BEN YORULDUM:(

Yusufumfatmam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
347
571
44
Slm Arkadaslar şu an hastahanedeyim sizlere icimdeki firtinalari paylasmak istedim. Evliligimin 7.senesindeyim. bitmek bilmeyen bebek hasretim bu sene sona erecek diye havalarda gezen bir anne adayiydim.düne kadar sürdü bu sevincim:KK43: Dün 5 aylik bebegimi kaybetim. :KK43: dünyam basima yikildi aglamaktan gözlerim kan canagina dönselerde artik yapilacak bir sey kalmadi:KK43: iki gün önce cinsiyetini ögrendigim bebegim benden gitti:KK43: su an öyle bir haldeyim ki kimseleri görmek duymak istemiyorum.7 yill sonra sevincim tekrar kisa sürdü. ve ben öyle yorgunum ki beden yorgunlugu degil ruhum yorgun. kimseyle konusmuyorum kimseleri görmek istemiyorum ama bu acimi yazarak sizlerle paylasmak istedim:KK43:uzn olduysa hakinizi helal edin:KK43:

Slm Arkadaslar şu an hastahanedeyim sizlere icimdeki firtinalari paylasmak istedim. Evliligimin 7.senesindeyim. bitmek bilmeyen bebek hasretim bu sene sona erecek diye havalarda gezen bir anne adayiydim.düne kadar sürdü bu sevincim:KK43: Dün 5 aylik bebegimi kaybetim. :KK43: dünyam basima yikildi aglamaktan gözlerim kan canagina dönselerde artik yapilacak bir sey kalmadi:KK43: iki gün önce cinsiyetini ögrendigim bebegim benden gitti:KK43: su an öyle bir haldeyim ki kimseleri görmek duymak istemiyorum.7 yill sonra sevincim tekrar kisa sürdü. ve ben öyle yorgunum ki beden yorgunlugu degil ruhum yorgun. kimseyle konusmuyorum kimseleri görmek istemiyorum ama bu acimi yazarak sizlerle paylasmak istedim:KK43:uzn olduysa hakinizi helal edin:KK43:
Çook üzüldüm gerçekten Rabbim yar ve yardımcınız olsunn mübarek günlerdeyiz bolca dua edelim tevekkül edelim hiç ummadık zamanda rabbim kucağınızı tekrar doldursun dualrımda olacaksınz😢 peki sebep neydi de böyle oldunuz tedavi ile mi hamile kalmıştınız

Çook üzüldüm gerçekten Rabbim yar ve yardımcınız olsunn mübarek günlerdeyiz bolca dua edelim tevekkül edelim hiç ummadık zamanda rabbim kucağınızı tekrar doldursun dualrımda olacaksınz😢 peki sebep neydi de böyle oldunuz tedavi ile mi hamile kalmıştınız
Tesükür ederim canim ben cok tedaviler gördüm.ben bu yedi senede pisikoloji olarak cok yikildim. ama hep sükür etim hep sabretim Allah bana da bir melek nasip edecek diye bekledim ve o melek geldi annesine varligini hisetirdi iki gün önce cinsiyetini ögrendigim kizim beni dün terk eti:KK43:sebebi ise üc gündür kabislik sorunum vardi cuma günü doktoruma gittim hersey yolunda dedi sadece yediklerime ictiklerime dikat etmem gerektigini söyledi eve geldim uzandim lavoboya gitmek icin aya kalktim üc adim atmamla beraber suyum geldi korkudan bagira bagira abmulanzi aradim hastahaneye gitigimde yapilacak birsey kalmamisti önce önce normal dogum yaptirip sonrada kürdaj oldum:KK43:

Tesükür ederim canim ben cok tedaviler gördüm.ben bu yedi senede pisikoloji olarak cok yikildim. ama hep sükür etim hep sabretim Allah bana da bir melek nasip edecek diye bekledim ve o melek geldi annesine varligini hisetirdi iki gün önce cinsiyetini ögrendigim kizim beni dün terk eti:KK43:sebebi ise üc gündür kabislik sorunum vardi cuma günü doktoruma gittim hersey yolunda dedi sadece yediklerime ictiklerime dikat etmem gerektigini söyledi eve geldim uzandim lavoboya gitmek icin aya kalktim üc adim atmamla beraber suyum geldi korkudan bagira bagira abmulanzi aradim hastahaneye gitigimde yapilacak birsey kalmamisti önce önce normal dogum yaptirip sonrada kürdaj oldum:KK43:
Ahhh 😢😢 Rabbim sana sabır ve güç versin 😢 tez zamanda yeni meleğini sağlıcakla hayırlısıyla kucaklamayı nasip etsin..imtihanın en büyüğü evlat işte sakın isyan etme dualarım seninle 😭

Ahhh 😢😢 Rabbim sana sabır ve güç versin 😢 tez zamanda yeni meleğini sağlıcakla hayırlısıyla kucaklamayı nasip etsin..imtihanın en büyüğü evlat işte sakın isyan etme dualarım seninle 😭
Tesekürler canim:KK43:Allah im sen sabirlar ver senin bana verdigin 5 aylik emanetini cennetinde kavusmayi nasip et diye dualarla akil sagligimi tedavi etmeye calisiyorum:KK43:bu dünyada ben onu kucaklayamadim.ama ahirette beni bekleyen bir melegim daha var onlara elbette kavusacam:KK43:

Çok geçmiş olsun

Çok zor bir durum yaşamış biri olarak yazıyorum hemde 3 defa yaşamış

Acınız çok yeni böyle hissetmeniz çok normal ama geçiyor acı hafifliyor

Rabbim acınızı hafifletecek yeni bir bebek nasip edecektir inşallah

Şu an 3 çocuk annesiyim o günler geldi geçti 🤲

Bir kere hamile kalmışsınız normal yolla veya tedaviyle hiç farketmez bundan sonrası da gelecektir inşallah 🤲

Çok geçmiş olsun

Çok zor bir durum yaşamış biri olarak yazıyorum hemde 3 defa yaşamış

Acınız çok yeni böyle hissetmeniz çok normal ama geçiyor acı hafifliyor

Rabbim acınızı hafifletecek yeni bir bebek nasip edecektir inşallah

Şu an 3 çocuk annesiyim o günler geldi geçti 🤲

Bir kere hamile kalmışsınız normal yolla veya tedaviyle hiç farketmez bundan sonrası da gelecektir inşallah 🤲
Tesekürler canim Allah im evlatlarini korusun 🤲 şu an icimdeki ates benim nefes almami zorluyor bu düsüklerimin sebebi bilinmiyor benim de ikinci oldu evliligimin 7 senesi oldu benim le ayni zamanda evlenenler ücüncüye hamileyken ben bebek kokusuna hasretim. Allahim herkesin evladini bagislasin.ama icim aciyor benimle birlikte eşimde yoruldu bana teseli verip gizli gizli agladigini biliyorum :KK43:oda kimseyle konusmuyor dalip dalip gidiyor ben ona baktikca mahf o bana baktikca ben mahf oluyoruz:KK43:

Çok geçmiş olsun allah tez zamanda tekrar nasip etsin kim bilir ne kadar üzgünsünüzdür bende korkuyorum sizler gibi bende 2 senelik evliyim 8 aydır deniyoruz tık yok

Çok geçmiş olsun. Rabbim hayırlı vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar versin size inşallah. Başımıza gelen herşey imtihan. İsyan etmeden tevekkül edip Allaha sığınmak kalbinizi ruhunuzu iyileştirir. Allah yardımcınız olsun.

Rabbim sabır versin, yüreğinize ferahlık versin. 🤲🏻 Hiç bir sorun yok demeleri bir sorun olabilir mi acaba? Rahim ağzı yetmezliği gibi bir şey miydi ki?
Tesekürler canim:KK43:doktordan geldim konrolümü oldum dedigin gibi rahim agzina bakti cocugu gösterdi hersey yolunda dedi ve ben eve geldim hic agri sizim yokken bir kac saat sonra dünyamin basima yikilacagini bilemedim:KK43:

Bende iki gün önce bebeğimi kaybettim daha küçücüktü 7 haftalık kalbinin sesini duyunca dünyalar benim olmuştu

Üzülmen bu kadar verende Allah alanda inşallah en kısa sürede yine bebeğiniz olur sağlıkla gelsin dünyaya hayırlı evlat olsun inşallah

Bende iki gün önce bebeğimi kaybettim daha küçücüktü 7 haftalık kalbinin sesini duyunca dünyalar benim olmuştu

Üzülmen bu kadar verende Allah alanda inşallah en kısa sürede yine bebeğiniz olur sağlıkla gelsin dünyaya hayırlı evlat olsun inşallah
Sanada gecmis olsun canim Allah bir daha yasatmasin:KK43: Allah im en kisa zamanda saglikli bebis nasip etsin. :KK43:

Allah size sabır versin.. Bende 4.5 aylık bebeğini kaybetmiş biri olarak sizi o kadar iyi anlıyorum ki 😞 Rabbim bu acınızın mükafatını size hayırlı sağlıklı bir bebek olarak versin inşallah.. Ne kadar üzülmeyin desem de biliyorum bu çok farklı bir acı.. Ama bakın en azından sizi anlayabilen, sizinle aynı şeyleri yaşamış birileri var.. Bizlerle paylaşmanız iyi oluyor biraz da olsa bi destek olabilirsek ne mutlu bizlere.. Şuan içinizdeki şey bambaşka biliyorum ama inanın geçmese de zamanla hafifliyor..

Bende kimselerle konuşmamıştım, kimsenin telefonunu açmamıştım.. Geçmiş olsun diyen herkes sanki acınızı tekrar tekrar perçinliyor.. Ama ne mutlu ki ailemiz bizlerle, yakınlarımız bize destek olmak istiyor ve yalnız değilsiniz.. Bir süre kimse ile konuşmayın hatta ileride de bu konu ile ilgili kimseyle birşey konuşmayın sizi anlıyorlar zaten..

Aynı şeyleri yaşadım ama mecburen hayatıma kaldığım yerden devam ettim.. Eşim en büyük destekçim oldu.. Asla isyan etmedim çünkü Rabbim bizlere ne veriyorsa vardır bir bildiği.. Siz bebeğinizi neden kaybettiniz bilmiyorum ama benim bebeğim sağlıksızdı ve ben gebeliğim son vermemiştim.. Allah onu aldı benden.. Yine de şükrettim.. Onu ölü doğumla kaybettim ve ardından hiç adet görmeden Allah bana sağlıklı bir evlat nasip etti..

Sizde güçlü durun umutsuzluğa kapılıp kendinizi yıptatmayın, bir kez size veren Rabbim tekrar verecektir inşallah, çok dua edin inşallah bu günleriniz geçeçek.. Sizinde Sağlıklı bir evladınız olacak.. İnsan umut etmeden yaşayamıyor çünkü.. Nasibimizizde ne varsa ondan kaçamıyoruz işte..

Tesekürler canim:KK43:doktordan geldim konrolümü oldum dedigin gibi rahim agzina bakti cocugu gösterdi hersey yolunda dedi ve ben eve geldim hic agri sizim yokken bir kac saat sonra dünyamin basima yikilacagini bilemedim:KK43:
Veren de Allah alan da Allah. Rabbim ferahlığını da versin. Sana dua edicem.

Çok geçmiş olsun allah tez zamanda tekrar nasip etsin kim bilir ne kadar üzgünsünüzdür bende korkuyorum sizler gibi bende 2 senelik evliyim 8 aydır deniyoruz tık yok
Tesekür ederim canim:KK43: stres yapma kendine. aklindan bebis konusunu at inan tez zamanda hamile kalirsin insallah.Allah sagliklisini nasip eder insallah 🤲

Tesekür ederim canim:KK43: stres yapma kendine. aklindan bebis konusunu at inan tez zamanda hamile kalirsin insallah.Allah sagliklisini nasip eder insallah 🤲
Amin canım doktora gittim bugün çok şükür herşey temiz çıktı vajinal muayenede yumurtam göründü ☺️ Folik asit verdi bakalım hayırlısı sizde üzmeyin kendinizi ❣️

Başın sağolsun.. Bende yaşadım malesef 4 buçuk aylikti güzel kizim benimde suyum bitti öylr kaybettim.. Cok zor bi aci geçmiyor malesef ama hayat da devam ediyor.. Ilk günler cok zor geçer kendini sikma aglamak istediğinde agla..

Rabbim yar ve yardımcınız olsun herşeyden önce buna da şükür çünkü yakın arkadaşım 5 senelik evliliğinde 3 düşükten sonra 4. Bebeğinde 8 aylık ilken sancı ile gittiği hastanede gaz sancısı bişey olmaz denilip ağrı kesici yapıldı ve tuvaletini yaptığını zannederken maalesef hastane yatağında bebeğini doğurdu... kimse suyunun geldiğini açılması olduğunu hiçbirşeyini farketmemişler ve bebeği oksijensizlikten yaşayamadı sayılı günler kala.... Çok şükür şimdi dünya güzeli bir çocuğu var rabbim herşeyin zamanını biliyor sizin adınıza güç ve kuvvet diliyorum 🙏🏻

X