Bencillik değilde ne?

Ay benimki de yolda bende konuşmayayım. Başıma gelir :KK70:

Not: Havale yüksek ateşten olur. Ağlamak, hastaneye gitmemek havale nedenleri arasında değildir aslımda. Neyse yine dayanamadım konuştum. Susuyorum
Okumadınız galiba ateşi var yazmamış mıyım kendimden şüphe ettiriyorsunuz ve gerçekten ağzı olan konuşuyor inşallah hastalık hiç kimsenin başına özellikle de çocukların başına gelmez gülünecek bir durum da ben göremedim ama sizi de güldürdüysek ne mutlu
Ha birde hastaneye de gittik ama çocuğu ve babasını ikna ettikten sonra onunda eklemesini yaptım siz her halde başka konu okuyup Buraya yorum yaptınız konu sahibine olur olmadık sağlı sollu girişince stres mi atıyorsunuz anlamadım

Sus ya çocuğun bile yok bos boş yorum yapıyorsun ironiyi anladın inş. :KK53: kusam cocuğa patatesde kızartılır ağliyor diyede tedavi ettirilmez :KK66:
Sizde komiksiniz gerçekten çocuğunuz yok konuşmayın tarzında bir şey nerde kime söylemişim hayır amaç ne onu da anlamadım ha burda mizahsa amaç her konu da hele ki insanların günlerce acı çektiği kırgınlıklarının olduğu konularda biraz daha anlayış beklerim

Okumadınız galiba ateşi var yazmamış mıyım kendimden şüphe ettiriyorsunuz ve gerçekten ağzı olan konuşuyor inşallah hastalık hiç kimsenin başına özellikle de çocukların başına gelmez gülünecek bir durum da ben göremedim ama sizi de güldürdüysek ne mutlu
Ha birde hastaneye de gittik ama çocuğu ve babasını ikna ettikten sonra onunda eklemesini yaptım siz her halde başka konu okuyup Buraya yorum yaptınız konu sahibine olur olmadık sağlı sollu girişince stres mi atıyorsunuz anlamadım

Siz bence anlamıyorsunuz.
Bir de diyoruz ki ateşi yükseldiğinde götürmeliydiniz
Siz ağlamasın diye götürmemişsiniz.
Ağlasa da ağlamasa da tutar kolundan götürürsün
Çocuğun elinde oyuncak olmazsın
Umarım bu kez anlatabilmişimdir.

burada 100 yorum varsa 99u sizi bu konuda eleştirdi
Bir dönün öz eleştiri yapın

Siz bence anlamıyorsunuz.
Bir de diyoruz ki ateşi yükseldiğinde götürmeliydiniz
Siz ağlamasın diye götürmemişsiniz.
Ağlasa da ağlamasa da tutar kolundan götürürsün
Çocuğun elinde oyuncak olmazsın
Umarım bu kez anlatabilmişimdir.

burada 100 yorum varsa 99u sizi bu konuda eleştirdi
Bir dönün öz eleştiri yapın
Ya gerçekten anlamıyorsunuz dimi gö-tür-düm ikna edip gö-tür-düm
Ben ona oyuncak olmak demezdim

Uykusunu alip karnini doyurunca öküz moddan insan moduna gecmis.
Bu erkeklerin bencilliginden nefret ediyorum.
Ben burnundan getirirdim

Ya gerçekten anlamıyorsunuz dimi gö-tür-düm ikna edip gö-tür-düm
Ben ona oyuncak olmak demezdim

Kendimi keseceğim
Siz yazmadınız mı ağlıyor diye götürmedik şeklinde?
O an götürmeliydiniz diyoruz biz de size.
Sonradan değil.
Siz o an değil, sonra götürmüşsünüz
Ateş ve ağrı sancı önemlidir. Apandisit vs de olabilirdi. O noktada götürmeliydiniz.

kızım da kendini yerlere atıyor gitmem die çok korkuyor hastaneden zaten ateşi var havale filan geçirir die korkuyorum da bir yandan bunun bağrışmalarına oğlanda uyandı oğlanı aldım beyzadenin yatağına bıraktım bak çocuğa dedim gitmedik
Doktora gittik burda yazmamışım aşağıda yorumlarda var ama görülmüyor; eşime polisi ambulansı arayacağımı söyleyince gitmeye razı oldu ama kızım kendini parçaladı hastaneden çok korkuyor hasta olunca bende zorlamadım sakinleşince gideriz dedim

Bakın kendi yazdığınızı unutmuşsunuz, hatırlatmak için alıntıladım ve kocaman harflerle boyadım.
Çığlıklar içinde ağrısı olan çocuğunuzu o ağlıyor diye hastaneye götürmemişsiniz. Doğru mu? Doğru.

Biz niye hiç götürmediniz demiyoruz. O an götürmeliydiniz diyoruz.
Çocuğum hastaneden korkuyor, bu sebeple çığlıklar içinde kıvransa bile önemli değil anlayışı oldukça saçma diyoruz.
İlk ağladığında ateşlendiğinde ağrım var diye bağırdığında götürmeliydiniz diyoruz. SONRADAN götürdüğünüzü bizde biliyoruz ama diyoruz ki geç kalmışsınız.
Yukarıda bir doktor riskleri yazmıştı. O hastalıklardan biri olmadığı için çok şanslısınız. Yoksa kötü sonuçlar doğurabilirdi siz çocuğun ve eşinizin keyfini beklerken.

X