Belirletiler için erken mi sizce 🤔

Htccngz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
140
72
Merhabaaa ☺️ Sizlere bi sorum olacak güzel anne adayları bu belirtileri yaşayan varmı varsa lütfen yardımcı olun 🥰 adetime 7 gün var göğüslerimde agrı ve şişlik var ara ara hafif mide bulantısı hissi geliyo ama geçiyo hemen yumurtlama dönemine denk geldi bu durum 2 hafta önceden başladı bu kadar erken belirletiler olabilir mi sizce psikolojik mi ? 🤷🏻‍♀️

Henüz erken çünkü adet öncesi hissettiğiniz çoğu şey zaten regl belirtileri..o yüzden adetinize 7 gün varken belirgin bir belirti olmaz..aslında en erken belirti bu dönemde adet gecikmesi ve adetten bir kaç gün önce görülebilen yerleşme kanaması ki yerleşme kanamasını gören kadınların oranı ancakyüzde 30 civarında

Merhabaaa ☺️ Sizlere bi sorum olacak güzel anne adayları bu belirtileri yaşayan varmı varsa lütfen yardımcı olun 🥰 adetime 7 gün var göğüslerimde agrı ve şişlik var ara ara hafif mide bulantısı hissi geliyo ama geçiyo hemen yumurtlama dönemine denk geldi bu durum 2 hafta önceden başladı bu kadar erken belirletiler olabilir mi sizce psikolojik mi ? 🤷🏻‍♀️
Tamamen psikolojik mide bulantısı 6.7.haftalardan sonra başlıyor göğüs şişliğide aynı şekilde✔️

Belirtiler kişiden kişiye göre değişiyor
Ama gebelik belirtileri zaten adet belirtilerine çok benziyo ayırt edilmesi zor oluyo kendini iyi tanımak lazım
Bunlar yumurtlama döneminde de oluyo zaten o dönem geçince adet dönemi yaklaşıyor biraz karışıyor belirtiler yani stres yapmayın az kalmış zaten

bende göğüs ucu hassasiyeti ve daha önce hiç olmamış pütürtülü ve yapışkan beyaz akıntı oldu 6 gün kala test yapıp pozitif gördüm. ama bende regl yakınlaşınca ya da normalde göğüs hassasiyeti olmazdı. Sizin normalde de oluyorsa tek belirti olarak bunu görüyorsanız henüz erken.

bende göğüs ucu hassasiyeti ve daha önce hiç olmamış pütürtülü ve yapışkan beyaz akıntı oldu 6 gün kala test yapıp pozitif gördüm. ama bende regl yakınlaşınca ya da normalde göğüs hassasiyeti olmazdı. Sizin normalde de oluyorsa tek belirti olarak bunu görüyorsanız henüz erken.
Haklısınız 😒 umut işte beyin resmen oyun oynuyor inanmak istediğin şeye göre yönlendiriyor beyin ☹️

Ama gebelik belirtileri zaten adet belirtilerine çok benziyo ayırt edilmesi zor oluyo kendini iyi tanımak lazım
Bunlar yumurtlama döneminde de oluyo zaten o dönem geçince adet dönemi yaklaşıyor biraz karışıyor belirtiler yani stres yapmayın az kalmış zaten
Çok fazla stres var 10 aydır her ay halim bu o kadar Umut ediyorum ki oldu bu defa kesin oldu diye yine bir bakıyorum hüsran 😔

Çok fazla stres var 10 aydır her ay halim bu o kadar Umut ediyorum ki oldu bu defa kesin oldu diye yine bir bakıyorum hüsran
Tamamen psikolojik mide bulantısı 6.7.haftalardan sonra başlıyor göğüs şişliğide aynı şekilde✔️
aynem öyle 😣

Benimde bu konuda biraz şüphelerim var 3 ay önce ria Çıkarttırdim çıkartıldığı zaman kist var dediler , yumurtalıkların çalışmıyor dediler ama yumurtalıklar çalışmasa düzenli adet olmazdım diye düşünüyorumm bu ay da 27 sinde adet olmam lazimm şuan 12 gün kadar var yani ama eşim yaklaşık 10 gün önce sen hamile olabilirsin dedi o böyle söyleyene kadar hiç düşünmemiştim. Baş dönmem çok olmuştu yani oturduğum yerden kalkarken , ayakta yürürken bile hatta birde bir kaç kez şiddetli mide bulantı ve kusmam oldu kızımda da devamlı kusma oluyordu 3 ayda 7 kilo kadar vermiştim su içsem modem kabul etmiyordu. Bu aralar aşırı acıkıyorum sanki midem günlerdir boşmuş hic bisi yememişim gibi çok aşırı koku hassasiyetim başladı , akıntım da artış var genelde bu kadar çok olmazdı ve 2 kez kan verdim 1 i 9 mart sonuç 0.16 idi 2. Si 13 mart sonuç da 0.37 idi çok az da olsa adete neredeyse 20 gün olmasına rağmen yükselme vardı çünkü ben adet olmam gereken gün bile kan versem gebelik yokken en yuksek değer 0.07 çıkardı hep , böyle düşününce bi umut doluyor içim sizce de gebelik olabilir mi? Evet biliyorum daha çok çok erken ama sabırsızlıktan dayanamıyorumm...

X