Beneson

derykurt48

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2022
2
-2
23
Benesonla kuzenimin tavsiyesi üzerine tanışmıştım. Et benlerim özgüvenimi olumsuz etkilediği için kullanmak istedim ve sonuç mucize gibi.. Yıllardır çilesini çektiğim , sürekli elime takılan o benler artık yok. Yaklaşık 15 gün içinde benler kabuk olup düştü. Bana benlerin düşme sürecindeki her aşamamda yardımcı olan Beneson ekibine çok teşekkür ederim 🥰🥰

Benesonla kuzenimin tavsiyesi üzerine tanışmıştım. Et benlerim özgüvenimi olumsuz etkilediği için kullanmak istedim ve sonuç mucize gibi.. Yıllardır çilesini çektiğim , sürekli elime takılan o benler artık yok. Yaklaşık 15 gün içinde benler kabuk olup düştü. Bana benlerin düşme sürecindeki her aşamamda yardımcı olan Beneson ekibine çok teşekkür ederim 🥰🥰
Ozguveniniz et benlerinizden olumsuz etkilenecek kadar dusukmus demek ki 😂😂😂

Reklam yasak, biz de salak degiliz 😁

Ozguveniniz et benlerinizden olumsuz etkilenecek kadar dusukmus demek ki 😂😂😂

Reklam yasak, biz de salak degiliz 😁
Çok şükür sizin gibi fake hesabın arkasına saklanıp laubalilik yapacak kadar özgüvenim düşük değil. Burada bir deneyimimi paylaşıyorum. Size laf düşmez.

Çok şükür sizin gibi fake hesabın arkasına saklanıp laubalilik yapacak kadar özgüvenim düşük değil. Burada bir deneyimimi paylaşıyorum. Size laf düşmez.
Fake mi hesap 😂😂😂 bak bakim ben kac senelik uyeymisim 😁 ozguvenim de son derece yuksek cok sukur, benlerimle de acayip mutluyum 🥰

Bazı et benleri cilt kanseri habercisi olabiliyor. Cahillik resmen böyle kimyasalları kullanmak.

O kadar küçük ve bilgisizsiniz ki, siz burada bu ürünü/markayı övünce hepimizin kredi kartiyla bu markaya koşacağını sanıyorsunuz.

Reklam boyle bir sey degil, olamaz😁

X