Benim derdim ne ?!

Uyuyamayanguzelll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
567
254
Kızlar mrb,
Bana noluyor gerçekten anlamıyorum. Sorun şu; eşime içimden geldiği gibi davranamıyorum. Bu çok saçma biliyorum ama elimde degil. Örnek vererek daha iyi anlatabilcem sanırım sıkıntımı; mesela eşim gelene kadar camda bekliyorum çok özlüyorum onu sürekli saate bakıyorum bi gelsede sarılsam vs diyorum ama adam geldiğinde soğuk ruhsuz bişey oluyorum, sanki görünmez bişey tutuyor beni engelliyor sarılamıyorum güleryuz gösteremiyorum sadece kuru bi hoşgeldin.. adamda bıktı artık bebek planları yaparken bugun boşanma aşamasına geldik. Sürekli mutsuzsun yüzün asık bana gülmüyorsun diyor neden böyle oldugumu bilmiyorum o eve gelene kadar farklıyım görünce tuhaf oluyorum, seviyorumda çok, neden böyleyim sizce psikolojik bişeymi

Kızlar mrb,
Bana noluyor gerçekten anlamıyorum. Sorun şu; eşime içimden geldiği gibi davranamıyorum. Bu çok saçma biliyorum ama elimde degil. Örnek vererek daha iyi anlatabilcem sanırım sıkıntımı; mesela eşim gelene kadar camda bekliyorum çok özlüyorum onu sürekli saate bakıyorum bi gelsede sarılsam vs diyorum ama adam geldiğinde soğuk ruhsuz bişey oluyorum, sanki görünmez bişey tutuyor beni engelliyor sarılamıyorum güleryuz gösteremiyorum sadece kuru bi hoşgeldin.. adamda bıktı artık bebek planları yaparken bugun boşanma aşamasına geldik. Sürekli mutsuzsun yüzün asık bana gülmüyorsun diyor neden böyle oldugumu bilmiyorum o eve gelene kadar farklıyım görünce tuhaf oluyorum, seviyorumda çok, neden böyleyim sizce psikolojik bişeymi
Cekemeyeniniz var mı etrafta

Sanırın hayal ettiğin gibi gelişmiyor..
Misal kapıyı açıp göz göze geldiğinizde beklediğin tebessümü veya elektriği karşıdan alamıyorsun belki..

Bende biraz öyleyimdir, yani bi gelse diye beklerim, gelince pek belli etmem..
Fakat senin durum biraz farklı sanırım, yani ben öyle suratsız, soğuk bi tip değilimdir :)

Sanırın hayal ettiğin gibi gelişmiyor..
Misal kapıyı açıp göz göze geldiğinizde beklediğin tebessümü veya elektriği karşıdan alamıyorsun belki..

Bende biraz öyleyimdir, yani bi gelse diye beklerim, gelince pek belli etmem..
Fakat senin durum biraz farklı sanırım, yani ben öyle suratsız, soğuk bi tip değilimdir :)

Canım karşıdan alamamak gibi bi durum yok aksine eşim çok ilgili kapıyı açarım hemen sarılır öper koklar, salona geçeriz çocuk gibi oynar benimle, bende yapmak istiyorum ama yapamıyorum bişey engel oluo gibi gelio

Konuyu kapatmak istiyorsunuz anlaşılan.

Git sarıl ne olacak adam öldürecek mi seni? Eğer baskıcı falan bir ailede büyüdüyseniz psikolojik bir durum da olabilir. Belki destek almanız gerekir?
Yok işte onlarıda düşünüyorum baskıcı bi ailem yok şükür, sevgimi içimden geldiği gibi belli ederim aileme onlarda bana..arkadaş ortamındada güleryuzlu oldugumu söylerler yani suratsız oldugumu bi eşim söylüo

Canım karşıdan alamamak gibi bi durum yok aksine eşim çok ilgili kapıyı açarım hemen sarılır öper koklar, salona geçeriz çocuk gibi oynar benimle, bende yapmak istiyorum ama yapamıyorum bişey engel oluo gibi gelio
Valla o engel olan şey ego olabilir, eşine sevgini gösterdiğin zaman birşeyini kaybetmezsin aksine aranızdaki bağ kuvvetlenir..

Veya arkadaşın dediği gibi baskın sevgisiz bi ailede büyüdüysen onunda etkisi olabilir..
Rahat ol, kasma kendini, içinden geldiği gibi davran adamcağıza..

Gerçkten olabilirmi ya:KK43: böyle bi tuhafım sarılmak istiyorum sarılamyrm yuzune bile bakamıyorum ilgilenmiyor gibi oluyorum ama o yokken daha farklı, hayaller kuruyorum özlüyorum gelince tık yok
Öff lütfen inanmayın böyle şeylere.
Olur arada öyle.Geçmişten kalan bi kızgınlık ya da bebek stresi vs.

Valla o engel olan şey ego olabilir, eşine sevgini gösterdiğin zaman birşeyini kaybetmezsin aksine aranızdaki bağ kuvvetlenir..

Veya arkadaşın dediği gibi baskın sevgisiz bi ailede büyüdüysen onunda etkisi olabilir..
Rahat ol, kasma kendini, içinden geldiği gibi davran adamcağıza..
Çok iyi biliyorum canım tabiki kuvvetlenir ama bi gün iki gün üçüncü gün yine yapamıyorum..oda bıktı artık korkuyorumda aklı gönlü başkasına kayıverirmi diye. Ailem çok sevgi doludur hiçte baskı kurulmadı üstmde oyle bşyde yok yani

Benim bu davranışlarım yuzunden şu an çok kötüyüz, çok buyuk kavgalar ettik çok kırdım onu oda beni ama şu an bunu umursamyrm hakettim diyorum surat surat surat nereye kadar, defalarca git dedi bugun bana gidemedim şimdide salonda yatıyor konuşmuyor benimle ne yapcm bilmiyorum çok çaresiz hissediyorum

Çok enteresan yaa İnsanın içinden geliyorsa niye yapamazki.üstelik eşiniz yapıyomuş hadi ilk adımı atmıyorsunuz o yapıncada mı ayak uyduramıyorsunuz

Çok iyi biliyorum canım tabiki kuvvetlenir ama bi gün iki gün üçüncü gün yine yapamıyorum..oda bıktı artık korkuyorumda aklı gönlü başkasına kayıverirmi diye. Ailem çok sevgi doludur hiçte baskı kurulmadı üstmde oyle bşyde yok yani
En baştan beri böylemiydin yoksa sonradan gelişen bi durummu?

Umarım düzelir, ki zamanla aşarsın..

Bende despot bi tipimdir eşime karşı, ilk 5 yıl filan çok gösteremedim ilgimi, oda sikayet ederdi bu durumdan ama zamanla düzen tamamen oturuyor, 12.yılımızı doldurduk ve gayet güzel ilgiliyim :)

Zamanla sende aşarsın umarım, gayret göstermelisin ama..

Benim bu davranışlarım yuzunden şu an çok kötüyüz, çok buyuk kavgalar ettik çok kırdım onu oda beni ama şu an bunu umursamyrm hakettim diyorum surat surat surat nereye kadar, defalarca git dedi bugun bana gidemedim şimdide salonda yatıyor konuşmuyor benimle ne yapcm bilmiyorum çok çaresiz hissediyorum

Evliliğinizin en başından beri mi böyle yoksa son zamanlarda mı? Ne zamandan beri böyleyse o arada yaşanıp sizi kıracak bir şeyler mi oldu?

Konuyu kapatmak istiyorsunuz anlaşılan.

Git sarıl ne olacak adam öldürecek mi seni? Eğer baskıcı falan bir ailede büyüdüyseniz psikolojik bir durum da olabilir. Belki destek almanız gerekir?
Aynen katılıyorum. Ben baskıcı bi ailere büyüdüm ve bende senin gibiyim konu sahibi eşimle sevgiliyken nişanlıyken senin gibiydim ama ona karşı zamanla gardımı indirdim hala çoğu insana karşı soğuk davranıyorum. Inşallah sende zamanla düzelirsin eşine de söyle buraya yazdıklarını yardımcı olsun sana

X