Ben mi çok abartıyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

esmerkadin

Aktif Üye
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
225
227
merhaba arkadaşlar..
erkek arkadaşım kedi sahiplendi ve bir kaç öncesinden beni davet etmişti ve bende yarın için gidecektim.Aynı zamanda kayınvalidemle de görüşmüş,oturmuş olacaktım.Fakat bugün yarın misafir geleceğini söyledi..Başka zamana artık dedi ama biz bir kaç gün öncesinden sözleşmiştik.Gelecek olanlara müsait değiliz demelerini beklerdim :KK43:
Kendimi çok değersiz hissettim..Annesini aramıştım bugün 1 nisan belki şaka yapıyordur diye düşündüm ama değilmiş.Yarın bankaya gidecek dedi hatta erkek arkadaşım için sen de git dedi ben de yok istemiyorum dedim ve o an ağlamaya başladım tabii konuşamadım ben kapatıyorum kendinize iyi bakın dedim kapattım.
Ben mi çok abartıyorum yoksa haklı mıyım :KK43:
Ağladım ve kendimi çok değersiz hissediyorum..Siz olsanız ne yapardınız?

merhaba arkadaşlar..
erkek arkadaşım kedi sahiplendi ve bir kaç öncesinden beni davet etmişti ve bende yarın için gidecektim.Aynı zamanda kayınvalidemle de görüşmüş,oturmuş olacaktım.Fakat bugün yarın misafir geleceğini söyledi..Başka zamana artık dedi ama biz bir kaç gün öncesinden sözleşmiştik.Gelecek olanlara müsait değiliz demelerini beklerdim :KK43:
Kendimi çok değersiz hissettim..Annesini aramıştım bugün 1 nisan belki şaka yapıyordur diye düşündüm ama değilmiş.Yarın bankaya gidecek dedi hatta erkek arkadaşım için sen de git dedi ben de yok istemiyorum dedim ve o an ağlamaya başladım tabii konuşamadım ben kapatıyorum kendinize iyi bakın dedim kapattım.
Ben mi çok abartıyorum yoksa haklı mıyım :KK43:
Ağladım ve kendimi çok değersiz hissediyorum..Siz olsanız ne yapardınız?
alinabilirsin ama caktirma boyle.

Sevgilinizin annesini nasıl da güzel sahiplemmişşiniz kayınvalidemm diye.

Sevgiliyken hiç gerek yok öyle görüşmelere, konuşmalara. Sizin kadar önem vermiyorlarmıs zaten gidecek olmanıza.

Ağlanacak birşey de yok. Sevgilinizle yalnız görüşün bundan sonra, annnesi eksik kalsın.

Ben alındığımı belli ettim hatta kv telefonu yüzüne kapatmış gibi oldum çünkü o an konuşamıyordum ağlamaktan.Üzülünce hemen duygusallaşıyorum

Ben alındığımı belli ettim hatta kv telefonu yüzüne kapatmış gibi oldum çünkü o an konuşamıyordum ağlamaktan.Üzülünce hemen duygusallaşıyorum
anlamadiklari iyi olmus, bu kadar hassas olmayin. sizi onemsemiyorlarsa bosverin. peslerinden kostuklari kadinlarin ya da gelinlerin bile burunlarindan getiriyorlar zaten, bosverin yaa

Erkek arkadaşınızın annesi kayınvalideniz mi oluyor? Anne de diyor musunuz? 😂

Fazla abartmışsınız, ağlamak falan. Kayınvalideyle karşılıklı çay içemeyeceği için ağlayan ilk kadın olabilirsiniz.
ben buna ağlamadım.Sözleşmişken misafir kabul etmelerine üzüldüm.Bunun için neden ağlıyım Allah aşkına hanımefendi???

ben buna ağlamadım.Sözleşmişken misafir kabul etmelerine üzüldüm.Bunun için neden ağlıyım Allah aşkına hanımefendi???
E sizden daha önemlidir belki misafirleri. Büyükleri gelecektir, akrabaları gelecektir falan. Siz şu an dış kapının mandalı konumundasınız farkındasınız değil mi?

Alınmanız normal ama belki de reddedemeyecekleri aile büyükleri ya da aile dostları gelecek. Belki gelecek olanlar emrivaki yaptı ya da başka müsait başka günleri olmadığı için o güne mecbur ettiler. Size değer vermese sevgiliniz sizi annesi ile muhatap etmez ya da annesi daha sözlü nişanlı değilken sizinle telefonda görüşmez. Nasip olur da evlenirseniz bu yola girecek herkesin yaşadığı belli sıkıntılar oluyor o zaman çok yıpranırsınız bu alınganlıkla kendinize yazık etmeyin.

Alınmanız normal ama belki de reddedemeyecekleri aile büyükleri ya da aile dostları gelecek. Belki gelecek olanlar emrivaki yaptı ya da başka müsait başka günleri olmadığı için o güne mecbur ettiler. Size değer vermese sevgiliniz sizi annesi ile muhatap etmez ya da annesi daha sözlü nişanlı değilken sizinle telefonda görüşmez. Nasip olur da evlenirseniz bu yola girecek herkesin yaşadığı belli sıkıntılar oluyor o zaman çok yıpranırsınız bu alınganlıkla kendinize yazık etmeyin.
ben de katiliyorum, eger esiniz sizin ailenizle tanismamissa siz de onun ailesi ile gorusmeyin bence, gerek yok.

Ben sevgilinle konusurken agladın sandım, kadınla konusurken mı agladın?
Hayırlısı.....

Değersiz hissettiyseniz bırakın bu kadar kolay olmayı. Size sevgiliniz başkası gelecek demiş daha niye ANNESİNİ arıyosunuz. Tamam sende gel mi desin kadın. Daha sevgilisiniz kendinizi geride tutun onlar davet etsin siz müsait değilim deyin hatta. Onlar değil sizin istediğiniz zaman görüşülsün. Birde kediyle konunun ne alakası var anlamadım kedi sevmeye mi gitcektiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X