Ben istemedim ki byle olmay..

oqnc

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
15
0
28
Sanırım bırılerıyle konusmam gerekıyor ama anca kendımı kandırıyorum henuz 14 yasındayım ve arkadaslarımdan cok farklı bı bedene sahıbım fazla zayıfım boyum 1.60 ı gecıyor ama kılom anca 40 oldu en az 55 olmalıyım ama olamıyorum vucudum cok kotu lıseye baslıcam ama baslamak bıle ıstemıyorum etek gıydıgım anda ınsanlar bana hastalıklıymısım gıbı bakıyor eskıden sureklı dalga gecerlerdı ben aldırmazdım ama kendıme dıkkatlı baktımda ben gercekten cok inceyim irenç bi görüntü bacaklarım hiç hoş değil bi başkasının kolu gibi ama ben istemedimki böle olmayı keşke hiç yaşamasammafoldumben:1no2:mafoldumben

canim niye öle diorsun herkez zayif olmak icin cba harcio dur senin daha ergenlik dönemin zaman zaman kilo alirsin belki asla kilolu olmasin ama zamanda alirsin yani biraz zaman ver kendine ve üzülmeeezemuszemus

canııım benim hiç öyle olur mu daha 14 yaşındasın gelişimin yeni başlıyorrr boyum 160 ı geçiyor diyrsun geliştikçe kilo da alacaksın asla almıcam diye düşünme ve uzun boylu sülün gibi bir hatun olacaksınnnŞeniz

ayy kuzum benim sakın üzülme bir doktora görün lütfen cözülmeyecek bir problem degilki bende inanılmaz zayıftım ama aldırmıyordum söylenenlere erkek arkadasım bile sorun yapıyordu bunu zaten ama suan gayet iyiyim yemekten baska cözüm yok sanırım ben destek almadan kendim hallettim bu sorunu ama mutlaka doktora görün :a015:

hayatım bende 17 yaşındayım ve 47 kiloyum senn yasındayken dahada zayıftım.. ama işte itici durmuyor sana öyle geliyor canım.. ben ve cevrem gayet benden memnunlar.. ki sevgilim hariç oda 90 kilocuk:)) 0 ile 1 gibiyiz..:)))

doktorada gıttım bır suru hastalıgım cıktı duzeldım ama kılo sorunun hastalıklarına baglı degıl dedıler pazartesı yenı bır tedavıye baslıcam madem bu kadar üzülecektim yaşarken neden dünyaya geldimki..mafoldumben

Canım benim bu kadar düşünürsen bu kadar karamsar olursan dahada zayıflayacağını bil:mymeka:
Önce etrafımıza bakmalı aslında başkalarından ne kadarda iyi olduğumuzu görüp şükredelim tamam mı? Etraftaki güzellikleri görebilecek kadar şanslıyız...
Düzenli beslenip yeterince uyku almalısın..Önce kendinle barışıp sonra faydasını almacaksın...Üzme kendini bırak etraftakiler ne düşünüyorlarsa düşünsün..Sen sadece kendin için iste...

doktorada gıttım bır suru hastalıgım cıktı duzeldım ama kılo sorunun hastalıklarına baglı degıl dedıler pazartesı yenı bır tedavıye baslıcam madem bu kadar üzülecektim yaşarken neden dünyaya geldimki..mafoldumben

canım bu kadar üzülmene gerek yok ya, canına yazık, üzüldükçe zayıflayacağını düşün, o zman bu kadar üzülmezsin belki, KK da kilo almaya çalışanların topiğine katıl, tek zayıf sen değilsin, yatarken bol bol proteinli bişeyler ye, bol kuruyemiş, çaresi olmayan bi hastalığın olsa napcaktın, derdin bu olsun güzelim, çözümü olmayan bişey değil, ilerde boşuna kendimi kahretmişim diye gülceksin bu günlere
:teselli:

önce hastalıkların için geçmiş olsun ben 18 yaşında evlendiğimde 40 kilo idim hiçte kötü değildi geçen 20yıl içindede 26 kilocuk kadar almışım şimdi bi sor neye uğraşıyosun aldığım kiloları vermeye uğraşıyorum 40a düşemem ama bi 55 falan olsa onada razıyım haline şükret hiçte kafana takma biri bişey dersede manken gibiyimde geç önce sağlık

çok teşekkür ederim ama bacaklarım çok irenç liseye başlıcam gercekten utanıyorum çok ınceyım 32 beden zor oluyor ve onunda kesın terzının elınden gecmıs olması gerekıyor kılo almak kılo vermekten çok daha zor

"neden dünyaya geldimki..keşke yaşamasam" çok üzücü sözler bunlar canım
deme öyle
bak çevrene herkesin bi sorunu var
herkesin ulaşmak istediği bi yer var
bende senin gibi zayıf biriyim
üstelik sen 14 yaşında 40 kilosun ben 22 yaşında 50 kiloyum
170 boyum var ve ayrıca anneyim
inan oğlum benden kilolu :)) benim annesi olduğuma inanamıyolar bazen
kimisi böyle olsun ister ama bende tam tersi
üzülüyorum bazen azcık kilo alsam diyorum ama
elinde değilki bu insanın
hatta kızıyolar "ne güzel işte biz zayıflamaya çalışıyoruz ,sen almaya " vs diyolar ama
işte herşey tersine bu dünyada herkes bişi istiyo
inan önemli olan sağlık
ufak bi sağlık sorunum çıkınca halime şükrediyorum
sen dirençliysen kiloyu boşver..onun bunun dediğine kulak asma
kafana taktığın sürece kilo alamazsın.
düzenli beslen.sinirli bi yapın varsa bunun içinde dktra danış .sinirde kilo almanı engeller
i

Son düzenleme:
kuzucum neden üzülüyorsun sen bakim :teselli:
manken gibisin sen :eek:lmaz:
sen gibi olmak için neler vermiyor insanlar ..
sen bi kaç kilo almanın yanısıra birde git bir spor merkezine vucudunun duruşunu ve birazda kas yapmanı sağlayan aletlerde çalış ordaki uzmanlar bu konudada seni yönlendirip yardımcı olucaklardır ..
şimdi sen sadece yeni okul hayatının heyecanını yaşamaya bak lise yılları hayatın en unutulmaz okul dönemidir keyfine bak yerimseniben
başarılar dilerim Şeniz

bebeğim daha 14 yaşındasın.14 yaşında çoğumuz inanki birer leylektik.yerimseniben
annelerimizde öyle derdi,hep işittik biz bu lafları.
sen sakın arkadaşlarının böyle konuşmasına takma kafanı :umursamaz:
çocuklar o kadar acımasız oluyorlar ki arkadaşlarıyla alay etme konusunda
ve inan bunu herkeze yapıyorlar.süprizzzzz
sen değişmicek misin sanıyorsun değişiceksin.o resimdeki sensen çok güzel bir yüzün var.:nazar:
sana tavsiyem naçizane süt mutlaka içiyosundur ama sütün içine sabah ve yatmadan önce 3-5 yemek kaşığı pekmez(sadece pekmez) koy karıştır iç.biraz kilo almana yardımcı olucaktır.:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende o yaşlarda kürdan gibiydim aynı senin gibi..
annemler korkardı ölcem diye :KK70:
ama şuan fazlam bile var bence psikolojik takıntı haline getirme.
olmadı bu konuda uzmandan destek görerek gıda alımı yardımı ile dilediğin kiloyada ulaşabilirsin
yeterki sağlığın yerinde olsun :KK66:

canım bu kadar üzülme,üzüntüde kilo kaybına yol açıyor biliyon dimi...
daha yaşın çok küçük kiloda alırsın merak etme...
ahh bende bir zayıflayabilsem...

Ben hepinize çok teşşekkür ederim o kadar iyisinizki hepiniz meleksinizza.s.:eek:alkisalkisalkis

canım üzülme cok asırı zayıf degilsinki..55 kilo olsan o zamanda zayıflıyım dersin.ben boyum 1.80 kilom 59.ben bile bu boya keske 55 olsam diyorum.ergenlik döneminde vucud daha yerine oturmaz hayatım takma bu kadar.18 yasından sonra bacaklarında düzelir üzülme..beslenmene dikkat et.kilo alırım diye ıvır zıvır seyler yeme.beslenme uzmanına git sana uygun bi beslenme programı verirler saglıklı kilo alırsın..

X