Ben aldırma...

differentface

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2013
22
0
Kızlar benim yuzumde ben var bitane. Aldirmak istiyorum ama çok korkuyorum daha kotu olursa diye. Deneyimi olan arkadaşlar yazabilirler mi acaba? Çok dert ediyordum hani yuzumy kapiyorum sacimla yanagimi. Lazer mi iyi yoksa normal ameliyat mi? Bi de ben 17 yasindayim kaç yasinda aldirabilirim? Ya da yas siniri var mi? Şimdiden tesekkurler

angel_

♥ Herşey güzel olucak ♥
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
1.209
14
Kızlar benim yuzumde ben var bitane. Aldirmak istiyorum ama çok korkuyorum daha kotu olursa diye. Deneyimi olan arkadaşlar yazabilirler mi acaba? Çok dert ediyordum hani yuzumy kapiyorum sacimla yanagimi. Lazer mi iyi yoksa normal ameliyat mi? Bi de ben 17 yasindayim kaç yasinda aldirabilirim? Ya da yas siniri var mi? Şimdiden tesekkurler
Benin yapisina gore buyukluge gore degisir. 17yasinda yaptirabiliyosun.Hepsi lazerle alinmiyor bildigim kadariyla. Bide lazerin tekrarlayabilme ihtimali var sanirim. Ameliyatlada oyle yada boyle cizik gibi iz kaliyor. Ben cok arastirdim ettim. Yuzumde cok fazla ben var. Ameliyatla 5sene once 2tanesini aldirmistim. Kotu bir izi kaldi, yuksekligi var ve dikis izi. Tabii bnmki tamamen doktorun beceriksizligiydi. Gecen gun iri olan benlerimi aldirdim yuzumde buharlasma yontemiyle. Sonucu iyilestiginde gorucem.