bende hamileyim arkadaşlar

asyakarasu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
13
0
hamile olduğumu kadir gecesi öğrendim..bu gün doktora gittik..kan değerim 735 çıktı..2 haftalık falan hamilesin dedi..ben çok heyecanlıyım diye ultrasonda baktı aslında söylemişti daha görünmez diye ama..ben yinede bakalım dedimm.henüz görünmez dedii.

bende 4 gün önce öğrendim hamile olduğumu ama doktora gitmedim. ben 3 ay önce düşük yaptım 5,5 haftalıktı birşey gözükmedi bundada gözükmez diye gitmedim ama düşük için ilaç verdi onu kullanıyorum bayramdan sonra gidecem kaç haftalık bilmiyorum.:umursamaz:

hamile olduğumu kadir gecesi öğrendim..bu gün doktora gittik..kan değerim 735 çıktı..2 haftalık falan hamilesin dedi..ben çok heyecanlıyım diye ultrasonda baktı aslında söylemişti daha görünmez diye ama..ben yinede bakalım dedimm.henüz görünmez dedii.

bende 4 gün önce öğrendim hamile olduğumu ama doktora gitmedim. ben 3 ay önce düşük yaptım 5,5 haftalıktı birşey gözükmedi bundada gözükmez diye gitmedim ama düşük için ilaç verdi onu kullanıyorum bayramdan sonra gidecem kaç haftalık bilmiyorum.:umursamaz:

:nazar: Gözünüz aydin kizlar Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

teşekkür ederimmmm..ama çok merak ettiğim şeylerr var..biraz kasıklarım ağrıyorr..normal diye okudumm..doktorda normal dedi..bu arada bu bebek cetveli nerden konuyor bişmiyorum..yardımcı olurmusunuzzz.......

Tebrik ederim canim...gözünüz aydin...
Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin...

Biseyi merak ettim ben...
Iki haftalik hamile oldugunu nasil ögrendinki?
Cok erken degilmi? Hani iki haftalik hamileysen henüz adetin
felan gecmis olamaz herhalde...

Mesela ben 7 haftaya yakinken ögrendim...

vallahi doktor kan değerimin 735 olduğunu söyledi..çok yeni bir gebeil dedi.benim hesaplarıma göre 4.5 hafta ama..doktor 2-3 haftalık dedii..ama ınternetten baktım ben 4.5 haftalık çıkıyorrr.doktor salladı herhaldeee :)

allah analı babalı sağlıklı büyütsün canım çok mutlu oldum senin adına darısı bana inşallah alkisalkisalkis

X