Benim G├╝ncem ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ├çarp─▒k bacak ­čŽÁ genital estetik, Kar─▒n germe+Lipo 360, Meme dikle┼čtirme+protez

biralem1

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Aral─▒k 2016
141
171
31
Yoo hay─▒r sordum sadece ­čÖé karar vermek ├žok zor ya bir s├╝r├╝ doktor var her g├╝n yeni bir isim bulup fikrim de─či┼čiyor. Sadece ├Âncesi sonras─▒ fotograflara bak─▒p karar veriliyor gibi oluyor. Hay─▒rl─▒s─▒ bakal─▒m in┼čallah sonu├žtan ├žok memnun kal─▒rs─▒nz

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 606 g├╝n ge├žti.

Kurumus-Maskara

Leo ­čž┐ ­čŽü
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Ocak 2018
5.385
5.257
Yoo hay─▒r sordum sadece ­čÖé karar vermek ├žok zor ya bir s├╝r├╝ doktor var her g├╝n yeni bir isim bulup fikrim de─či┼čiyor. Sadece ├Âncesi sonras─▒ fotograflara bak─▒p karar veriliyor gibi oluyor. Hay─▒rl─▒s─▒ bakal─▒m in┼čallah sonu├žtan ├žok memnun kal─▒rs─▒nz
├çok doktor ara┼čt─▒rman─▒z─▒ tavsiye etmem yoksa ├žok b├╝y├╝k ├ž─▒kmaza girersin daha 10 y─▒l d├╝┼č├╝n├╝rs├╝n

Gamzeay19

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Ocak 2021
5
0
Bu soruya cevaben o konuyada a├ž─▒kl─▒k getireyim Ôś║´ŞĆ

GEN─░TAL GEN├çLE┼×T─░RME 15. G├ťN
Yap─▒lan i┼člemler: Vajina daraltma, labioplasti, k├Âk h├╝cre, d─▒┼č duda─ča ya─č transferi, lazer ile beyazlatma, idrar kesesi lazeri. ─░lk 5 g├╝n oturmakta dahi zorlan─▒yordum. 5. G├╝nden itibaren oturmaya ve akabinde ara├ž kullanmaya ba┼člad─▒m. ┼×u bir bu├žuk ay i├žinde ge├žirdi─čim operasyonlar─▒n i├žersinden en zoru ve s─▒k─▒nt─▒l─▒s─▒ nedir diye sorarsan─▒z vajina esteti─či derim y├╝ksek ihtimal ­čÖł A─čr─▒ olarak hissetti─čim tek nokta herhalde ve bak─▒m─▒ me┼čakkatli oldu─ču i├žin Ôś║´ŞĆ G├Âr├╝nt├╝ g├╝nden g├╝ne daha iyi oluyor. Doktoruma asla ­čÖůÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ bakamam demi┼čtim ama ­čśü antibiyotikli krem s├╝rerken mecburen ayna yard─▒m─▒yla s├╝rd├╝─č├╝m i├žin g├Âz g├Âze geliyoruz kendisiyle­čÖł her tuvalet sonras─▒ batikon ve gazl─▒ bez kullan─▒m─▒ i├žin doktorum en az 1 hafta en fazla 10 g├╝n kullansam yeterli olaca─č─▒n─▒ s├Âyledi. Bug├╝n 15 g├╝n├╝m doldu ben halen batikon ve gazl─▒ bez kullanmaya devam ediyorum. S─▒k s─▒k du┼č al─▒yorum. ─░lk 10 g├╝n bak─▒m─▒ abartm─▒┼čt─▒m hatta detay vermek gerekirse ­čśů hastaden eve ge├žince her tuvalet sonras─▒ batikon ile temizleyip ard─▒ndan du┼ča girip kurulan─▒p sa├ž kurutma makinas─▒ ile kuruttuktan sonra tekrar batikon s├╝r├╝p makina ile kuruttuktan sonra antibiyotik krem s├╝r├╝yordumÔś║´ŞĆ Evet biliyorum okurken bile yoruldunuz de─čil mi ­čĄú bide bana sorun. Vajinoplasti ameliyat─▒ sonras─▒ mantar olan ├žok olmu┼č. O y├╝zden temizli─čime, yediklerime, i├žtiklerime ├žok dikkat ettim. Kefir ve probiyotikli g─▒dalar t├╝kettim. Bol su i├žtim, ye┼čillik yedim. ├çok ┼č├╝k├╝r asla kab─▒zl─▒k sorunu ya┼čamad─▒m. Unutmadan yo─čun bir ┼čekilde ak─▒nt─▒m var. Umar─▒m ­čÖĆ ak─▒nt─▒ kesilir zamanla. Durumum iyi oldu─ču i├žin 2. Kontroll├╝m├╝ 1 ay dolunca olacak. Soka─ča ├ž─▒kma yasa─č─▒ ­čÜź uzat─▒lmaz ise 5 Ocak g├╝n├╝ kontrole giderim y├╝ksek ihtimal. Akl─▒ma gelenler bu kadar. Sizin sormak istedikleriniz var ise burdan yaz─▒n cevaplar─▒m k─▒zlar. Genelde ├Âzelden soruluyor ­čśâ burdan sorarsan─▒z herkese faydam─▒z olur ­čĹŹ­čĆ╗ ­čśë
Merhaba doktorunuz kimdi? Bilgilendirmeniz i├žin te┼čekk├╝rler.