Benden neden soğudu?

Açıkçası cevrenin tahammül edip etmemesi pek önemli degil. Bana ilişkiniz samimi kalpten ama sorunlu geldi. Hani behzat ç tadinda bir ilişkiniz var biz de mutlu olmayalim minvalinde... Bu arada konu dışı ama Türkçenizi ve kullandiginiz kelimeleri çok begendim. Sanirim cok kitap okuyan birisiniz ya da sözel bölümlerde...

Nasıl bu böyledir hanım efendi? Sizin kocanızla aranızdaki paylaşım neyse benim de iki senedir beraber yaşadığım erkek arkadaşımla aramdaki paylaşım o. Siz nikahlı eşinizle nasıl çoraplarını sağa sola atma kavgası ediyorsanız biz de aynısını ediyoruz, giderleriniz nasıl ortaksa bizim de ortak, nasıl bir yere giderken uğurluyorsanız ben de uğurluyorum. Ne farkı var yani, anlayamıyorum sizi ve sizin gibi düşünenleri.
Bence şöyle açıklayalım bu farkı evet aynı evde yaşayıp aynı giderleri paylaşıyor olabilirsiniz fakat mesela bayramdan bayrama tüm sülalesini gezip el öpüyor musunuz :) ya da bilmemkinin bilmemkim eltisinin kaynının çocuğu oldu diye mecburen mevlüte vs gidiyor musunuz ? veyahut şimdilik sadece ikiniz özgürce bugün evde yayılalım oturalım kitap okuyalım birbirimize vakit ayıralım diye plan yapmışken çat kapı kv kp vs zili çalıp biz geldiik diyip tüm planınızı altüst edebiliyor mu yani kısaca o imzanın getirdiği sorumluluklar var aile ve çevre baskısı gibi haydi çocuk yapın ne zaman çocuk ne zaman ne zaman? çocuğu yaptınız daha çocuğun kırkı çıkmadan ikinci ne zaman kardeş yapın kardeş gibi insanlara hayatınıza müdahale etme hakkı vermiş gibi olmak mesela tek bir imzanın da elbette bir bedeli var.

Son düzenleme:
Üzgünüm ama her seyi tüketmişşiniz.erkekler sevgiliyken farkli evlendiklerinde cok daha farkli.sogumasini ben evliligin disinda evli gibi yasamaniza bagliyorum.(yanlis anlamayin yargilamiyorum)bir de aranizda fikir ayriliklari oldugunu dusunuyorum.ornegin sizin icin tum yasananlar normalken o kafasinda tartiyor yasananlari.yetistigi ortam vs. bunda etkili.

Elestiri kabul etmeyen insanla olmaz. Zamanla yasam sevincini torpuler senin de. Mutlu olmak, sevdiklerimizi kaybetmemsk için bazi yonlerimizi törpülememiz gerek ve sevgilin buna zerrece yanasmadigi gibi normal olmayan bazı durumlara seni de alistirmis. Uzun vadede mutsuzluk gordum iliskinizde...

Bana çok tuhaf bir ilişki gibi geldi ben ikinizinde bir süreden sonra sıkılacağınızı düşünüyorum çünkü boşluktasın ve o boşluğu onunla doldurmaya çalışıyorsun gibi hissettim umarım ben yanılırım mutlu olursunuz:)

Sevgilin gay mi acebaaaa? Bi insan sevdigiyle sevisir, deli gibide ister yani onu.. seninki sacmaliyo bence seni kankasi gibi gormeye baslamis

X