Ben tatile geldim memlekete . Ama o işyerinden diğer grupla birlikte görüşürken öğle molasında aklına bile gelmiyorum. ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten duygularım var . Bir cumartesi günü yine oturduk bir yerde hesap ödemeye geldi ve ben 100 TL m var diye param bozulsun dedim o da tamam dedi felan . Kahvelerin parasını ben verdim üzerine bir de gel sana dürüm ısmarlılayayım dedim bir de öyle ısmarladım . Bilmiyorum neden hala bu durumdayım bilmiyorum

adamın cebine harçlık koymadıysan ondan yazmıyordur sık sık.

Merak ediyorum siz ciddi anlamda hiç cinsellik yaşadınız mı? Yoksa tüm ilişkileriniz böyle sürtünme yoluyla birliktelik şeklinde mi oluyor? Çünkü adamın size dokunmaktan çekindiğini, cinsel problemleri olduğundan bahsetmiştiniz. Bu adamı neden çekiyorsunuz ki?

Sabahtan beri mesajlaşıyoruz aslında . Ama öğlenleyin evden bir şeyler getirdiğini söyledi . Kurumda yemek yiyecekti. 6 kız grubumuz var . O kızlar ve iki erkek (biri benim görüştüğüm bu kişi) öğlen birlikte konuşurlarken bile aklına gelmiyorum . Tam öğlen molasında tamam git yemeğini ye yazdım tenezzül edip dönmedi bile. Saat bir buçuk da döner artık . Yok bi de kahve içeceklermiş bilmem ne.. gerçekten önceki erkek arkadaşımı mumla arıyorum . O olsa asla bana böyle davranmazdı her öğlen arar sorardı . Her konuda eksiklik hissediyorum artık . Kafam çok karışık . Mesaj yazdığında işteyken felan yazar . Ama böyle eve gittiği zaman akşam .. iki saat yemek molası verir. Sonra yazar . Yazmasında sorun yapmıyorum ama öğlen bu telefonu nasıl eline alıp bana anlatmıyor. Gerçekten bilmiyorum. Demekki bensiz de oturtabiliyorlar .
Ayrıl... Sende kurtul bizde kurtulalım... 👌🏻

Sabahtan beri mesajlaşıyoruz aslında . Ama öğlenleyin evden bir şeyler getirdiğini söyledi . Kurumda yemek yiyecekti. 6 kız grubumuz var . O kızlar ve iki erkek (biri benim görüştüğüm bu kişi) öğlen birlikte konuşurlarken bile aklına gelmiyorum . Tam öğlen molasında tamam git yemeğini ye yazdım tenezzül edip dönmedi bile. Saat bir buçuk da döner artık . Yok bi de kahve içeceklermiş bilmem ne.. gerçekten önceki erkek arkadaşımı mumla arıyorum . O olsa asla bana böyle davranmazdı her öğlen arar sorardı . Her konuda eksiklik hissediyorum artık . Kafam çok karışık . Mesaj yazdığında işteyken felan yazar . Ama böyle eve gittiği zaman akşam .. iki saat yemek molası verir. Sonra yazar . Yazmasında sorun yapmıyorum ama öğlen bu telefonu nasıl eline alıp bana anlatmıyor. Gerçekten bilmiyorum. Demekki bensiz de oturtabiliyorlar .
Kuzum tedavi ol. Her güne iki konu olmaz

Ne yapsın adam?
Ogle yemegi yerken de size mi anlatsin.
'Suan 3.catali aldim hayatim, cigniyorum. Yuttum askim. Simdi 4.lokmami yicem....'

Doktora gitmeye ihtiyacınız var çünkü sağlıklı bir bireye benzemiyorsunuz bir insan bu kadar sıkılmaz kimsenin istemeyeceği insan profilindesiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X