Beni arkadaşımla kıyasladı

Herkese Merhaba.. sizlere eşimle aramda geçen bir olayı anlatacağım. Biz 2 yıllık evliyiz maalesef evliliğimizi tam oturtamadık henüz. Eşim hep baştan beri gün içinde onu aramadığımdan şikayetçidir. Dün işteyken bu konuyla alakasız 3-4 kere aradım akşam iş çıkışı arkadaşımla buluştum adı Ayşe olsun kendisi de Ayşenin eşi Ahmet ile çalışıyordu aynı saatlerde. Neyse ben Ayşeyle buluşcağımı mesajda söyledim işten çıktım dedim. Sonra Ayşey le beraber giderken Ayşenin eşi aradı ve Ayşe ona gideceğimiz yeri söyledi falan. Sonra aradan 1 saat geçtkten sonra eşim mesaj attı şuraya mı gittiniz nasıldı diye bende güzeldi sen nerden biliyosun oraya gittiğimizi dedim eşim söylemiyor da başkasının eşinden öğreniyorum dedi bende o kişi eşini aradı öğrendi sende arasaydın dedim. Ayşe eşini yarım saat içinde 3 kere aradı dedi bende gerçekten bunun hesabını mı yaptın dedim hesap yapmadım aradı işte falan diye üste çıktı gerçekten bu konudan tartışığımıza inanamıyorum şu an dedim. neyse tadımız kaçtı orada zaten. Şimdi böyle bu konudan dolayı kendini geri çekmiş durumda ve bende adım atmak istemiyorum Ayşenin de belki başka kötü huyları vardır bende de o yoktur ama şimdi her zaman benim aklıma gelecek bu Ayşe daha iyi bir eş ben değilim eşimi aramıyorum diye.. Ne biliyim umarım anlatabilmişimdir. Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler 🙏🏼
Genel olarak iletişiminizi bilmiyorum ama böyle bir isteği varsa yerine getirebilirsiniz diye düşünüyorum. Evlenmeden önce olsa belki ne münasebet derdim aslında ama evli olunca insan gönülden paylaşmak istiyor bu tarz şeyleri . Bende kendime şaşırıyorum aslinda bu akşam arkadasimla buluştum evden çıkarken aradım gole inicez su kisiyle dedim .( Planda olan birşey değildi ) eve dönerken de ben eve geçiyorum diye aradım . Kendiliğinden gelişiyor ,bir de nerede olduğumu bilmesi iyi birşey çünkü herhangi bir kaza aninda arkadaşımi arayabilir . Siz bunu gerekli görmüyor olabilirsiniz ama eşler bu gibi şeylerde birbirlerini tamamlayabilir .Zor birşey değil sonuçta .

Herkese Merhaba.. sizlere eşimle aramda geçen bir olayı anlatacağım. Biz 2 yıllık evliyiz maalesef evliliğimizi tam oturtamadık henüz. Eşim hep baştan beri gün içinde onu aramadığımdan şikayetçidir. Dün işteyken bu konuyla alakasız 3-4 kere aradım akşam iş çıkışı arkadaşımla buluştum adı Ayşe olsun kendisi de Ayşenin eşi Ahmet ile çalışıyordu aynı saatlerde. Neyse ben Ayşeyle buluşcağımı mesajda söyledim işten çıktım dedim. Sonra Ayşey le beraber giderken Ayşenin eşi aradı ve Ayşe ona gideceğimiz yeri söyledi falan. Sonra aradan 1 saat geçtkten sonra eşim mesaj attı şuraya mı gittiniz nasıldı diye bende güzeldi sen nerden biliyosun oraya gittiğimizi dedim eşim söylemiyor da başkasının eşinden öğreniyorum dedi bende o kişi eşini aradı öğrendi sende arasaydın dedim. Ayşe eşini yarım saat içinde 3 kere aradı dedi bende gerçekten bunun hesabını mı yaptın dedim hesap yapmadım aradı işte falan diye üste çıktı gerçekten bu konudan tartışığımıza inanamıyorum şu an dedim. neyse tadımız kaçtı orada zaten. Şimdi böyle bu konudan dolayı kendini geri çekmiş durumda ve bende adım atmak istemiyorum Ayşenin de belki başka kötü huyları vardır bende de o yoktur ama şimdi her zaman benim aklıma gelecek bu Ayşe daha iyi bir eş ben değilim eşimi aramıyorum diye.. Ne biliyim umarım anlatabilmişimdir. Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler 🙏🏼
Bence adam haklı, dağılalim biz ...

Kaç yaşında bu adam? Ergen gibi arkadaşını kıskanıyor. Ama onun karısı 3 kere aramış ☹️ yahu her ilişki aynı mı olacak? Belki sizin aranızdaki güven bağları daha kuvvetli o yüzden zırt pırt aramıyorsunuz. Ayşe'nin kocası belki Ayşe'ye çok güvenmediği için sürekli haber vermesini istiyor olabilir ya da Ayşe kocasını çok sıkbogaz eden bir tiptir. Evli barklı adamın çocuk gibi şöyle triplere girmesi çok sinir bozucu
Bence aramalı 😅😅😅 insan aranmak istiyor 😂😂😂

Konuya bakarsan kk’daki kadınların hepsi aşırı bağımsız ve asla eşlerine nereye gittiklerini söylemezler. Tamam da bu iyi bir şey değil ki. Bu iletişim problemi bence. Nerede olduğunu haber vermeye üşeneceğin adamla neden evlisin diye sorarlar...

Sabahtan beri dört kez konuştuk biz, ilk banka hesabı hakkında bişiler söyledi, sonra yarın çıkacağımız seyahatte bi pürüz çıktı ben aradım onu anlattım, daha sonra olayı çözdüm bunu söylemek için aradım, az önce de gelirken şarap alayım mı yoksa dışarı mı çıkalım diye beyim aradı. Her aramanın bir sebebi vardı ama bunları birbirimizi aramadan da halledebilirdik, biz aramayı fikir almayı, haberdar etmeyi seçiyoruz. Akşama da konuşacak bolca şey kalıyor, konu tükenir mi? Akşama konuşacak şey kalsın diye bütün gün iletişimi kesmek nedir allah aşkına 😂

zaten konuşacak konu sıkıntın varsa evliliğin anlamı yok ki.
o zaman geriye sadece seks ve faturaları ortak ödemek kalıyor ki bununla da ömür geçmez.
ben adamın hesap sorduğunu da sanmıyorum zaten. yani karına/kocana şu mekanda yada semtteyim demekten daha normal kaç şey olabilir ?
ayrıca gün içinde araşmanın nesi kötü ?
ha saat başı yoklama gibi aranmak, hesap sorulmak çok başka.
ama içinden gelir özledim demek için bile 2 saniye arar kaparsın.
bence konu sahibinin eşi de böyle minik şeyleri kastediyor.

😅 Bu seviyeye kaç yıllık evlilikten sonra gelecegim ?
Biz ilk günden beri öyleyiz, çok şükür çevremizde çok da özenilen bir evliliğimiz var. hala akşam evde olmadığında elimi kolumu koyacak yer bulamam o da aynıdır ama telefon işi evlendikten sonra hiç olmadı

Biz ilk günden beri öyleyiz, çok şükür çevremizde çok da özenilen bir evliliğimiz var. hala akşam evde olmadığında elimi kolumu koyacak yer bulamam o da aynıdır ama telefon işi evlendikten sonra hiç olmadı
Ben mutlaka sesini duymak isterim.
Eşimde öyledir arar mutlaka sesini duymak istedim diye.

O yüzden akşam nasıl olsa gelecek
Yada bir hafta sonra nasıl olsa bir araya geleceğiz diye bir bakış açısını çok anlayamıyorum ben

Eşinize ilginizi nasıl gösteriyorsunuz, ve eşiniz size nasıl ilgi gösteriyor?

Sizce, Eşiniz sizi kontrol etmek için mi aramanizi istiyor? Yoksa ilginizi mi istiyor?

Dışarı çıkacaksam eşime söylerim oda bana söyler. Nerede olduğumuzuda söyleriz ama bu kadar gerisi yok. Sürekli arayıp darlamayız birbirimizi. Tamamen habersiz bırakmak doğru gelmiyor bana sadece şununla şuraya gidiyorum demek yeterli.
6 yıldır evliyim ilk 2 yılda arkadasıma gitigimde yüz kere arardı ne zaman geliyorsun diye şimdi sorar nerdesin diye sonrası yok rahat rahat belgesel izlemek var tabi:)

Azıcık ilgilen benimle demenin bir yöntemi. Daha önce anlatmaya çalışmış geri dönüş alamayınca bir de böyle söyliyeyim demiştir

X