Ben napıyım şimdi.4.kez cinsiyet değişti inanamıyorum

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
39
Kafam karıştı allak bullak oldum ben napıyım yaabu sefer erkek dediler benim gibi olan var mı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1434 gün geçti.

mnt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
2.694
2.530
aynı doktormu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 24 gün kaldı.

Bebeğiniz artık otomatik bir şekilde ışık kaynağına doğru dönüyor. Yönelme tepkisi olarak adlandırılan bu refleks bebeğinizin bulunduğu ortamın daha fazla farkına varması konusundaki pratik çalışması, egzersizdir. Kan hacmindeki artışa rağmen sağlıklı bir hamilelik sürecinde kan basıncında ölçülen çok küçük bir artış olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 157 cm. Başlangıç Kilom :69 Kg. Şimdiki Kilom :67 Kg.

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
39
Yok her seferinde değişik dr

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
39
Hepside %100 diye eminler yani

mnt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
2.694
2.530
ayrıntılı ultrason çekilmedinse onda daha net sonuç alabilirsin çekildiğinde

Bebeğiniz artık otomatik bir şekilde ışık kaynağına doğru dönüyor. Yönelme tepkisi olarak adlandırılan bu refleks bebeğinizin bulunduğu ortamın daha fazla farkına varması konusundaki pratik çalışması, egzersizdir. Kan hacmindeki artışa rağmen sağlıklı bir hamilelik sürecinde kan basıncında ölçülen çok küçük bir artış olur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
39
Bugün çekindim. Fakat devlet hastanesi olduğu için cinsiyet söylemiyorum dedi normal başka Dr a gittim oda %99 erkek dedi

mnt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
2.694
2.530
Bugün çekindim. Fakat devlet hastanesi olduğu için cinsiyet söylemiyorum dedi normal başka Dr a gittim oda %99 erkek dedi
hakkında hayırlısı insan iki arada kalıyor zor bir durum başka bir doktoro daha gitmelisin galiba yapacak bişi gelmiyor benim aklıma.oda saçma niye cinsiyet demiyormuş ne alaka yani.

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
39
hakkında hayırlısı insan iki arada kalıyor zor bir durum başka bir doktoro daha gitmelisin galiba yapacak bişi gelmiyor benim aklıma.oda saçma niye cinsiyet demiyormuş ne alaka yani.
Ayrintili yapan Dr söylemiyo devletle alakalı değil bugün zaten devlet te başka Dr söyledi cinsiyeti

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
39
4 ayrı Dr bi kesin bişey söyleyemediler hepsi başka söylüyo

sweetwitch01

❤️ Bir prens ❤️ Bir prenses ❤️
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2016
6.411
6.029
32
2 Dr var hep gittiğim biri kız biri erkek dedi

ayrıntılıda renkli oldu mu? ben ayrıntılıda öğrendim cinsiyeti. sonra doktorum da dedi. ayrıntılıda bir daha dediler kız diye. pazartesi başka ayrıntılı var bakalım o ne dicek.