Belirti olmaması

Pnkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
86
39
32
Selam kızlar..Adetim 4 gün gecikti gebelik testi yaptım 2.cizgi gayet net bir şekilde pozitif..Ama gebeliğe dair hiçbir belirtim yok sizce normal midir?

Selam kızlar..Adetim 4 gün gecikti gebelik testi yaptım 2.cizgi gayet net bir şekilde pozitif..Ama gebeliğe dair hiçbir belirtim yok sizce normal midir?
Bende 7 haftalığım hiçbir şey hissetmiyorum 😁 doktora gitmeyi düşünmüyor musunuz

Gayet normal herkes belirti yaşamaz ben 6haftalik olana kadar yaşamamıştım açıkcası sonra doğurana kadar yaşamadığım kalmadı😊

Yaa😊 umarım sağlıklıdır..ilk gebeliğim olacak nasipse..o yüzden biraz heyecanlı ve meraklıyım 🥰

benim 9 ay boyunca karın şişmesi ve buna bağlı yorgunluk dışında belirtim olmadı iki gebelikte de -.^

X