beni artık sevmiyor mu? :(

ada26

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
26
0
uzun zamandır bir ilşkim var 3 yıldır devam etmekte olan. ilk 1 yıl herşey mükemmeldi tabi zamanla erkekler değişiyor.evlilik kararı aldık ve yıllardır benim ailemi ikna etmek için uğraştık neyseki sonunda 1 ay önce nişanlandık ve yakında düğünümüz var. ama onda son zamanlarda değişiklik seziyorum bazen iyi gibi ama bazen beni tersliyor soguk davranıyor napıyosun iyimisin o kadar aramızda nerdeyse başka bir konuşma geçmiyor. yemeğe çıkalm diyorum bakarz diyor. bi anlam veremiyorum seviyorsa neden böyle davranıyor sevmiyorsa neden sürdürüyor bi anlam veremedim anlayan yada fikri olan varsa bir yorum istiyorum lütfen :KK43:

uzun zamandır bir ilşkim var 3 yıldır devam etmekte olan. ilk 1 yıl herşey mükemmeldi tabi zamanla erkekler değişiyor.evlilik kararı aldık ve yıllardır benim ailemi ikna etmek için uğraştık neyseki sonunda 1 ay önce nişanlandık ve yakında düğünümüz var. ama onda son zamanlarda değişiklik seziyorum bazen iyi gibi ama bazen beni tersliyor soguk davranıyor napıyosun iyimisin o kadar aramızda nerdeyse başka bir konuşma geçmiyor. yemeğe çıkalm diyorum bakarz diyor. bi anlam veremiyorum seviyorsa neden böyle davranıyor sevmiyorsa neden sürdürüyor bi anlam veremedim anlayan yada fikri olan varsa bir yorum istiyorum lütfen :KK43:
kararsız olabilirmi ?

Hmm tuhaf bir durum, ama anlayabiliyorum. Insan bir zamandan sonra birbirine cok alistigi icin heycanli olmuyor, yada siradan geliyor iliskiler. " hep ayni " kelimesi gibi mesela.
Seviyordur seni, ondan suphelenme canim. Sevmese nisanlanmazdi sanirim.
Ama degisiklik kat, suprizler yap. Yemege cikalim dicegine bos bir zamanini biliyorsan sen birseyler ayarla.
Bunlar fayda etmiyorsa belki konusmayi deneyebilirsin? Uzuldugunu soylersin, seni dusundurdugunu belki ozaman beraber bir cozum bulursunuz!
Insallah nisanliliginin devami gelir.

Ask'i yasadigin kisiye " es " denir ve o " essizdir "

Hmm tuhaf bir durum, ama anlayabiliyorum. Insan bir zamandan sonra birbirine cok alistigi icin heycanli olmuyor, yada siradan geliyor iliskiler. " hep ayni " kelimesi gibi mesela.
Seviyordur seni, ondan suphelenme canim. Sevmese nisanlanmazdi sanirim.
Ama degisiklik kat, suprizler yap. Yemege cikalim dicegine bos bir zamanini biliyorsan sen birseyler ayarla.
Bunlar fayda etmiyorsa belki konusmayi deneyebilirsin? Uzuldugunu soylersin, seni dusundurdugunu belki ozaman beraber bir cozum bulursunuz!
Insallah nisanliliginin devami gelir.

çok teşekkür ederim canım bu mantıklı ve güzel yorum için söylediklerini mutlaka denicem

çok teşekkür ederim canım bu mantıklı ve güzel yorum için söylediklerini mutlaka denicem

Rica ederim!
Bol bol guzel vakit gecirin beraber. Pozitif seyleri hep one cikar hep kotu yada negatif seyleri soylersen kendinde mutsuz olursun. Karsi tarafida uzaklastirirsin kendinden.
Erkekler guzel kadin istemez aslinda, hayatlarini guzellestiren kadin isterler.
Eminim sende hayatini guzellestirmek istersin sevdiginin!

açık açık söyle, konuş derdi neymiş anla, sonuçta ömürlük bir yola çıkmayı düşünüyorsun, kararsızsa ya da duygularından emin değilse bitir derim. Evet kısa ve net bitir. Sen seviyor olabilirsin ama karşındaki insan 3 yılın sonunda böyle bi duygu karışıklıgı yaşıyorsa seni aslında o kadar da çok sevmiyor demektir bu karşına ileride sorun olarak çıkacaktır emin ol ve bu insanı aşkından ölsen de hayatından çıkarman gerekir. Çünkü ölünmüyor. Biraz eksik biraz fazla devam ediliyor..

X