Alani(Tanisma)

suleyuksel

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
460
144
Arkadaşlar Konuyu Ben Açmak Istedim Sanirim Belçikada Yaşayan Yok Ya Da Açilmamiş Henüz Ben Belçikada Değilim Ama Ailem Orda Onlari çok özlüyorum.her Ne Kadar Soğuk Bir ülke Olsa Da (heryönden)belçikayi Da özlüyorum..
Sizin De Duygu Ve Düşüncelerinizi Alalim....

merhaba ben belcikada yasıyorum ve nedense seviyorum ya buraları burda dogdugum ıcındır herhalde ama yinede turkiyemin yerini asla tutamaz

delikafadulden bende varim tanistigimiza memnun oldum sulebeyza ben leopolsburg dayim sen nerdesin canim insallah yakinsindirda tanisiriz by by

merhaba mucu ve habıbe44 dedıgın yer bana yakın ınsallah tanısırız bayram sonrası bulusuruz ınsallah canım optum:smilewinkgrin:

Ben Antwerpen bolgesinde oturuyorum..
Bende sizleri tanidigima memnun oldum...
hepinizle tanismak dilegiyle...

Slm Aleyna Bende Limburg Tan Tabi Turkiye Bir Baska Ama Yinede Yasadigimiz Ulkeyi Sevmemiz Gerekiyo Oyle Degilmi Sonucta Omrumuzun Cogunu Burda Geciriyoruz

Belcikadadkiler Cok Tembelsiniz Hicmi Kimse Yok Belcikadan Haydin Bayanlar Canlanin Mesaj Atin Ve Belcikadada Kalabalik Oldugumuzu Gosterelim

Merhaba bende Belcika/Bruksel'deyim..Evet biraz tembel olabiliriz yazmadigimizdan dolayi ehh havasindandir.....

DERYACIM NERESINE GELCEKSIN CANIM BEN BURA DOGUMLU OLDUGUM ICIN ASLINDA SEVIYORUM KALDIGIM YERI INSALLAH SENDE SEVERSIN EVLILIK ICINMI GELCEKSIN BURA SOGUK BI ULKE YAGMURLU AMAN DUR FAZLA BISEY YAZMAYIMM YOKSA VAZGECERSIN HAAA:1yes2: INSALLAH TEZ ZAMADA GELIRSIN OPTUM CANIM...

X