Ben napıyım şimdi.4.kez cinsiyet değişti inanamıyorum

Nrmsnmz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2016
604
229
42
Kafam karıştı allak bullak oldum ben napıyım yaabu sefer erkek dediler benim gibi olan var mı

ayrıntılı ultrason çekilmedinse onda daha net sonuç alabilirsin çekildiğinde

Bugün çekindim. Fakat devlet hastanesi olduğu için cinsiyet söylemiyorum dedi normal başka Dr a gittim oda %99 erkek dedi

Bugün çekindim. Fakat devlet hastanesi olduğu için cinsiyet söylemiyorum dedi normal başka Dr a gittim oda %99 erkek dedi
hakkında hayırlısı insan iki arada kalıyor zor bir durum başka bir doktoro daha gitmelisin galiba yapacak bişi gelmiyor benim aklıma.oda saçma niye cinsiyet demiyormuş ne alaka yani.

hakkında hayırlısı insan iki arada kalıyor zor bir durum başka bir doktoro daha gitmelisin galiba yapacak bişi gelmiyor benim aklıma.oda saçma niye cinsiyet demiyormuş ne alaka yani.
Ayrintili yapan Dr söylemiyo devletle alakalı değil bugün zaten devlet te başka Dr söyledi cinsiyeti

2 Dr var hep gittiğim biri kız biri erkek dedi

ayrıntılıda renkli oldu mu? ben ayrıntılıda öğrendim cinsiyeti. sonra doktorum da dedi. ayrıntılıda bir daha dediler kız diye. pazartesi başka ayrıntılı var bakalım o ne dicek.

aaa şaka mı ya bende 3 defa değişti ayrıntılıda umarım netleşir 12 de kız 16 da erkek 18 de kız

Ilginc.bizim bir arkadasa once kiz ddemislerdi.sonra baska bir doktora gittiler.erkek dedi.erkek oldu.
Senin durum daha ilgincmis.Ayrintilida cikar insallah.fazla takma daha ileriki aylarda kesinlesir.Onemli olan saglikli olmasi

X