Belgesel önerileri

_Vera_

Hayatım yıkılmış sarayım benim.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
3.949
12.995
Hanımlar merhaba
Bu başlık altına izlediğiniz belgeselleri ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. Böylece izleyenlere fikir de vermiş oluruz.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 157 cm. Başlangıç Kilom :73.8 Kg. Şimdiki Kilom :65.4 Kg.

alsem

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
12 Aralık 2019
7.025
26.561
Ben Netflix'te Gezegenimiz ve Dünyada Gece belgesellerini öneririm. Çok beğendim. Ha bir de Rise of Empires Ottoman'ı tavsiye ederim.

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
3.949
12.995
.
.
Bunlardan çok etkilenmiştim.
Ben az önce Food. İnc adlı belgeseli izledim. Kapak görselini de ekledim. Kapitalizm etkisi altında kalan gıda sektörüne dair öyle güzel bir belgesel ki. Bugün çocuklarda erken ergenlik, rahatsızlıkların ilaca tepkisizliği gibi pek çok durumun temel kaynaklarından biri yediğimiz besinlerin perde arkasındaki hileler. Herkese özellikle bebeği ve çocuğu olan annelere şiddetle tavsiye ederim.

Eklentiler

• MV5BZGNhYTA1ODMtY2M5Yy00MTYwLWFlZmEtNDM4M2I4ZTI2ZmVmXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_.jpg
    MV5BZGNhYTA1ODMtY2M5Yy00MTYwLWFlZmEtNDM4M2I4ZTI2ZmVmXkEyXkFqcGdeQXVyNTA4NzY1MzY@._V1_.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 12

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
3.949
12.995
vegan-rehber-filmler-poster-what-the-health-300.jpg

Sağlık komplosu olarak geçiyor Türkçesi. Vegan kültürü üzerine hazırlanmış bir belgesel fakat şekerin ne kadar zararlı olduğunu da bir kez daha göz önüne seriyor

_Vera_

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
3.949
12.995

xxlmnop

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
4
2
22
Hanımlar merhaba
Bu başlık altına izlediğiniz belgeselleri ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. Böylece izleyenlere fikir de vermiş oluruz.
Merhaba, geçtiğimiz günlerde David Attenborough: Gezegenimizden Bir Yaşam adlı belgeselini izledim. Netflixte var oradan bakabilirsiniz veya normal dizi film sitelerinde de vardır muhtemelen. Oldukça etkileyici bir belgesel açıkçası. Biz gündelik sorunlarla savrulup giderken aslında ortada ne kadar büyük bir çevre ve gezegen sorunu olduğunu yüzümüze vuran başarılı bir anlatımı var. Zaten bana da bir hocam önermişti, ben de kesinlikle öneriyorumm.