Ben tatile geldim memlekete . Ama o işyerinden diğer grupla birlikte görüşürken öğle molasında aklına bile gelmiyorum. ?

Villanelle

devil in disguise
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
858
1.712
Hey allam kocamla bile akşamdan akşama görüşüyoruz. İkimiz de çalışan insanlarız, vakit mi kalıyor mıç mıç sürekli konuşmaya

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 150 gün kaldı.

Eğer bebeğiniz kız ise minyatür yumurta hücreleri yumurtalıklarında oluştu. Kız bebekler doğduklarında sahip oldukları bütün yumurtalar ile doğarlar. (yaklaşık 2 milyon adet yumurta) Yani kendisine ait ailesi olmaya hazırdır. Kızınızın yumurtalarının yaşı ile kızınızın yaşı nerdeyse aynıdır. Bebeğiniz bu günlerde favori pozisyonuna geçecek.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tahin Helva

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
2.142
14.056
33
Öğlen seni aramak gibi bir zorunluğu yok zaten ama bu konuyu okuyanda sizi gerçekten sevgili sanır.

Siz, senin evin dışında bir yerde zaman geciriyor musunuz? Tüm görüşmeleriniz evde beyfendiyi cinsel olarak tatmin etme üzerine kurulu.
Aralarda attığı mesajlar neyine yetmiyor bu ilişki biçiminde?

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
14.057
46.156
Sabahtan beri mesajlaşıyoruz aslında . Ama öğlenleyin evden bir şeyler getirdiğini söyledi . Kurumda yemek yiyecekti. 6 kız grubumuz var . O kızlar ve iki erkek (biri benim görüştüğüm bu kişi) öğlen birlikte konuşurlarken bile aklına gelmiyorum . Tam öğlen molasında tamam git yemeğini ye yazdım tenezzül edip dönmedi bile. Saat bir buçuk da döner artık . Yok bi de kahve içeceklermiş bilmem ne.. gerçekten önceki erkek arkadaşımı mumla arıyorum . O olsa asla bana böyle davranmazdı her öğlen arar sorardı . Her konuda eksiklik hissediyorum artık . Kafam çok karışık . Mesaj yazdığında işteyken felan yazar . Ama böyle eve gittiği zaman akşam .. iki saat yemek molası verir. Sonra yazar . Yazmasında sorun yapmıyorum ama öğlen bu telefonu nasıl eline alıp bana anlatmıyor. Gerçekten bilmiyorum. Demekki bensiz de oturtabiliyorlar .
Adam sizle tanisarak nasil bi hata yapti bilse arkasina bakmadan alsaskaya kadar kacar.

Gameking

Guru
Pro Üye
31 Temmuz 2011
2.239
6.445
Kendinize neden bu kötülüğü yapıyorsunuz? Konularınız hep cinsellik üzerine ve yaşadığınız ilişkilerin bir adı yok. Mesela bu görüştüğünüz adam için sevgilim diyemiyorsunuz ama fuckbuddy olsanız adamın size mesaj atmaması umrunuzda olmazdı.

Farkında değilsiniz ama kendi elinizle hayatınızı mahvediyorsunuz, artık bir durup soluklansanız gerekirse dışarıdan bir yardım alıp kendinize yönelseniz çok iyi olur.

Anne12345

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2020
339
338
Sabahtan beri mesajlaşıyoruz aslında . Ama öğlenleyin evden bir şeyler getirdiğini söyledi . Kurumda yemek yiyecekti. 6 kız grubumuz var . O kızlar ve iki erkek (biri benim görüştüğüm bu kişi) öğlen birlikte konuşurlarken bile aklına gelmiyorum . Tam öğlen molasında tamam git yemeğini ye yazdım tenezzül edip dönmedi bile. Saat bir buçuk da döner artık . Yok bi de kahve içeceklermiş bilmem ne.. gerçekten önceki erkek arkadaşımı mumla arıyorum . O olsa asla bana böyle davranmazdı her öğlen arar sorardı . Her konuda eksiklik hissediyorum artık . Kafam çok karışık . Mesaj yazdığında işteyken felan yazar . Ama böyle eve gittiği zaman akşam .. iki saat yemek molası verir. Sonra yazar . Yazmasında sorun yapmıyorum ama öğlen bu telefonu nasıl eline alıp bana anlatmıyor. Gerçekten bilmiyorum. Demekki bensiz de oturtabiliyorlar .
of çok sıkıcı.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
17.403
63.878
32
Toksik lafından tiksiniyorum ama sizin durum da başka neyle anlatılır bilemiyorum.

Adamı rahat bırakın.
Bu ilişkiye toksik demek toksiğe hakaret zaten.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.