Benim Güncem 🙋‍♀️ Çarpık bacak 🦵 genital estetik, Karın germe+Lipo 360, Meme dikleştirme+protez

Canımmm demekki çok fark var😎 benim 3 ay oldu daha tam rayına oturmadı. İdeal darlıkta yapması senin açından çok çok çok iyi.👍🏼 Doktoruma direttiğim için benimki çok çok dar oldu. Hatta doktorum sekreterine çok dar oldu inşAllah girer die espri yapmış😂 velhasıl 8hafta sonra ilişkiye girdiğimizde dikkatli olmamıza rağmen milimetrik bi açılma olmuş 8 haftadan sonra 2 hafta daha ilişki yasaklanmıştı 😒 o 15 gün de bittikten sonra yine 2 3 kere günaşırı normal 15er dakika ve çok standart birlikte olduk sorun yoktu. Bu arada bizim ilişkimiz 1 saat gibi sürüo normalde. Normale döndük ağır geldi kanama falan yok ama üstüne otururken çok canım halâ acıyorrr 🥺

Canım baktım dediğin doktora ama daha çok burun estetiği paylaşmış. Tabi paylaştıklarına göre karar vermek yanlış olur diye düşünüyorum. Benim doktorumda mesala az paylaşım yapmış instagramda ve daha çok lipo ve kalça paylaşmış. Benim doktorumda Selçuk Aytaç onada bak istersen instagramda. Birde doktorun adını Google yazıp muhakkak araştır. Şikayet varmı hakkında diye. Doktorlar sitesi var oraya yorum yapılmış mı oralarada bak. Doktorla görüşmen çok önemli sana güven verdiyse için ısındıysa başkasını dinleme zaten 😉😘
Evet canım baktım senin doktor baya iyi. Kalça olan estetikleri baya iyi. Çok beğendim. Bakalaim hayırlısı. Yeni cekimleri sabırsızlıkla bekliyorum

Canımmm demekki çok fark var😎 benim 3 ay oldu daha tam rayına oturmadı. İdeal darlıkta yapması senin açından çok çok çok iyi.👍🏼 Doktoruma direttiğim için benimki çok çok dar oldu. Hatta doktorum sekreterine çok dar oldu inşAllah girer die espri yapmış😂 velhasıl 8hafta sonra ilişkiye girdiğimizde dikkatli olmamıza rağmen milimetrik bi açılma olmuş 8 haftadan sonra 2 hafta daha ilişki yasaklanmıştı 😒 o 15 gün de bittikten sonra yine 2 3 kere günaşırı normal 15er dakika ve çok standart birlikte olduk sorun yoktu. Bu arada bizim ilişkimiz 1 saat gibi sürüo normalde. Normale döndük ağır geldi kanama falan yok ama üstüne otururken çok canım halâ acıyorrr 🥺
ilk 5 gün bende oturamamıştım. O hissi 3 ay yaşamak çok çok zor 😣 olmalı senin için. Doktorun bu duruma ne diyor. Yani bu hep böyle devam etmeyecek umarım canım😞

Bugün doktorumuda durumdan haberdar ettim. Doktorumda işlem başarılı olmuş demekki eşiniz böyle düşünüyor dedi😍 8 Şubatta kontrolüm var. O zaman lazerlede içerden biraz daha daraltma yaptıracağım 🙈 çok memnun olsamda biraz daha dar olabilir.

Merhaba
Ben de 8 Şubat 2021 de seninkine çok benzer bir operasyon geçirdim.
Sırt bel kol tüm bacak lipo (lipomatik)
Meme protezi, diklestirme
Karın germe
Popoya yağ enjeksiyonu
🐞Çok tatlı anlatmışsın ve samimi bir günlük olmuş, ben de buraya yeşillik katayim dedim.

Benim bacaklarımda lipödem vardı ve aslında onun için danistim, araya meme ve karın da girdi.
Bugün postop 9. Gün
En çok memeler acıdı, şimdi çok daha hafif acıyor. karnımı hiç hissetmiyorum,hic acımadı.
Bacaklarım da spor yapıp hamlamis gibi.
Gün geçtikçe rahatladım ama ilk günler "hay kafama..." dedim.
Kollar meme ve karın birini ertelemek en iyisi ama işte ben seçim yapamadım hepsinin anasiyim 🥰🤪🤪
Nihayet toparladım bundan sonrası yokuş aşağı. Yeni sütyenler alıp eşime faturasını göstermek için sabırsızlanıyorum 🤫
Tabi benim çok yeni ama bende de sol biraz büyük umarım esitlenir. 1 yıla doğru revizyon ve kol bacak germe düşünüyorum, ya nasip 🍀
Merak eden olursa
Doktorum Altuğhan Cahit Vural İstanbul

Merhaba
Karın germe
Popoya yağ enjeksiyonu
🐞Çok tatlı anlatmışsın ve samimi bir günlük olmuş, ben de buraya yeşillik katayim dedim.

Benim bacaklarımda lipödem vardı ve aslında onun için danistim, araya meme ve karın da girdi.
Bugün postop 9. Gün
En çok memeler acıdı, şimdi çok daha hafif acıyor. karnımı hiç hissetmiyorum,hic acımadı.
Kollar meme ve karın birini ertelemek en iyisi ama işte ben seçim yapamadım hepsinin anasiyim 🥰🤪🤪
Nihayet toparladım bundan sonrası yokuş aşağı. Yeni sütyenler alıp eşime faturasını göstermek için sabırsızlanıyorum 🤫
Tabi benim çok yeni ama bende de sol biraz büyük umarım esitlenir. 1 yıla doğru revizyon ve kol bacak germe düşünüyorum, ya nasip 🍀
Merak eden olursa
Peki popo acıdı mi zor oldu mu üstüne yatabikdiniz mi bende popo ve karın istiyorum lakin popodan çok korkuyorum

Peki popo acıdı mi zor oldu mu üstüne yatabikdiniz mi bende popo ve karın istiyorum lakin popodan çok korkuyorum
Hayır hiç acımıyor popom, sadece meme ve karın germe yüzünden hep sırt üstü oturup yattığım için biraz yoruldu. Tüm vücut lipomatik de olmasına rağmen, çok rahatım. Meme protezi kas altına konduğu için onun acısı bastırdı herşeyi 🤪

Bu soruya cevaben o konuyada açıklık getireyim ☺️

GENİTAL GENÇLEŞTİRME 15. GÜN
Yapılan işlemler: Vajina daraltma, labioplasti, kök hücre, dış dudağa yağ transferi, lazer ile beyazlatma, idrar kesesi lazeri. İlk 5 gün oturmakta dahi zorlanıyordum. 5. Günden itibaren oturmaya ve akabinde araç kullanmaya başladım. Şu bir buçuk ay içinde geçirdiğim operasyonların içersinden en zoru ve sıkıntılısı nedir diye sorarsanız vajina estetiği derim yüksek ihtimal 🙈 Ağrı olarak hissettiğim tek nokta herhalde ve bakımı meşakkatli olduğu için ☺️ Görüntü günden güne daha iyi oluyor. Doktoruma asla 🙅‍♀️ bakamam demiştim ama 😁 antibiyotikli krem sürerken mecburen ayna yardımıyla sürdüğüm için göz göze geliyoruz kendisiyle🙈 her tuvalet sonrası batikon ve gazlı bez kullanımı için doktorum en az 1 hafta en fazla 10 gün kullansam yeterli olacağını söyledi. Bugün 15 günüm doldu ben halen batikon ve gazlı bez kullanmaya devam ediyorum. Sık sık duş alıyorum. İlk 10 gün bakımı abartmıştım hatta detay vermek gerekirse 😅 hastaden eve geçince her tuvalet sonrası batikon ile temizleyip ardından duşa girip kurulanıp saç kurutma makinası ile kuruttuktan sonra tekrar batikon sürüp makina ile kuruttuktan sonra antibiyotik krem sürüyordum☺️ Evet biliyorum okurken bile yoruldunuz değil mi 🤣 bide bana sorun. Vajinoplasti ameliyatı sonrası mantar olan çok olmuş. O yüzden temizliğime, yediklerime, içtiklerime çok dikkat ettim. Kefir ve probiyotikli gıdalar tükettim. Bol su içtim, yeşillik yedim. Çok şükür asla kabızlık sorunu yaşamadım. Unutmadan yoğun bir şekilde akıntım var. Umarım 🙏 akıntı kesilir zamanla. Durumum iyi olduğu için 2. Kontrollümü 1 ay dolunca olacak. Sokağa çıkma yasağı 🚫 uzatılmaz ise 5 Ocak günü kontrole giderim yüksek ihtimal. Aklıma gelenler bu kadar. Sizin sormak istedikleriniz var ise burdan yazın cevaplarım kızlar. Genelde özelden soruluyor 😃 burdan sorarsanız herkese faydamız olur 👍🏻 😉
merhabalar, labioplasti sonrası dikişler ve duruş doğal oldumu ? Kimilerinde idrar yaparken dahi farklı yana kayma durumları olmuş. Siz memnunmusunuz* Doktorunuz kimdi ?

merhabalar, labioplasti sonrası dikişler ve duruş doğal oldumu ? Kimilerinde idrar yaparken dahi farklı yana kayma durumları olmuş. Siz memnunmusunuz* Doktorunuz kimdi ?
Merhaba evet maalesef ki oluyor ben antalyada yaşıyorum doktorum Şerife Şeniz Yurtseven ben kombine ameliyat oldum vajinoplastim mükemmel oldu çok çok memnunum ama labioplasti yarım cm farklı olmuş. 5-6 ay sonra farka rağmen doğala yakın duruo. Ben başka bi doçente gittim çok mu kötü olmuş diye doçent kesinlikle ameliyat öncesi kadar eşit olmaz çünkü biz sinirlere göre kesiyoruz eşitleyeceğimiz bölgede sinir varsa eksik yada fazla kesmek zorunda kalabiliriz doktorun vajinoplastiyi çok çok güzel yapmış şahsen ben olsam böyle güzel bi darlık garantisi veremem dedi labioplasti biraz daha düzgün olabilirdi ama illa eşitsizlik olur dedi. Ayrıca benim klitorise de dokunulmadı sinirlere zarar verip haz duygusunu kaybedebiliriz dedi. Ama buradan bi kadınla tanışmıştım o da labioplasti oldu onun doktoru iç dudakları tamamen kesmiş barbie ameliyatı demişti klitoriside traşlamış yaprak şeklinde olmuş yani tabi görüntü çok estetik ama doğal değil oda. İç dudaklar olmadığı için vajina girişi tamamen savunmasız enfeksiyona açık hale gelmiş

Kızlar, bugün göz kapağı estetiği ameliyatı oldum hazır pandemi varken aradan çıktı. Konu açtım resimli

6 HAFTA SONRASI

Selam kızlar son durumum hakkında bilgi vermek istiyorum.

Karın germe lipo360, meme dikleştirme 250cc protez ve bacağa yağ transferi ameliyatımın üzerinden tamı tamına 6 haftayı doldurmuş bulunuyorum.

KARIN GERME; Genel olarak dikişlerimden memnunum. Sanki iz kalmayacak gibi görünüyor☺️ Halen göbüşüm var 😣 katlanan bir göbüş değil tabiki ama şiş. Göğüs altımda bir katlantı var 🥺 yani karın germe oldum sonuçta fit olması gerekmez mi orasınında 🤷‍♀️ Ağrı zaten asla 🙅‍♀️ olmadı çok şükür. 5 gün destekli yatış kalkış oluyor sadece. Dikişlerim için günde iki defa Contractubex sürüyorum hafif masaj yaparak 💆‍♀️
Not:Karın fotoğrafımı ekleyeceğim. Tecrübeli olanlardan görüş bekliyorum😅

MEME DİKLEŞTİRME 250cc; Aynı şekilde dikişlerimden oldukça memnunum. Sadece sağ taraftaki 🪡 dikişimin bir kısmında kabartılık var. Zamanla geçeceğini ümid ediyorum. Sol göğsüm sağa göre daha büyük görünüyor. Selçuk bey endişelenmemem gerektiğini 3 ay içinde şişliğin ineceğini şekilleneceğini söylemişti en son kontrolümde 11/12/2020’de. Sol göğsüm düne kadar sert ve şişti yani hep gergindi sanki mastit olmuşum gibi. Bugün sertlik yok gibi dokununca daha yumuşak. Belkide düzenli olarak yaptığım drenaj masajı sayesinde. Sağımda ve solumda ayrıca ayaklarımın altında yastıkla yatıyordum evvelsi güne kadar. Dönmemek ve göğüslerimin üzerine yatmamak için önlem 😁 Dün akşam ilk defa yastıksız yattım. Yüzükoyun yatmak yasak 🚫 zaten. Selçuk beyin asistanı yan yatabileceğimi söylemişti. Yan yatarken yastıklardan destek alıyordum evvelsi güne kadar dün akşam polar battaniyeyi sağa yatıyorsam sağıma koyuyorum yumuşaklık olsun diye. Zaten uzun sürede yan yatamıyorum hafif bir ağrı demek ne kadar doğru olur yani canımı acıtacak gibi değilde bir tuhaflık hissederek uyanıyorum. Protezler sağa kaymış gibi 😂 Sonra hemen sol yanıma yatıyorum yine uyanıp bu sefer düz, sırt üstü yatıyorum. Bu böyle devam ediyor uyku 😴 süresince. Uzanamadığım noktalara her gün dahada mesafe kat ederek uzanabiliyorum. Muffak dolaplarının üst bölümleri, giyinme dolaplarının askıları gibi... Ağır taşımamaya özen gösteriyorum. Evde yardımcım var çok şükür. Dikişlerim için günde iki defa Contractubex sürüyorum hafif masaj yaparak 💆‍♀️
Not: Dikiş fotosu ekleyeceğim

BACAĞA YAĞ TRANFERİ (ÇARPIK BACAK)
Sol bacağımın görüntüsünden memnunum şimdilik. Sağ bacağımdan ise endişe duyuyorum çünkü diz iç kısmı daha çıkık sola göre.Dizimin iç tarafından da yağ alındı ama yetersiz gibi yada şişlik var halen. Varis çoraplarını 2 hafta giydim. Bana süre yetersiz gibi geldi. Şimdi ara ara ben varis çorabı giymeye devam ediyorum. Yada göğüs bandını sağ bacağımın üstüne doluyorum😃 şişlik insin diye. Transfer edilen yağların az olduğunu düşünüyorum. Yüzde 40 yada 50 sinin eridiği söyleniyor genelde. Bakalım 🤔 5/6 ay sonra nasıl olacak. Karın germe ameliyatımı sırf bacaklarım için oldum. Umarım pişmanlık duymam ve bacaklarım doktorumun ön gördüğü şekilde bu süreçte şekillenir. Dizlerimdeki donukluk hissi halen devam ediyor . Yatağa bile değse diz iç kısımları sert bir zemine değiyormuşum gibi.
Not: öncesi sonrası fotoğraf ekleyeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum ☺️

Sonrası
Eki Görüntüle 2743512 Eki Görüntüle 2743509
öncesi
Eki Görüntüle 2743510
Eki Görüntüle 2743504 Eki Görüntüle 2743505
Eki Görüntüle 2743511
Sonrası
Eki Görüntüle 2743512
ğöğüs dikişlerim
Eki Görüntüle 2743507
Eki Görüntüle 2743504
Eki Görüntüle 2743506
Çekimden dolayı mı karnınız bombeli duruyor?Yoksa ödem mi? karın germe sonrası şuan karnınız dümdüz oldu mu ? Şuan bendede bu kadar bombe var. Mini karın germe düşünüyorum. Kafam karıştı 😖

ilk 5 gün bende oturamamıştım. O hissi 3 ay yaşamak çok çok zor 😣 olmalı senin için. Doktorun bu duruma ne diyor. Yani bu hep böyle devam etmeyecek umarım canım😞

Bugün doktorumuda durumdan haberdar ettim. Doktorumda işlem başarılı olmuş demekki eşiniz böyle düşünüyor dedi😍 8 Şubatta kontrolüm var. O zaman lazerlede içerden biraz daha daraltma yaptıracağım 🙈 çok memnun olsamda biraz daha dar olabilir.
Merhaba. Son durumunuz nedir. Birde beyazlatma işlemini yaptırdıktan sonra beyazlama nasıl oldu. Benim doğumdan sonra hem koltuk altım hem vajina ve bel çevremde kararmalar oldu. Bende tca alıp kimyasal kullandım ve fena yaktım şimdi yanmadan kaynaklı ahada kararmış ve çok daha berbat görünüyorlar🤦🏻‍♀️

Merhabalar 🌺
1 TEMMUZDA KARIN GERME +VASER LİPOSAKSION+BURUN OPERASYONU YAPTIRDIM.
MERAK EDENLER İÇİN KENDİ YAŞADIĞIM SÜRECİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
AŞIRI HEYECANLIYDIM.İYİ GEÇMESİ İÇİN SÜREKLİ KENDİMİ OLUMLAMA YAPTIM.
OPERASYON GÜNÜ GELDİ VE BEN SABAH SAATLERİNDE 8 GİBİ GİRDİM. 9DA BAŞLAMIŞ. ÖĞLEDEN SONRA 2 DE BİTMİŞ. ŞÜKÜR SORUNSUZ 🙏. NARKOZDAN AYILINCA ODAYA ALMIŞLAR. KENDİME GELDİĞİMDE İLK HATIRLADIĞIM AŞIRI BİR ÜŞÜME, HİPOTERMİ GİBİ. ÇOK KORKTUM. AMA SICAK HAVA VEREREK BU SORUN ÇÖZÜLDÜ. DAHA SONRA HİSSETTİĞİM TEK ŞEY BURNUMUN DİREĞİNİN SIZLAMASI. KARNIM AĞRIR DİYE BEKLERKEN BURNUM 2GÜN SIZLADI. İLK SAATLER AYAĞA KALKMAKTA ZORLANDIM.BAŞUM DÖNDÜ, MİDEM BULANDI, SONRA KISA SÜREDE GEÇTİ. AMA PES ETMEDİM. DOLAŞIM SİSTEMİM İÇİN KALKMAM GEREKİYORDU VE BAŞARDIM. 2 GÜNÜ HASTANEDE GEÇİRDİM. ŞU AN 3.GÜNÜM VE EVDEYİM. BURUN AĞRIM YOK AMA NEFES ALAMAMAK ZORMUŞ🤦‍♀️GEÇECEK DİYORUM. 3 GÜN BİTTİ. KALDI 7 GÜN. KARIN GERMEDE ÇOK AĞRIM OLMADI. YATIP, KALKARKEN YARDIMSIZ OLMUYOR. ÇOK SIZLIYOR O ZAMAN SADECE. SAATTE 1 YÜRÜMEK LAZIM. DAYANMAYA ÇALIŞIYORUM. VASER OLDUĞU İÇİN HALA VÜCUDUMDAN KAN VE YAĞ AKIYOR. YETİŞKİN BEZİ KULLANIYORUM, BU DURUM İÇİN. AŞIRI PİS HİSSEDİYORUM KENDİMİ. GEÇECEK HEPSİ DİYORUM, SABIR DİYORUM, HER ŞEY GÜZEL OLACAK DİYORUM. MOTİVASYON ŞART 🙏SIVI BESLENİYORUM BU ARADA. TAVUK SUYUNA ÇORBA VE PEYNİR. ŞİMDİLİK YİYEBİLDİĞİM.KAYISI SUYU İÇİYORUM.
SÖYLEYECEKLERİM ŞİMDİLİK BU KADAR. DAHA SONRA SÜRECİN SONRAKİ KISIMLARINI PAYLAŞIRIM. UZUN YAZI YAZMAK YORUCUYMUŞ. 😂🤦‍♀️🙋🏻‍♀️

Yok henüz hiç görmedim karnımı fakat çok güzel olmuş sa bile çektiğim acıya değmez diye düşünüyorum nefes alamamak izdirap verici öksüremiyorsun öksürdüğünde ise dayanılmaz acılar nefes almak gibi değerli birşey yok geçer diyorlar bekliyorum evet özelde oldum bayındır hastanesinde
Merhaba hangi dr a oldunuz acaba

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım popo kaldırma

Özelden attım canım ☺️ 1. Ayı doldurunca çekmişim bir daha çekmemişim . Bugün 2 ay 10 gün dolmuş oldu. Tam 2,5 ay olunca 5 gün sonra yeniden çekim yaparım.
Canım meme dikleştirme + büyütme ve karın germe + Lipo360 için ne kadar fiyat istediler? Ve halen memnun musunuz? İzler çok kalın mı veya yamuk yumuk

Merhaba
Karın germe
Popoya yağ enjeksiyonu

Bugün postop 9. Gün
Merak eden olursa
Karın germe ve meme dikleştirme + büyütmenin fiyati ne kadar acaba? Ve karnında ki ve göğüslerinde ki izler nasıl çok belli mi? Göğsünde T şeklinde mi oldu

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım popo kaldırma

Basen ve popo iyileşme süreci uzun sürer mi?

6 HAFTA SONRASI

Selam kızlar son durumum hakkında bilgi vermek istiyorum.

Karın germe lipo360, meme dikleştirme 250cc protez ve bacağa yağ transferi ameliyatımın üzerinden tamı tamına 6 haftayı doldurmuş bulunuyorum.

KARIN GERME; Genel olarak dikişlerimden memnunum. Sanki iz kalmayacak gibi görünüyor☺️ Halen göbüşüm var 😣 katlanan bir göbüş değil tabiki ama şiş. Göğüs altımda bir katlantı var 🥺 yani karın germe oldum sonuçta fit olması gerekmez mi orasınında 🤷‍♀️ Ağrı zaten asla 🙅‍♀️ olmadı çok şükür. 5 gün destekli yatış kalkış oluyor sadece. Dikişlerim için günde iki defa Contractubex sürüyorum hafif masaj yaparak 💆‍♀️
Not:Karın fotoğrafımı ekleyeceğim. Tecrübeli olanlardan görüş bekliyorum😅

MEME DİKLEŞTİRME 250cc; Aynı şekilde dikişlerimden oldukça memnunum. Sadece sağ taraftaki 🪡 dikişimin bir kısmında kabartılık var. Zamanla geçeceğini ümid ediyorum. Sol göğsüm sağa göre daha büyük görünüyor. Selçuk bey endişelenmemem gerektiğini 3 ay içinde şişliğin ineceğini şekilleneceğini söylemişti en son kontrolümde 11/12/2020’de. Sol göğsüm düne kadar sert ve şişti yani hep gergindi sanki mastit olmuşum gibi. Bugün sertlik yok gibi dokununca daha yumuşak. Belkide düzenli olarak yaptığım drenaj masajı sayesinde. Sağımda ve solumda ayrıca ayaklarımın altında yastıkla yatıyordum evvelsi güne kadar. Dönmemek ve göğüslerimin üzerine yatmamak için önlem 😁 Dün akşam ilk defa yastıksız yattım. Yüzükoyun yatmak yasak 🚫 zaten. Selçuk beyin asistanı yan yatabileceğimi söylemişti. Yan yatarken yastıklardan destek alıyordum evvelsi güne kadar dün akşam polar battaniyeyi sağa yatıyorsam sağıma koyuyorum yumuşaklık olsun diye. Zaten uzun sürede yan yatamıyorum hafif bir ağrı demek ne kadar doğru olur yani canımı acıtacak gibi değilde bir tuhaflık hissederek uyanıyorum. Protezler sağa kaymış gibi 😂 Sonra hemen sol yanıma yatıyorum yine uyanıp bu sefer düz, sırt üstü yatıyorum. Bu böyle devam ediyor uyku 😴 süresince. Uzanamadığım noktalara her gün dahada mesafe kat ederek uzanabiliyorum. Muffak dolaplarının üst bölümleri, giyinme dolaplarının askıları gibi... Ağır taşımamaya özen gösteriyorum. Evde yardımcım var çok şükür. Dikişlerim için günde iki defa Contractubex sürüyorum hafif masaj yaparak 💆‍♀️
Not: Dikiş fotosu ekleyeceğim

BACAĞA YAĞ TRANFERİ (ÇARPIK BACAK)
Sol bacağımın görüntüsünden memnunum şimdilik. Sağ bacağımdan ise endişe duyuyorum çünkü diz iç kısmı daha çıkık sola göre.Dizimin iç tarafından da yağ alındı ama yetersiz gibi yada şişlik var halen. Varis çoraplarını 2 hafta giydim. Bana süre yetersiz gibi geldi. Şimdi ara ara ben varis çorabı giymeye devam ediyorum. Yada göğüs bandını sağ bacağımın üstüne doluyorum😃 şişlik insin diye. Transfer edilen yağların az olduğunu düşünüyorum. Yüzde 40 yada 50 sinin eridiği söyleniyor genelde. Bakalım 🤔 5/6 ay sonra nasıl olacak. Karın germe ameliyatımı sırf bacaklarım için oldum. Umarım pişmanlık duymam ve bacaklarım doktorumun ön gördüğü şekilde bu süreçte şekillenir. Dizlerimdeki donukluk hissi halen devam ediyor . Yatağa bile değse diz iç kısımları sert bir zemine değiyormuşum gibi.
Not: öncesi sonrası fotoğraf ekleyeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum ☺️

Sonrası
Eki Görüntüle 2743512 Eki Görüntüle 2743509
öncesi
Eki Görüntüle 2743510
Eki Görüntüle 2743504 Eki Görüntüle 2743505
Eki Görüntüle 2743511
Sonrası
Eki Görüntüle 2743512
ğöğüs dikişlerim
Eki Görüntüle 2743507
Eki Görüntüle 2743504