Örgü benim bebeğimin ilk cicileri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

nar

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.895
7
rahmetli ablam örmüştü sanırım kızına başlamış ama yarımdı bitirdim manevi değeri çok büyük hep saklıyacağım
photo0187ht2.jpg

Son düzenleme:
photo0191nz7.jpg
daha hiç birine düğme dikmedim 6 tane kruvaze olacak şekilde düğme dikilecek

bu yeleği 8 sene önce kızıma örmüştüm
photo0190hm6.jpg

Son düzenleme:
eeeeedddda074fd7.jpg
kızıma örmüştüm çok güzel duruyor herkes yolda arkasından model çıkarıyor

eeeeedddda076mt0.jpg
çokmu ufak oldu resimler acemilik işte model almak isteyen olursa büyük çekebilirim

cok güzeller
güle güle giysinler
bende bu tür seyleri beceremiyorum
sislemi ördün ???
bende cok fazla havlu kenari var
ve bu arada oya yapiyorum

narcım.. öncelikle ablanı nur içinde yatırsın Rabbim
seninde ellerine emeğine sağlık arkadaşım, hepsi çok guzel olmuş

ablan nur içinde yatsın cnm
ellerine sağlık hepsi çok güzel görünüyor

teşkler arkadaşlar ALLAH kimseye kardeş acısı vermesin .

cok güzeller
güle güle giysinler
bende bu tür seyleri beceremiyorum
sislemi ördün ???
bende cok fazla havlu kenari var
ve bu arada oya yapiyorum
ewt arkadaşım şişle örrdüm oya işi daha zor bunlar daha basit oluyor şahsen oya yapmaya cesaterim yok çok gözleri yoruyor ALLAH kolaylık versin

rahmetli ablam örmüştü sanırım kızına başlamış ama yarımdı bitirdim manevi değeri çok büyük hep saklıyacağım
photo0187ht2.jpg

ben bundan çok etkilendim amaa rahmetli ablam demişsin yaaa içim bir tuhaf oldu hele yaptığı işin yarım kalması allah rahmet eylesin nur içinde yatsın inşallah mekanı cennet olsun senağlamasenağlama

emeğine sağlık tatlım.. hepsi birbirinden güzel.. ablacığında nurlar içinde uyusun inşallah.....

ALLAH RAZI OLSUN arkadaşlar esasında yazmayabilirdim amacım acındırmak değil ama ablamı 2002 de kaybetim o zaman internet yoktu evimizde ablam çok güzel örgüler örerdi eli çok düzgündü ağır örerdi ama hakkınıda verirdi ben o tarihten beri saklarım belkide kıyamıyacam ve giydirmeyecem ama ablamın elinden çıkmış olan bu örgüde göstermek istedim sadece

ALLAH RAZI OLSUN arkadaşlar esasında yazmayabilirdim amacım acındırmak değil ama ablamı 2002 de kaybetim o zaman internet yoktu evimizde ablam çok güzel örgüler örerdi eli çok düzgündü ağır örerdi ama hakkınıda verirdi ben o tarihten beri saklarım belkide kıyamıyacam ve giydirmeyecem ama ablamın elinden çıkmış olan bu örgüde göstermek istedim sadece

ablacığına ALLAH tan rahmet diliyorum...:Saruboceq:
ne mutlu ona senin gibi bir kardeşe sahip...mutlaka görüyordur o ...senağlama

X