Ben mi kaba birisiyim yoksa konuştuğum çocuk mu saçmalamış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben anlatamadım sanırım. Şimdi siz bu adamla mesajlastiginiza göre bu adamdan hoslanmissiniz. Yemek konusunu da bakmak olayına bu kadar takılıp onun sizi yanlış anlamasına mahal vermeden gecistirebilirdiniz demek istedim. Siz de onunla flört ederdiniz ama adam zorla sizi eve götürecek değil di mi? Bir şekilde manevra yapardiniz ama adam sizi yanlış anlamamış olurdu. Mesela ' bunu hakettigini gorursem bakarım tabi hastalanınca falan :) " gibi bir geyikten bahsediyorum. Anlatabildim mi?

Ben anlatamadım sanırım. Şimdi siz bu adamla mesajlastiginiza göre bu adamdan hoslanmissiniz. Yemek konusunu da bakmak olayına bu kadar takılıp onun sizi yanlış anlamasına mahal vermeden gecistirebilirdiniz demek istedim. Siz de onunla flört ederdiniz ama adam zorla sizi eve götürecek değil di mi? Bir şekilde manevra yapardiniz ama adam sizi yanlış anlamamış olurdu. Mesela ' bunu hakettigini gorursem bakarım tabi hastalanınca falan :) " gibi bir geyikten bahsediyorum. Anlatabildim mi?

Ha evet şimdi anladım dediğiniz gibi demiş olsam sahiden konu uzamaz, gerekli şeyi de demiş olurdum. :)

Kur gibi değildi ki sonrasında gerçekten yemek yapmamı bekleyecekti hatta lafını yapacaktı bunun. Daha öncesinde yine eve çağırmayla biten bi konu açılmıştı ben uzamasın diye tamam yaparım demiştim sonra durup durup ne zaman yapacaksın, arada kaynattın, unuttun gibi şeyler demişti. Uslubum yanlış bunda haklısınız ama kur gibi de değildi.

Eve gitmek karşı olduğum bir şey değil ama dışarıda bir kere bile görüşmediğim birisinin sürekli sonu eve gelmeyle biten davetlerina karşıyım
Öyle ya da böyle siz bu muhabbetten hoşlanmamışsınız ve gerisi boş. Dedim ya hangi dağa aittir bilemeyiz bu herif.

amaaan bana göre bu adamdan ne köy olur ne kasaba. yok naz yapmış da yok flört etmek istemiş de yok bilmem ne bilmem ne? insan hoşlandığı kadına ya da erkeğe böyle mi yaklasir? kadınlar da cok merakliydi ev temizleyeyim, yemek yapayım diye. bütün hayalimiz bu zaten.

bir kadın erkeğe yaa aşkım sen bana şunu da alirsin bunu da alırsın su kadar para gönderirsin derken ne kadar itici geliyorsa, bir erkek de temizlik yaparsın derken o kadar itici geldi. hoşlanan var midir? olabilir, zevkler tartışılmaz çünkü, ama bana itici geldi. ve cevaplarınız da gayet yerinde olmuş.

Konusahibi çok haklısın ben de senin gibi hissettim resmen yemeğimi temizliğimi halleden biri olsun diye sevgili yapmaya çalışıyor sanki deli mi ne. On yıllık eşime canım istemez yemek yapmam temizliği ona kitlerim hatta, çocuklara çorba ayarladıktan sonra bize kap iki dürüm gel derim 😀 soğanı salçayı kavurup ne yemeği yapacaksa suyla ekleyecek bunu bilmiyorsa yaşamasın.

Merhaba, iyi geceler.

İşyerinde bir çocukla 3 aydır konuşuyoruz. 3 aydır sürekli konuşuyoruz. İşyerinde hemen hemen her gün görüyorum ayaküstü yüzyüze sohbet ediyoruz her gün 10-15 dakika ama dışarıda hiç görüşmedik. Yasaklardan dolayı görüşmedik. Laf arasında birkaç kere o temizlik yaparken bana yardım etsene dedi. Şaka yapıyor sandım ama üst üste çok kez diyince şakayla karışık beni eve mi çağırıyorsun dedim. (o kadar çok yardım etsene dedi ki durup durup bunu Diyordu. En az on kere demiştir. ) ben öyle diyince sen beni yanlış anladın bir daha asla böyle bir şey demem dedi.

Bir süredir tek yaşıyor, yemek yapmayı bilmiyor. Bugün fotoğraf atmıştı ben de kilo almış gibi durmuyorsun dedim. Ramazan bitti sen bana kilo aldırırsın dedi, ona yemek yapacakmışım vs. Sonra bakalım nasıl olacak bakarsın bana dedi. Ben de bakmak demeyelim de kendi kendine bakmayı öğretirim sana dedim. Öğret ama 1 hafta sonra bakamam ben kendime dedi. Benim de boşluğuma geldi hiç sevmem böyle şeyleri dedim ama bunu derken güldüm. Yemek yapmayı seviyorsun zaten, eline mi yapılacak diyip güldü.

Ben de iyice sıvadm. Bakmak nedir çocuk mu bakıyoruz, sen kendine bakmayacak birisi misin dedim ama bunları gülerek diyorum. Sonra öyle bi diyorsun ki sanki sadece yemek yapsın, temizlik yapsın tamam der bir tavırda diyorsun dedim.

Sonra o ona çocuk musun dememe çok bozulmuş. Konuya çok alındı sen ne dediğinin farkında değilsin tamam ben kendime bakarım senden yardım istemiyorum dedi. Konu böyle saçma bir yere gitti. Konuyu kapatıp iyi geceler diyip yattı.

Ben çok mu kabayım, bakmak çok saçma bir kelime gibi geldi ve ciddileştim. Fazla mı ciddiye aldım. Çocukla dışarıda bir kahve bile içmemişiz böyle demesi garip geldi. Normalde mesajlarda samimiyiz gayet ama.
Aynen dışarıda kahve bile icmeden klasik gereksiz mubabbet etmis.

Bu erkekler hep ayni..yorumlarin cogu gereksizce uzatilmis. Hic takilma bence . Seni hakli buldum. Insan bazen karsisindaki kisiyi kirmadan nasil kendi dusuncemi belirteyim derken sacma bi muhabbet cikiyor ortaya bunun yasla masla ilgisi yok. Sen kaba falan degilsin erkekler bebek gibi hep duymak istedikleri seyler bellidir..aaa bebegimm tabiki bakarim sana deseydin senden iyisi yoktu :KK66:) takilma hic hata goremedim sende.

Ayy yıl olmuş 2021 hala bana bakarsın muhabbetiyle flört mü var?
yeşilçam efsaneleri

Merhaba, iyi geceler.

İşyerinde bir çocukla 3 aydır konuşuyoruz. 3 aydır sürekli konuşuyoruz. İşyerinde hemen hemen her gün görüyorum ayaküstü yüzyüze sohbet ediyoruz her gün 10-15 dakika ama dışarıda hiç görüşmedik. Yasaklardan dolayı görüşmedik. Laf arasında birkaç kere o temizlik yaparken bana yardım etsene dedi. Şaka yapıyor sandım ama üst üste çok kez diyince şakayla karışık beni eve mi çağırıyorsun dedim. (o kadar çok yardım etsene dedi ki durup durup bunu Diyordu. En az on kere demiştir. ) ben öyle diyince sen beni yanlış anladın bir daha asla böyle bir şey demem dedi.

Bir süredir tek yaşıyor, yemek yapmayı bilmiyor. Bugün fotoğraf atmıştı ben de kilo almış gibi durmuyorsun dedim. Ramazan bitti sen bana kilo aldırırsın dedi, ona yemek yapacakmışım vs. Sonra bakalım nasıl olacak bakarsın bana dedi. Ben de bakmak demeyelim de kendi kendine bakmayı öğretirim sana dedim. Öğret ama 1 hafta sonra bakamam ben kendime dedi. Benim de boşluğuma geldi hiç sevmem böyle şeyleri dedim ama bunu derken güldüm. Yemek yapmayı seviyorsun zaten, eline mi yapılacak diyip güldü.

Ben de iyice sıvadm. Bakmak nedir çocuk mu bakıyoruz, sen kendine bakmayacak birisi misin dedim ama bunları gülerek diyorum. Sonra öyle bi diyorsun ki sanki sadece yemek yapsın, temizlik yapsın tamam der bir tavırda diyorsun dedim.

Sonra o ona çocuk musun dememe çok bozulmuş. Konuya çok alındı sen ne dediğinin farkında değilsin tamam ben kendime bakarım senden yardım istemiyorum dedi. Konu böyle saçma bir yere gitti. Konuyu kapatıp iyi geceler diyip yattı.

Ben çok mu kabayım, bakmak çok saçma bir kelime gibi geldi ve ciddileştim. Fazla mı ciddiye aldım. Çocukla dışarıda bir kahve bile içmemişiz böyle demesi garip geldi. Normalde mesajlarda samimiyiz gayet ama.
Bence konuştuğunuz kişi sizi davet edip birlikte vakit geçirmek istemiş ama belki de dışarda hiç görüşmediğinizden bunu dümdüz yapamamış belki de o samimiyeti bulamayıp farklı yollar denemiş.Siz beni eve mi çağarıyorsun diye sorunca da kızdığınızı düşünüp kıvırmış,ondan sonra da konu uzayıp saçma bir hal almış .Evet kaba davranmışsınız bana kalırsa.

Bence konuştuğunuz kişi sizi davet edip birlikte vakit geçirmek istemiş ama belki de dışarda hiç görüşmediğinizden bunu dümdüz yapamamış belki de o samimiyeti bulamayıp farklı yollar denemiş.Siz beni eve mi çağarıyorsun diye sorunca da kızdığınızı düşünüp kıvırmış,ondan sonra da konu uzayıp saçma bir hal almış .Evet kaba davranmışsınız bana kalırsa.

Uslubum kabaydı tamam ama ben bir kere yazdığında beni eve mi çağırıyorsun demedim aynı şeyi 10 kere tekrarlayınca konu kapansın diye yazdım. Çünkü sürekli eee temizliğe yardım etmeye gelecek misin tarzında konuşuyordu. Yemek konusunu da evine gidip yaparım dert değil ama benim üstüme yıkar gibi eline mi yapışacak zaten yemek yapmayı seviyorsun şeklinde yazdı. Aynı şeyleri en az 4-5 defa tekrar edince gereksiz kaba konuştum ben de.

Yani bence bir flörtleşmeyi çok ciddiye alıp cevaplar vermişsiniz.

Temizlik muhabbeti ciddiydi, ciddi olmasa 10 kere sormazdı diye düşünüyorum. Konu kapandı 1 dk sonra yine aynı tarz bi şey diyordu. Yemek bakma muhabbetinde de ben rahatıma alıştım, yemek yapamam gibi şeyler dedi. Gereksiz kaba konuştum aynı şeyi ifade etmenin farklı yolları da vardı ama onun tavrına sinir oldum

Uslubum kabaydı tamam ama ben bir kere yazdığında beni eve mi çağırıyorsun demedim aynı şeyi 10 kere tekrarlayınca konu kapansın diye yazdım. Çünkü sürekli eee temizliğe yardım etmeye gelecek misin tarzında konuşuyordu. Yemek konusunu da evine gidip yaparım dert değil ama benim üstüme yıkar gibi eline mi yapışacak zaten yemek yapmayı seviyorsun şeklinde yazdı. Aynı şeyleri en az 4-5 defa tekrar edince gereksiz kaba konuştum ben de.
Bence burada kendinizi ifade ederken harcadığınız efora yazık. Üslübunuzu kaba bulmadım. Yersiz istekler ve ısrarlar en tahammül edemediğim şeylerdir. Kaldı ki
adam kaba. Sizden kendisine sevdiği bir yemek yapmasını rica etmemiş zaten. Bazı arkadaşlar bununla karıştırıyor sanırım. Beni şişmanlatırsın demek sistematik olarak sizden yemek yapma beklentisi olduğunu gösteriyor. Ayrıca eline mi yapışacak zaten seviyorsun yemek yapmayı demesi de tamamen sıvaması olmuş.

Sizin suçlu olduğunuz yer; tamam diyerek geçiştirmeyi düşünmeniz olmuş. Eğer bir şeyi yapmak istemiyorsanız hayır demesini öğrenmeniz gerek. Hiç bir zaman sadece geçiştirmek için bir şeylere evet demeyin. Sonra böyle sıkboğaz edilirsiniz.

Görüşmeyin bir daha olsun bitsin. Kafa yormaya değmez.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim. Konuşmayı kafamda bitirdim yarın ona da söyleyeceğim.

Mune Mune hanım konuyu kapatabilir misiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X