Benim de derdim var yetişin :((( Pembe Gazete için yetişin :((

ben biliyorum ama, nedense arada unutuyorum okumayı
böyle hatırlatmalar yapman iyi oluyo nevkafacımmm kusum
opuyorumnanaktan

Nevbaharcığım, emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. Okudum, gayet başarılı buldum.
Yorum yazmak için üye olmak istedim ama kullanıcı adım ve denediğim diğer birkaç ad kabul edilmediğinden daha fazla uğraşmadım. Yorumumu buradan yazmaya karar verdim.
Sevgiler ve başarılar...

ben biliyorum ama, nedense arada unutuyorum okumayı
böyle hatırlatmalar yapman iyi oluyo nevkafacımmm kusum
opuyorumnanaktan

Arkadaşların en haini nasıl unutursun be:umursamaz:laelaelaelaelae

Nevbaharcığım, emeklerinizden dolayı teşekkür ederim. Okudum, gayet başarılı buldum.
Yorum yazmak için üye olmak istedim ama kullanıcı adım ve denediğim diğer birkaç ad kabul edilmediğinden daha fazla uğraşmadım. Yorumumu buradan yazmaya karar verdim.
Sevgiler ve başarılar...

Türkçe karaktere izin vermiyor kullanıcı isminde bundan dolayı olmuş olabilir sorun.

Çok teşekkür ederiza.s.

roportaji okudum ve cok zevk aldim.. nacizane soylemek istedigim birsey var dikkate alirsaniz cok sevinirim. Roportajda ara ara yazim yanlislari ve imla hatalari gozume ilisti. sanirim bizlerle paylasma heyecani dolayisla gozlerden kacti. bunun disinda icerik harika... ellerinize saglika.s.

okudum yorumumuda yaptim
isin karacayi cok seviyorum
harikaydi büyük bi keyif aldim okurken
tsklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

Röportajı okudum, yorum rica etmişsiniz, yarum saat uğraştım ama giriş yapamadım. Ellerinize ve yüreğinize sağlık a.s.:enbuyukkk:

Arkadaşların en haini nasıl unutursun be:umursamaz:laelaelaelaelae

Türkçe karaktere izin vermiyor kullanıcı isminde bundan dolayı olmuş olabilir sorun.

Çok teşekkür ederiza.s.

Tamam canım, sanırım hallettim. Şimdi mail bekliyorum. Teşekkürler.

hani burda roportaj karsiliginda 1milyon tl veriyoruz diye bise goremedim benşakkıdı

hahaha:roflol:yok sana 2 mılyon verceklermıs:roflol:
kuzum da 3 mılyon almıs dıye bı sölentı dolasıyo ortalıkda-tatlicadiarzu-

hahaha:roflol:yok sana 2 mılyon verceklermıs:roflol:
kuzum da 3 mılyon almıs dıye bı sölentı dolasıyo ortalıkda-tatlicadiarzu-

3muuuuÇok üzgünüm çoook:
benim neyim eksik nan kuzudan:mymeka:,4 istiyom,,isterseniz:1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
X