Benim de Çeyizlerim:)

hepsi çok güzeller güle güle kullan
tefalin iç içe geçen tenceresini kullandınmı bende öle bişey alayım diorum kapak fln yokya acaba kullanışlı olurmu die düşünüorum

hepsi çok güzeller güle güle kullan
tefalin iç içe geçen tenceresini kullandınmı bende öle bişey alayım diorum kapak fln yokya acaba kullanışlı olurmu die düşünüorum

yok canım kullanmadım daha evlenince inşallah. iki tanesinin plastik kapağı var yani saklama kabı oluyor. diğer ikisine de ortak tek bir cam kapak var.tek bi tane de sapı 4 üne de geçiyor. yemek ısıtmak için iyi geldi bana

canım nevresim takımının aynısından ben de almıştım şu an yatağımda o serili ve süper duruyo ayrıca çok ama çok kullanışlı, bu arada cezvelerimzde aynı :) güle güle kullan.

canım nevresim takımının aynısından ben de almıştım şu an yatağımda o serili ve süper duruyo ayrıca çok ama çok kullanışlı, bu arada cezvelerimzde aynı :) güle güle kullan.

teşekkürler canım. çeyizlerimizin bi kısmı aynı demek. ben daha kullanmadım bakalım nasıl olcak. cezve bu arada kullanışlı mı.mat aldım ben çizilir falan diolar. gerçi sürekli kullanmıcam onları

baharatlıklarını çok beğendim...

Allah hepsini güle güle kullanmayı nasip etsin..

X