Bencillik değilde ne?

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.847
27.880
Ya gerçekten anlamıyorsunuz dimi gö-tür-düm ikna edip gö-tür-düm
Ben ona oyuncak olmak demezdim

Kendimi keseceğim
Siz yazmadınız mı ağlıyor diye götürmedik şeklinde?
O an götürmeliydiniz diyoruz biz de size.
Sonradan değil.
Siz o an değil, sonra götürmüşsünüz
Ateş ve ağrı sancı önemlidir. Apandisit vs de olabilirdi. O noktada götürmeliydiniz.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.

Muhtelif Evhamli Hatun

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2015
7.847
27.880
kızım da kendini yerlere atıyor gitmem die çok korkuyor hastaneden zaten ateşi var havale filan geçirir die korkuyorum da bir yandan bunun bağrışmalarına oğlanda uyandı oğlanı aldım beyzadenin yatağına bıraktım bak çocuğa dedim gitmedik
Doktora gittik burda yazmamışım aşağıda yorumlarda var ama görülmüyor; eşime polisi ambulansı arayacağımı söyleyince gitmeye razı oldu ama kızım kendini parçaladı hastaneden çok korkuyor hasta olunca bende zorlamadım sakinleşince gideriz dedim

Bakın kendi yazdığınızı unutmuşsunuz, hatırlatmak için alıntıladım ve kocaman harflerle boyadım.
Çığlıklar içinde ağrısı olan çocuğunuzu o ağlıyor diye hastaneye götürmemişsiniz. Doğru mu? Doğru.

Biz niye hiç götürmediniz demiyoruz. O an götürmeliydiniz diyoruz.
Çocuğum hastaneden korkuyor, bu sebeple çığlıklar içinde kıvransa bile önemli değil anlayışı oldukça saçma diyoruz.
İlk ağladığında ateşlendiğinde ağrım var diye bağırdığında götürmeliydiniz diyoruz. SONRADAN götürdüğünüzü bizde biliyoruz ama diyoruz ki geç kalmışsınız.
Yukarıda bir doktor riskleri yazmıştı. O hastalıklardan biri olmadığı için çok şanslısınız. Yoksa kötü sonuçlar doğurabilirdi siz çocuğun ve eşinizin keyfini beklerken.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :48 Kg.