Benden saklıyor.telde konuşurkende sesini kısıyor!!!

zuzu3477

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
359
106
Kızlar eşim bacısına sürekli dakika yollar ara sıra da para.Bende sürekli olunca kızıyorum benimde kardeşim var ve ben daha bi kere dakika yollamadım.Babası ölmüş eşimin kızkardeşi de safça biraz evli ama koca kısıyor bundan.Şimdi siz nasıl tepki verirdiniz dün tartıştık benden gizliyor söylemiyor ama benim aldığıma mırın kırın ediyor çalıştığım halde.

eylul05

♪ ♫
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
24.885
681
Kızlar eşim bacısına sürekli dakika yollar ara sıra da para.Bende sürekli olunca kızıyorum benimde kardeşim var ve ben daha bi kere dakika yollamadım.Babası ölmüş eşimin kızkardeşi de safça biraz evli ama koca kısıyor bundan.Şimdi siz nasıl tepki verirdiniz dün tartıştık benden gizliyor söylemiyor ama benim aldığıma mırın kırın ediyor çalıştığım halde.

görümceniz bekar olsa neyse de evli görümcenize eşinden de gizli para göndermek nedir :26::26: ne gerek var anlamış değilim bir de sizden saklıyor :KK15:

nlyvz

Evladımın Varlığıyla Değerliyim (06.11.2014)
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2013
5.594
3.468

Size sadece pesssssssss diyorum, altı üstü dakika, babalarını kaybetmişler büyük ihtimal kız kardeşine babalık yapmaya çalışıyor. Ee zaten siz de söylüyorsunuz, kız kardeşi biraz safça diye, eş de eziyorsa babalık yapmaya çalışıyordur. Lafını ettiğiniz şeye bakın ya.

Kaç günlerdir, burada hep aynı konular. Eşlerinin ailelerine yardım etmesine sinir olan eşler. Valla şu foruma üye olduğumdan ve hem cinslerimin yazdıklarını okuduktan sonra, bazı kadınların bazı şeyleri hak ettiğini düşünmeye başladım. İnsan bu kadar da art niyetli, kötü düşünceli olamaz ya. Evlendikten sonra, kayınvalide oğlunu gelinden kıskanır derler de, ben artık bunun tam tersi olduğunu düşünmeye başladım. Bence bayanlar, kocalarını kıskanıyorlar ailelerinden.
Ailesini bıraksın sadece benimle ilgilensin. Ama benim ailemin bana ihtiyacı olursa yardım edicem tabi , o benim ailem. Sadece erkekleri yerden yere vuran zihniyet karşısında bende artık kendi hemcinslerimi sorgulamaya başladım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2372 gün geçti.

elifbursa86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
6.864
4.422

babası ölmüş,biraz da safçaymış,eşi kısıyormuş.bence abisine helal olsun kardeşine sahip çıkıyor.her abi bunu yapmaz.eşinizi tebrik ederim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1944 gün geçti.

elifbursa86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
6.864
4.422
Size sadece pesssssssss diyorum, altı üstü dakika, babalarını kaybetmişler büyük ihtimal kız kardeşine babalık yapmaya çalışıyor. Ee zaten siz de söylüyorsunuz, kız kardeşi biraz safça diye, eş de eziyorsa babalık yapmaya çalışıyordur. Lafını ettiğiniz şeye bakın ya.

Kaç günlerdir, burada hep aynı konular. Eşlerinin ailelerine yardım etmesine sinir olan eşler. Valla şu foruma üye olduğumdan ve hem cinslerimin yazdıklarını okuduktan sonra, bazı kadınların bazı şeyleri hak ettiğini düşünmeye başladım. İnsan bu kadar da art niyetli, kötü düşünceli olamaz ya. Evlendikten sonra, kayınvalide oğlunu gelinden kıskanır derler de, ben artık bunun tam tersi olduğunu düşünmeye başladım. Bence bayanlar, kocalarını kıskanıyorlar ailelerinden.
Ailesini bıraksın sadece benimle ilgilensin. Ama benim ailemin bana ihtiyacı olursa yardım edicem tabi , o benim ailem. Sadece erkekleri yerden yere vuran zihniyet karşısında bende artık kendi hemcinslerimi sorgulamaya başladım.

sana gerçekten katılıyorum.bende aynı şeyleri düşünüyorum buraya üye olduğumdan beri

kahvetelvesi

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
11.366
21.230
Ihtiyaç yokken büyük yardımlara ben de karşıyım da dakikanın, liranın da lafı olmasın bu kadar.

Eşi kısıyorsa veya durumları iyi değilse elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor demek ki eşiniz sizden çekine çekine.

Unutmayın, insan önce en yakındakileri gözetmekle sorumlu.

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.796
19.031
ben bunda bi kötülük göremedim şahsen
benim erkek arkadaşımın kız kardeşi de evli durumu da çok iyi değil,erkek arkadaşım arada yardım eder bende bazen kendime alırım bi tane de ona alır hediye ederim,nolmuş yani yardımcı olmaya çalışıyorsa bundan daha güzel ne olabilir ki

sevdasinemalarda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
6.157
2.856

cnm eşin hem bacısına para gönderip hemde senin aldığına mırın kırın edemez. ağzının payını veremiyormusun . stediğini al harca. derse niye çok karcıyosun. aşkım durumumuz gayet iyi hemde kardeşine harçlık gönderecek kadar iyi dersin:KK47:

haa gizli yapmasını istemiyorsan kızma karışma tartışma. iyi yapıyosun gönder yazık fln de ne verdiğini bilirsin en azından . yada hiç bilme sorma . sende kendine ailene harca. sen neden kardeşine göndermiyorsun. ben aileme istediğimi alırım. istediğime para gönderirim. kendime istediğimi alırım:KK1:

eşim ailesine veriyordu önceleri . şimdi 1 kuruş verirsen helal etmem dedim. nedenmi ben aç susuz kaldım. kıyafetsiz kaldım. ailem yardım etti. eşime çamaşırına kadar aldı.dolabımı doldurdu. faturaları yatırdı. kiramı ödedi. maddi manevi yardım ettiler. bende ailemde hiç bir zaman yüzüne vurmadık.

ama eşim biz bu durumdayken eline geçeni ailesine aktardı. bizi bir kere öldünüzmü kaldınızmı diye aramayan ailesine verdi. bende bir kuruş verirsen helal etmem artık dedim.

ben zaten elim kolum dolu giderim hediyeler alırım. fazlasımı :KK50:

Not:şimdi sık sık arıyorlar eşimi nedense:KK20:

pinkpin

Arkana bakma, oraya doğru gitmiyorsun.
Pro Üye
6 Mart 2012
4.339
7.686

Benim aldığıma mırın kırın ediyor kısmını açar mısınız biraz?

Eğer görümcenizin durumu iyi değilse ve gerçekten ihtiyacı varsa göndersin ne var bunda? Siz varlık içinde yaşarken kardeşinin yokluk çekmesine dayanamıyordur gayet normal ve takdir ettim eşinizi

ama sizin kızkardeşiniz de aynı durumda ve ona yardım edilmesine karşı çıkarak aynı zamanda da sizin ihtiyaçlarınızı almanıza laf ederek bunu yapıyorsa o zaman haklılık payınız olur çünkü ortada haksızlık vardır

hangisi?

eLmayRa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
36.904
6.852

Üç beş liranın lafını etmek sizi utandırmıyor mu?

elifbursa86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
6.864
4.422
ben bunda bi kötülük göremedim şahsen
benim erkek arkadaşımın kız kardeşi de evli durumu da çok iyi değil,erkek arkadaşım arada yardım eder bende bazen kendime alırım bi tane de ona alır hediye ederim,nolmuş yani yardımcı olmaya çalışıyorsa bundan daha güzel ne olabilir ki

aynen benimde nişanlım evli ablasına yardım eder bazen. zaten ihtiyacı var ablasının. bende bişey alırsam onada almaya çalışırım. yani gerçekten durumunu bildiğiniz insana yardım etmek kadar güzel bişey yok. kesinliklede kıskanmam verdiği parayı

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.796
19.031
aynen benimde nişanlım evli ablasına yardım eder bazen. zaten ihtiyacı var ablasının. bende bişey alırsam onada almaya çalışırım. yani gerçekten durumunu bildiğiniz insana yardım etmek kadar güzel bişey yok. kesinliklede kıskanmam verdiği parayı

aman niye kıskanayım ki olur ya bir gün bende kötü duruma düşerim sonuçta şuana bakıpda büyüklenmek niye?
hem severim insanları o şekilde mutlu etmeyi
allah kimseyi bencil ve kendini bişey sananların eline düşürmesin

sevdasinemalarda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
6.157
2.856
Ihtiyaç yokken büyük yardımlara ben de karşıyım da dakikanın, liranın da lafı olmasın bu kadar.

Eşi kısıyorsa veya durumları iyi değilse elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyor demek ki eşiniz sizden çekine çekine.

Unutmayın, insan önce en yakındakileri gözetmekle sorumlu.

evet cnm katılıyorum en yakınındakileri gözetmeli. eşinin aldıklarına laf edip kendi kardeşine yardım yapıyor beyimiz. eşi en yakını değilmi.

ben eşime dedim. madem vermek istiyorsun amenna. evin gideri elektrik su giyim gaz vs hepsini karşıla evin erkeği olarak gerisinide kime istiyorsan ver. gönlünce harca dedim yüzüme bakakaldı. (madem öyle işte böyle. ben deli gibi çalışayım evime katkıda bulunayım o bacısına versin. hemde kocam eşek gibi beslesin deyip evde oturan bacısına işte ben bunu kabul edemem)

Ayrıca konu sahibi sık sık kardeşlerine para kontör göndersinde görelim bakalım eşi napacak

Buda benim düşüncem yanlış anlaşılmasın

elifbursa86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
6.864
4.422
aman niye kıskanayım ki olur ya bir gün bende kötü duruma düşerim sonuçta şuana bakıpda büyüklenmek niye?
hem severim insanları o şekilde mutlu etmeyi
allah kimseyi bencil ve kendini bişey sananların eline düşürmesin

haklısın canım amin :)