Benim de bir prensesim oluyor artıkkkkk.Bize İsim önerir misiniz teyzeleriiiii???

Lavanta1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
109
8
Evetttt dün kontrolüm vardı. Bizim bebişin cinsiyetini öğreneceğimiz için çok heyecanlıydık. Doktor 3. ay kontrolünde kıza benziyor demişti ama kesin olması için 4. ayı bekleyin dedi. Ve dün aleti karnıma koyar koymaz "Evet kız geliyor" dedi:))))) Yalnız bizim yaramaz bebiş yüz üstü yatmış neler neler yaptı doktor dönmüyor uyuyor. halbuki hareketlerini rahat görelim diye doktora girmeden hemen önce çikolata yedim bir iki parça. Yokkk hiç bir işe yaramadı. Doktor " Bu böyle olmayacak minik tembeli oynatmak için şimdi kalk bi 15 dakika yürü, yine çikolata falan ye gel" dedi. Gittik bi 15 dakika gezdik hastanede doktor içeri aldı ama bizim minik kelebek sadece şöyle bir yan döndü gülümsedi ve yine yüz üstü yattı. Artık cinsiyet belli olduğu için isim düşünmeye başlayabiliriz. Sizlerden ricam bize kız bebiş isimleri bulmamızda yardım etmenizzz. Şimdiden çok teşekkür ederimmm:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

evetttt dün kontrolüm vardı. Bizim bebişin cinsiyetini öğreneceğimiz için çok heyecanlıydık. Doktor 3. Ay kontrolünde kıza benziyor demişti ama kesin olması için 4. Ayı bekleyin dedi. Ve dün aleti karnıma koyar koymaz "evet kız geliyor" dedi:))))) yalnız bizim yaramaz bebiş yüz üstü yatmış neler neler yaptı doktor dönmüyor uyuyor. Halbuki hareketlerini rahat görelim diye doktora girmeden hemen önce çikolata yedim bir iki parça. Yokkk hiç bir işe yaramadı. Doktor " bu böyle olmayacak minik tembeli oynatmak için şimdi kalk bi 15 dakika yürü, yine çikolata falan ye gel" dedi. Gittik bi 15 dakika gezdik hastanede doktor içeri aldı ama bizim minik kelebek sadece şöyle bir yan döndü gülümsedi ve yine yüz üstü yattı. Artık cinsiyet belli olduğu için isim düşünmeye başlayabiliriz. Sizlerden ricam bize kız bebiş isimleri bulmamızda yardım etmenizzz. şimdiden çok teşekkür ederimmm:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

afran,bengül,çisem,ayben:)umarım değişik isimler söylemişimdir:)

Hayırlı evlat olur inşşalah aklımda olan isimleri söyliyim Miray Arjin Asmin Mina şuan bunlar aklıma geldi Allah analı babalı büyütsün inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayırlı evlat olur inşşalah aklımda olan isimleri söyliyim Miray Arjin Asmin Mina şuan bunlar aklıma geldi Allah analı babalı büyütsün inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Teşekkür ederim canım çok sağol güzel isimlerr .İnş Allah isteyen herkese bu güzelliği yaşatsın.

Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhhatli al inş. Kucağına..ne tatlı oluyor inanamazsın..benimki 4aylık oldu adını Ceyda koyduk..memnunum bu isimden onun dışında Melda, Miray, Burcu düşünmüştüm..geçen kaleci Volkan demirel'in kızı Yade imiş o da hoşuma gitmişti..tavsiyem isim anlamlarınada bakman..

X