Beni aldattığı kadınla evlendi

Biz kadınlar ne seviyoruz dramı.
Benimde 15 senelik evliliğim ihanet sebebiyle bitti. Boşandıktan sonraki bir sene çok zor geçti. Yerlerde anırarak ağladığımı hatırlıyorum. Sonra facebook’ta tesadüfen evlendiğini öğrendim. Banyoda fısır fısır gizli konuşmaları ama hep inkar etmesi o yüzdenmiş. O gün sanki aydınlanma yaşadım. “O yoluna devam ettiyse bende edicem” dedim. 4 sene sonra da 2. Evliliğimi yaptım. Bu sayede dünyalar güzeli bir evladım oldu ❤️
Klişe bir laf var. “Bardak kırılınca su içmekten vazgeçmezsin.” Bir erkek müsvettesinin sana yaptığını bütün erkeklere mal edemezsin. Hayat o kadar dengeli ki, herkes kalbinin karşılığını alıyor. Ben 2. Evliliğimde huzuru, güveni buldum. Darısı başınıza. 🙏🏻

3 sene geçti aldatılma travmamın üzerinden. Şuan çok iyiyim. Insanlara güven konusunda sorun yaşıyorum, hayatıma kimseyi alamıyorum hala ama yalnız da çok mutluyum.

Sahil.kenarinda küçük bir ılçede görev yapıyorum. Doğayla iç içe bi ev kiraladım. Tek yaşıyorum. Kedi aldım kendime bi tane. Çok yoğun çalışıyorum para biriktiriyorum bi yandan. Kredi çektim araba aldım kendime en kırmızısından.

Yeni bir sosyal çevrem var. Kütüphane yaptım kendime. Yeni bir sosyal medya hesabı açtım sadece ailem var. Tamamen geçmişi temize çektim.
Bazen arada aklıma.geliyor eski evliliğim içim çok yanıyor ama geçiyor hemen.

Salonda sallanan bi saatimiz vardı. Saat en geç 17.30 da gelirdi eve. Bi gözüm camda bi gözüm saatte sofram hazır onu beklerdim. Ne sevgimi ne iyi niyetimi ne sadakatimi tırnağımı bile haketmemiş. Inşallah bir gün yeniden birine güvenebilirim.
Güveninizin kaybolmasını çok iyi anlıyorum ama kendinizi kapatmayın insanlara

Yuva yıkanın yuvası olmaz derler ama bu saatten sonra yuvası olsa ne olmasa ne bende kızımla Bi düzen peşindeyim Allaha havale edin gerisi Rabbimin takdiri ben bu dünyada adelet isteyemedim kızım var babası onun için çok değerli ama ahiret hepimize Rabbim yardımcınız olsun

X