Bende anne oldum

Fundacel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2007
340
0
45
Hepinize tekrar merhaba bende anne oldum arkadaşlar, herşey çok zordu ama şu an daha iyiyim bebişimde iyi çok şükür.

İLK TEBRİK BENDEN OLSUN CANIM.ALLAH AİLENE ,BEBEĞİNE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİNNN:teytey:

canımmm tebrikler allah analı babalı sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin inşallah.darısı başımıza.sen kavuştun bebişine nasılda mutlusundur şimdi.öp miniğini benim için.

Fundacım, canım aramıza hoşgeldin! Miniğinin mis kokusuna kavuştun demek! Ay canım ya inanmıyorum, tebrik ederim, Allah analı babalı, sağlıkla büyütsün.

gözün aydın canım tebrik ederim ne güzel kavuştun kuzucuğuna.darısı bizim başımıza olsun inşallah.allah analı babalı büyütsün inşallah..:emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

ay canım benim gözün aydın rabbim bir ömür sağlıklı olmak nasip ettsin miniğine...allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah...doğum hikayenide bekliyoruz....darısı bize inşallahhh

fundacım çok tebrik ederim.Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmek nasip etsin.Ne güzel sırası gelen kavuşuyor yavrusuna.Darısı biz bekleyenlere hayırlısıyla inşallah.

canım ne güzel yavruna kavusmussun hayırlısıyla analı babalı büyütmeyi nasip etsin yüce rabbim

cnm hayırlı olsun
allah analı babalı büyütsün
bir ömür mutlu ol bebişinle inşallahh...

çok sağolun arkadaşlarrrrrr, çok çok teşekkür ederim. Allah hamiş arkadaşlarımıza kolaylık versinnnn. Çok güzel bir duygu emin olunnnnn:teytey::nazar:

fundacım bebegin nasıl şimdi emiyormu sen nasılsın bi şikayetin varmı yardımcı olalalım canım

tEBRİKLER CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN DARISI BAŞIMIZA BİZİM CİMCİMEDE BİR GELSE

canım gözün aydınnnn allah analı babalı büyütsün doğum hikayeni ve fotoğrafını bekliyoruzzz darısı bizeee

X