bende kavuştum minik meleğime

balxixm.

zaman eskiye dönermi...?
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
2.408
4
merhaba arkadaşlar.birgün burada doğum hikayemi yazacağım hayal gibiydi.bu siteyi kan pıhtılaşmasını ararken buldum ve hamile kalmaktan o kadar korkuyordumki dayanabilirmiyim hergün iğne vurunmaya diyordum.buradaki aynı sorunu paylaşan arkadaşlarla konuşunca ve güzel doğum hikayelerini okuyunca cesaretlendim.ama o kadar mutluyumki çünkü problemli bir hamilelğin sonunda kucağıma aldım minik meleğimi tüm çektiğim acıları unutturdu bana.

sezaryan olacağı için 25 aralık olarak belliydi doğum yapacağım gün.ve ben o gece heyecandan uyuyamadım.sürekli saate bakıyordum zaman geçsede bir an önce kavuşsam meleğime diyordum.neyse sabah 6.30 kalktım hazırlandım 7.30 gibi çıktık yola.kayınvalidemi ve ablamı aldıktan sonra 9.30 gibi hastahanedeydik.hastahaneye yatış yaptıktan sonra serumu falan taktılar.11 gibi sedyeye alıp ameliyathaneye götürdüler.ama o anda öyle garip duygular hissettimki ağlamamak için kendimi zor tutuyordum kayınvalidemim gözleri çoktan dolmuştu zaten.ameliyethaneye girdim hazırlık yapıldı hemşire bu arada beni kameraya çekiyor.duyguların ne diye sordu tek söylediğim kelime korku demek oldu.sonra anestezi uzmanı geldi şimdi sizi uyutacağım dedi ve o anda gözlerim karardı ve sonra bir acıyla uyandım.odaya geldiğimizde sedyeden yatağa alırlarken hissetmişim o acıyı.o anda kayınvalidemi gördüm hemen anne bebeğim nerde diye sordum.kayınvalidemde kızım burda bebeğin diye saçımı filan okşuyor.sonra ablam getirdi yanıma yatırdı simsiyah saçlı esmer bir oğlan kime çektiyse.ama o an anlatamam ya.ağladım öptüm çünkü ben bu duyguyu yaşamak için hergün acı çektim ama o an tüm yaşadıklarımı unuttum.sarılıp sarılıp öptüm minik oğlumu. 4000 gr 52 cm olarak doğdu.adıda mehmet eymen.

oğlumla bir şarkımız bile var artık.bu aralar hep o şarkıyı dinliyoruz beraber.inşallah anne olmak isteyen herkese nasip etsin allahım.çünkü dünyada yaşanabilecek en güzel duygu en güzel mutluluk.:1hug:

Son düzenleme:
Allahım ne mutluluktur o. Allahım size sağlık ve güzellikler versin inşaallah.:)))

allah anali babali büyütmeyi nasip etsin
senin adina cok sevindim
ömür boyu saglik mutlulk ve huzur diliyorum

Allah anali babali buyutsun insallah hic guzel olmaz mi anne olmak, Rabbim bu duyguyu her isteyen kisiye yasatsin insallah

ayy ne mutlu Allah nalaı babalı büyütsün..yalnız minik melek değil tombik meleklerden buda maşallah ama boyuda var belli olmuyordur fazla..darısı bizim başımıza..zaman yaklaştıkça heyecan merak bütün duygular birbirine karışıyor

Allah sağlıklı sıhatli büyümesini nasip etsin mürvetinide gör inşallah cnm Ve Rabbim benim gibi isteyen herkese nasip etsin........

Rabbim analı babalı büyütsün inşallah. Darısı başımıza...a.s.

teşekkür ederim arkadaşlar.inşallah isteyen herkese yaşatsın rabbim bu duyguyu.

Son düzenleme:
gözün aydın canım tevrik ederim.Allahım analı babalı büyütsün..
bende iğne kullandım ve sezeryan olucam..
hala kullanıyorsun değilmi iğne..yada bıraktınmı

gözün aydın canım tevrik ederim.Allahım analı babalı büyütsün..
bende iğne kullandım ve sezeryan olucam..
hala kullanıyorsun değilmi iğne..yada bıraktınmı

teşekkür ederim canım inşallah darısı senin başına.ben iğneyi gebeliğim 34 haftalıkken bıraktım.şimdi kullanmıyorum.

rabbim sağlıklı ve sıhhatli ömürler versin ikinizede.bu mutluluğu yaşamak isteyen herkese yaşatsın inş.

Gözün aydın canım. Zorlu geçen yolun sonunda ne kadar büyük mutluluk nasip ediyor Rabbim. İsteyen herkesin bu duyguyu tatması dileğiyle...

Bebeğini kokla bizler için. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin...

sağlıklaa büyütt bebeğinii darısıı başımıza inşallahh sağlıklaa kucağımızaa almayıdaa nasipp edecekk birr hamişlikk versinn rabbimm

balım gözün aydın allah analı babalı büytmek nasip etsin cnm

X