Ben mi abartiyorum diyorum ama yok karar veremiyorum

Varbirumudum24

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
45
9
34
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim eşim 12 yıldır şeker hastası ve hiç bir şekil de ilaç kullanmiyor ve bu durum artık beni delirtmeye başladı kan tahlillerimizi yaptırdık ve sonuçlar kötü yanı ama hala hurmalı yoğurt yiyo şekeri yenecekmis Allah aşkına ben mi abartiyorum adım takıntılı ya çıktı üç ayli şeker 9.8 ayaklarda yaralar ama hiç hala ayni

Son durum :hastaneden randevu bakıyor ilaçta kullanacak misn dedim evet tamam tedavi olacağım dedi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 6 yıllık evliyim eşim 12 yıldır şeker hastası ve hiç bir şekil de ilaç kullanmiyor ve bu durum artık beni delirtmeye başladı kan tahlillerimizi yaptırdık ve sonuçlar kötü yanı ama hala hurmalı yoğurt yiyo şekeri yenecekmis Allah aşkına ben mi abartiyorum adım takıntılı ya çıktı üç ayli şeker 9.8 ayaklarda yaralar ama hiç hala ayni
Bir yandan ilac kullanip bir yandan yenmeyi denesin bari. Seker yuzunden insanlar uzuvlarini kaybediyor. Tamam ilac tamamen tedavi etmiyor ancak onluyor bazi seyleri sonucta. Esinize durumun ciddiyetini anlatin arastirin biraz korkutun da. Benim teyzemde seker hastasi o ilac kullanip baska yontemlerle de sekeri gercekten yendi su an sekeri normal. Sadece yogurt hurma karistirip yemekle olmaz ki tamamen ona uygun beslenmeli.

Ne hali varsa görsün
bÖyle takıntılı insan tipleri hiç çekilmez
Bu covit aşısıyla insanların vücuduna çip yerleştiriliyor diyen tiplerden mi
İlaçlar olmazsa milyonlarca insan pisi pisine ölür ya
Demem o ki Çocuk değil ilacı zorla veresiniz
Kendi tercihi kendi kararı
bÖyle birinin yanında olmakta sizin kararınız
Nedir insanların kararlarına saygı duymalıyız

Merhaba, ben bir doktor olarak kesinlikle eşinizin dahiliye uzmanı ile görüşüp düzenli ilaç ve diyet listesi kullanmasını öneririm. Bahsettiğiniz değerler çok yüksek, şekerin ne zaman hangi organa zarar vereceğini kestirmek mümkün değil. Geç olmadan doktor kontrolüne girmeli. Eğer geri dönüşü olan bir noktadaysa ilaçları tekrar bırakabilir zaten

Ben doktor değilim ama çok fazla tanıdığımda şeker hastalığı var. İnsanlar ilaç kullanmasına rağmen uzuvlarını kaybediyor. Eşinize söyleyin eğer ki ilaç kullanmamaya devam eder ve diyetine dikkat etmezse, sonra hurma ağacını kökünden de yese çok sıkıntı yaşar.

kendine zarar veriyor farkında bunun da sizin yapabileceğiniz tek şey uyarmak

Merhaba, ben bir doktor olarak kesinlikle eşinizin dahiliye uzmanı ile görüşüp düzenli ilaç ve diyet listesi kullanmasını öneririm. Bahsettiğiniz değerler çok yüksek, şekerin ne zaman hangi organa zarar vereceğini kestirmek mümkün değil. Geç olmadan doktor kontrolüne girmeli. Eğer geri dönüşü olan bir noktadaysa ilaçları tekrar bırakabilir zaten
O yola doğru gidiyoruz ferritin 664 çıktı t3 34 ama hala sekerim var benim o yüzden bu değerler böyle diyo en korkutani da ca19 testi 55 çıktı en üst seviye 27 imis

Ne hali varsa görsün
bÖyle takıntılı insan tipleri hiç çekilmez
Bu covit aşısıyla insanların vücuduna çip yerleştiriliyor diyen tiplerden mi
İlaçlar olmazsa milyonlarca insan pisi pisine ölür ya
Demem o ki Çocuk değil ilacı zorla veresiniz
Kendi tercihi kendi kararı
bÖyle birinin yanında olmakta sizin kararınız
Nedir insanların kararlarına saygı duymalıyız
Ailecek ilaç doktor karşılar ilaca bağımlı olmayacak mis ulan bu gidişle bana bağımlı olacaksın diyemiyorum genceceik insanlarız niye bu inat yani

Hastalanirsa yataga duserse asla bakmayacaginizi birakip gideceginizi soyleyin belki akli basin gelir
Hani iyi günde kötü günde idi diyo beyfendi diyorum bak erken olup gidersen ben ne yapacağım babasının iki bacağıni kestiler şekerden oldu adam ondan da korkmuyor

Çok yüksek. Bu değerle insüline başlanması gerekmiyor mu benim babam da şeker hastası? Laf dinlemiyorsa ne hali varsa görsün denir en son ama siz bakacaksınız sürünürken. Yahu parça parça ayak bacak kesiyolar şekerden ölünce farkında değil mi?

Hani iyi günde kötü günde idi diyo beyfendi diyorum bak erken olup gidersen ben ne yapacağım babasının iki bacağıni kestiler şekerden oldu adam ondan da korkmuyor
Benim bir tanıdığım da gözlerini kaybetmişti şekerden.... Yani nasil bir kafa yapisi var eşinizin inanilir gibi degil.Ölmekten degil de sürünmekten de mi korkmuyor bu tip insanlar? Bir de babasi örnek önünde.12 yil seker tanisi ile ilacsiz gezmek...Allah ikna etmenizde kolayliklar versin ne diyeyim..

X