Benim Güncem 🙋‍♀️ Çarpık bacak 🦵 genital estetik, Karın germe+Lipo 360, Meme dikleştirme+protez

Yoo hayır sordum sadece 🙂 karar vermek çok zor ya bir sürü doktor var her gün yeni bir isim bulup fikrim değişiyor. Sadece öncesi sonrası fotograflara bakıp karar veriliyor gibi oluyor. Hayırlısı bakalım inşallah sonuçtan çok memnun kalırsınz

Yoo hayır sordum sadece 🙂 karar vermek çok zor ya bir sürü doktor var her gün yeni bir isim bulup fikrim değişiyor. Sadece öncesi sonrası fotograflara bakıp karar veriliyor gibi oluyor. Hayırlısı bakalım inşallah sonuçtan çok memnun kalırsınz
Çok doktor araştırmanızı tavsiye etmem yoksa çok büyük çıkmaza girersin daha 10 yıl düşünürsün

Bu soruya cevaben o konuyada açıklık getireyim ☺️

GENİTAL GENÇLEŞTİRME 15. GÜN
Yapılan işlemler: Vajina daraltma, labioplasti, kök hücre, dış dudağa yağ transferi, lazer ile beyazlatma, idrar kesesi lazeri. İlk 5 gün oturmakta dahi zorlanıyordum. 5. Günden itibaren oturmaya ve akabinde araç kullanmaya başladım. Şu bir buçuk ay içinde geçirdiğim operasyonların içersinden en zoru ve sıkıntılısı nedir diye sorarsanız vajina estetiği derim yüksek ihtimal 🙈 Ağrı olarak hissettiğim tek nokta herhalde ve bakımı meşakkatli olduğu için ☺️ Görüntü günden güne daha iyi oluyor. Doktoruma asla 🙅‍♀️ bakamam demiştim ama 😁 antibiyotikli krem sürerken mecburen ayna yardımıyla sürdüğüm için göz göze geliyoruz kendisiyle🙈 her tuvalet sonrası batikon ve gazlı bez kullanımı için doktorum en az 1 hafta en fazla 10 gün kullansam yeterli olacağını söyledi. Bugün 15 günüm doldu ben halen batikon ve gazlı bez kullanmaya devam ediyorum. Sık sık duş alıyorum. İlk 10 gün bakımı abartmıştım hatta detay vermek gerekirse 😅 hastaden eve geçince her tuvalet sonrası batikon ile temizleyip ardından duşa girip kurulanıp saç kurutma makinası ile kuruttuktan sonra tekrar batikon sürüp makina ile kuruttuktan sonra antibiyotik krem sürüyordum☺️ Evet biliyorum okurken bile yoruldunuz değil mi 🤣 bide bana sorun. Vajinoplasti ameliyatı sonrası mantar olan çok olmuş. O yüzden temizliğime, yediklerime, içtiklerime çok dikkat ettim. Kefir ve probiyotikli gıdalar tükettim. Bol su içtim, yeşillik yedim. Çok şükür asla kabızlık sorunu yaşamadım. Unutmadan yoğun bir şekilde akıntım var. Umarım 🙏 akıntı kesilir zamanla. Durumum iyi olduğu için 2. Kontrollümü 1 ay dolunca olacak. Sokağa çıkma yasağı 🚫 uzatılmaz ise 5 Ocak günü kontrole giderim yüksek ihtimal. Aklıma gelenler bu kadar. Sizin sormak istedikleriniz var ise burdan yazın cevaplarım kızlar. Genelde özelden soruluyor 😃 burdan sorarsanız herkese faydamız olur 👍🏻 😉
Merhaba doktorunuz kimdi? Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Canım çok güzel ve doğal duruyorlar. Biraz geç yazdım çünkü konuyu kaybettim nihayet gördüm gelişmelerin hepsini okudum Cook geçmiş olsun bacaklar gerçekten çok iyi karın suoer senin sanki çok fazla çatlağın olmamış benim baya bele kadar. O zor da Bende vajinoplasti ameliyatı idrar torbası ameliyatı oldum . Sırada göğüs büyütme olacak baya bütçemi çok zorluyor eşimi nasıl ikna ederim bilemiyorum. Ama benimde çok deforme olmuş öz güvenim yerlerde. Oda ev yok araba yok ne estetiği. Bakalım. Görüştüm doktorla telde meme protezi ve dikleştirme. 20 bin. Sadece protez ise 16 bin TL. Sende dikleştirme varmiydi canım
Benim göbüşte vardı sadece çatlak 😅 oda karın germeyle gitti çok şükür 🙏 bende dikleştirmede var canım. Dikleştirmeyi beyaz tenliysen düşünmeden yaptır derim. Beyaz tenlilerde izler çabuk geçiyor kendimden ve yorumlardan okuduğum kadarıyla. Esmer tenlilerde beyaz iz olarak kalıyormuş 😞 Eşini anlıyorum fakat bu hayata bir defa geliyoruz canım. Hem keyfini oda sürecek 🙈😂❤️😘 ( mesala ben öncesinde internetten güzel memiş resimleri buldum eşime gösterdim 🙈 duygu sömürüsü yaptım biraz 🤣 eşininde böyle olsun istemezmisin diyerek. Bitlikte nasıl görünmesi gerektiğine karar verdik)

Görüntü de cm farkliligi yok fazla canım güle güle kullanın inşallah:KK70:bide o bantlı olan hastanede mi veriyorlar
Güldürdün beni canım yaa :KK48: o memişler bana ait değilki 😆 internetten aldım görseli diye özellikle yazmıştım😅 bacaklarımı göbeğimin resimlerini yükledim buraya ama göğüste ne bileyim yüklenmezki 😅

Bu kadar kısa sürede bir şekil almışsa bence acele etme sonuçta onlarinda vücuda oturma süreleri var sağolsun bazı arkadaşlar özelden net foto attı ay ay ve sonuç muhteşem. Beni bile ikna etti ameliyata ilk başta korktum o sislikten . Hatta bir arkadaş 1 yıl geçti gönderdi efsane güzeldi ve hep krem sürmeye devam etmiş iz yok denecek kadar görünmüyordu. Sıkma canını. Onlar bu işin uzmanı. Doktoruna güveniyorsan sıkıntı yapma 90 bin TL'ye yakın para vermişsin oe kolay bir hata yapmazlar az bir para değil.

Sağol 🙏 canım içimi rahatlattın gerçekten. Bende krem kullanmayı bırakmıycam izler kaybolana kadar 👍🏻 Ayrıyetten domuz yağıda sürüyorum.

Ah şu erkekler :) hayır elinize ne geçiyor benimki de derdi kesin 😂😂 zaten takıyoruz kafaya iyice büyütüyoruz sonra :) bence geçer geçmesini diliyorum.

Tahmin edebiliyorum çok keyiflidir bana da nasip olur umarım :) tabi önce Doğum, sonra kg verme sonra estetik :)
Oda tecrübesiz nihayetinde :tokat: ilk hali zaten balon 🎈 gibiydi 🤣 bende korkmuştum 🙄 Doktorumun asistanı kendi göğüslerini göstermemiş olsa korkmayada devam ederdim herhalde 😅 Gerçekten zaman alan bir değişim yolculuğu. Zaman herşeyin ilacı beklemeye devam. En güzeli sana nasip olsun güzelim ❤️😘

Benim doktorum bana sağlık açısından ağır olur diye meme eklemeyi red etti. Sadece karın germe,kol germe,sırt ve bel liposection yapicaz. Artık başka zaman Türkiye dönersem memeyi yaparım. Vardır bir hayır diyelim
Aynen canım sende kol germede var sırt var. Doktorun ne diyorsa odur. Önce doktorumuza güveneceğiz sonrada kendimize ☺️Senin ameliyat tarihin bellimi? Umarım herşey gönlünce olur ❤️😘

Güldürdün beni canım yaa :KK48: o memişler bana ait değilki 😆 internetten aldım görseli diye özellikle yazmıştım😅 bacaklarımı göbeğimin resimlerini yükledim buraya ama göğüste ne bileyim yüklenmezki 😅
Ya bende senin zannettim . Ama özelden beklerim memisleri dikleştirme olayını biraz merak ediyorum çok yapay durur mu diye . Ondan dolayı merak ediyorum hep gösteren arkadaslar bekardi çoğunlukla bana emziren annelerde ki sonrasını merak etmiştim dir :KK70:

Benim göbüşte vardı sadece çatlak 😅 oda karın germeyle gitti çok şükür 🙏 bende dikleştirmede var canım. Dikleştirmeyi beyaz tenliysen düşünmeden yaptır derim. Beyaz tenlilerde izler çabuk geçiyor kendimden ve yorumlardan okuduğum kadarıyla. Esmer tenlilerde beyaz iz olarak kalıyormuş 😞 Eşini anlıyorum fakat bu hayata bir defa geliyoruz canım. Hem keyfini oda sürecek 🙈😂❤️😘 ( mesala ben öncesinde internetten güzel memiş resimleri buldum eşime gösterdim 🙈 duygu sömürüsü yaptım biraz 🤣 eşininde böyle olsun istemezmisin diyerek. Bitlikte nasıl görünmesi gerektiğine karar verdik)
Yaaa ama ben o memisleri gösterirsen ve yapmazsam cirkinligimle adamın gözünde kalırım o kadar cesaretli değilim ya. Dikleştirme beni çok düşündürüyor. Dediğim gibi özelde protez ve dikleştirme 20 bin. Üniversite de var iki doktor onlarla görüşmek isterim belki biraz daha uyguna olur ya. Bu arada doktor dediğim kişi burhan Özalp. Instagram da bak paylaşmış. Eli nasıl diye bir bak sende görüşünu merak ediyorum

Oda tecrübesiz nihayetinde :tokat: ilk hali zaten balon 🎈 gibiydi 🤣 bende korkmuştum 🙄 Doktorumun asistanı kendi göğüslerini göstermemiş olsa korkmayada devam ederdim herhalde 😅 Gerçekten zaman alan bir değişim yolculuğu. Zaman herşeyin ilacı beklemeye devam. En güzeli sana nasip olsun güzelim ❤️😘

Evet zaman geçtikçe oturacaktır ona Emin’im, bende labioplastiyi kendi Doğum doktoruma yaptırmaya karar verdim bakalım Doğum sonrası olur belki. Sağol canım önce seninkiler güzelleşsin sonra bana da nasip olsun ❤️🌸

Aynen canım sende kol germede var sırt var. Doktorun ne diyorsa odur. Önce doktorumuza güveneceğiz sonrada kendimize ☺️Senin ameliyat tarihin bellimi? Umarım herşey gönlünce olur ❤️😘
Tarih olarak belli değil ne yazık ki. Ama Nisan sonu döneceğim Türkiye'ye gelir gelmez de yapmayı düşünüyorum fazla beklemeden

Ya bende senin zannettim . Ama özelden beklerim memisleri dikleştirme olayını biraz merak ediyorum çok yapay durur mu diye . Ondan dolayı merak ediyorum hep gösteren arkadaslar bekardi çoğunlukla bana emziren annelerde ki sonrasını merak etmiştim dir :KK70:
Özelden attım canım ☺️ 1. Ayı doldurunca çekmişim bir daha çekmemişim . Bugün 2 ay 10 gün dolmuş oldu. Tam 2,5 ay olunca 5 gün sonra yeniden çekim yaparım.

Yaaa ama ben o memisleri gösterirsen ve yapmazsam cirkinligimle adamın gözünde kalırım o kadar cesaretli değilim ya. Dikleştirme beni çok düşündürüyor. Dediğim gibi özelde protez ve dikleştirme 20 bin. Üniversite de var iki doktor onlarla görüşmek isterim belki biraz daha uyguna olur ya. Bu arada doktor dediğim kişi burhan Özalp. Instagram da bak paylaşmış. Eli nasıl diye bir bak sende görüşünu merak ediyorum
Canım baktım dediğin doktora ama daha çok burun estetiği paylaşmış. Tabi paylaştıklarına göre karar vermek yanlış olur diye düşünüyorum. Benim doktorumda mesala az paylaşım yapmış instagramda ve daha çok lipo ve kalça paylaşmış. Benim doktorumda Selçuk Aytaç onada bak istersen instagramda. Birde doktorun adını Google yazıp muhakkak araştır. Şikayet varmı hakkında diye. Doktorlar sitesi var oraya yorum yapılmış mı oralarada bak. Doktorla görüşmen çok önemli sana güven verdiyse için ısındıysa başkasını dinleme zaten 😉😘

+18

Selam kızlar 🙋‍♀️

1,5 ayın dolmasına 3 gün kala dün ilk
birlikteliğimizi yaşadık :halay: o üç günü bekleyemedik😂 çünkü o gün regl olma olasılığım yüksek olduğu için ve 1,5 ayın üstüne 1 hafta daha beklemeye sabrımız olmadığı için 🙈 Eşimin demesi doktorlar zaten fazlasıyla opsiyon koyuyordur. Ha 3 gün önce ha 3 gün sonra 😂 Neyse gelelim sadete🙃
Korkumdan hiç hareket edemedim ilkinde. Kanama olur diye çok korktum ama sonrasında çok şükür olmadı. Zaten eşim yavaş ve temkinli hareket etti. Hassasiyet ve gerginlik birazda ağrı oldu. Ağrı demekte çok doğru olmaz aslında vajina girişinin alt kısmında dokunduğumda sonrasında biraz hassaslık vardı diyelim. Üstelik kayganlaştırıcı kullanmadan. Kesinlikle eskiye göre dağlar kadar fark vardı. Kesinlikle tam kavrıyor ve vakum gibi his oluştu 😍 Ben çok memnun kaldım. Eşim biraz daha dar olabilirdi dedi 🤦‍♀️ Zaten doktorum demişti. Eşler dar ister ama ben sizi döşenerek en idealini yapacağım diye😅 Bence tamda olması gerektiği kadardı. Öğlenki birliktelikten sonra bende özgüven tavanlarda. Akşam güzelce giydim jartiyerimi 😄 tabi korku yok artık😂 Ancak hevesim yarıda kaldı. İlişki çok güzel gidiyorken 15 dakika sonra gibi eşim daha sonra devam edelim deyip bıraktı. Benim açımdan sorunsuz mükemmelken yarıda bırakmasına anlam veremedim 🙄 Bu sabah konuştuğumuzda bana “sanki sen değilmişsin gibi” dedi. Üzeleyim mi sevineyim mi bilemedim. İçimde sanki farklı birşeye dokunuyormuş gibi hissetmiş. Ama darlığı konusunda şeklinin eskiye göre kat kat toparlanmış olmasına memnun. Dün akşam yarıda bıraktığını, bu akşam tamamlayacakmış 😂 Umarım yeni bene kısa sürede alışır 🙈 Daha önce bu tarz operasyon geçirenler eşleri tarafından böyle bir yaklaşıma maruz kaldılarmı yazarsanız çok sevinirim. Son cümlemi yazarken eşimde odaya giriş yaptı 😂 hadi bakalım bize kolay gelsin ☺️😅🙈

+18

Selam kızlar 🙋‍♀️

birlikteliğimizi yaşadık :halay: o üç günü bekleyemedik😂 çünkü o gün regl olma olasılığım yüksek olduğu için ve 1,5 ayın üstüne 1 hafta daha beklemeye sabrımız olmadığı için 🙈 Eşimin demesi doktorlar zaten fazlasıyla opsiyon koyuyordur. Ha 3 gün önce ha 3 gün sonra 😂 Neyse gelelim sadete🙃
Korkumdan hiç hareket edemedim ilkinde. Kanama olur diye çok korktum ama sonrasında çok şükür olmadı. Zaten eşim yavaş ve temkinli hareket etti. Hassasiyet ve gerginlik birazda ağrı oldu. Ağrı demekte çok doğru olmaz aslında vajina girişinin alt kısmında dokunduğumda sonrasında biraz hassaslık vardı diyelim. Üstelik kayganlaştırıcı kullanmadan. Kesinlikle eskiye göre dağlar kadar fark vardı. Kesinlikle tam kavrıyor ve vakum gibi his oluştu 😍 Ben çok memnun kaldım. Eşim biraz daha dar olabilirdi dedi 🤦‍♀️ Zaten doktorum demişti. Eşler dar ister ama ben sizi döşenerek en idealini yapacağım diye😅 Bence tamda olması gerektiği kadardı. Öğlenki birliktelikten sonra bende özgüven tavanlarda. Akşam güzelce giydim jartiyerimi 😄 tabi korku yok artık😂 Ancak hevesim yarıda kaldı. İlişki çok güzel gidiyorken 15 dakika sonra gibi eşim daha sonra devam edelim deyip bıraktı. Benim açımdan sorunsuz mükemmelken yarıda bırakmasına anlam veremedim 🙄 Bu sabah konuştuğumuzda bana “sanki sen değilmişsin gibi” dedi. Üzeleyim mi sevineyim mi bilemedim. İçimde sanki farklı birşeye dokunuyormuş gibi hissetmiş. Ama darlığı konusunda şeklinin eskiye göre kat kat toparlanmış olmasına memnun. Dün akşam yarıda bıraktığını, bu akşam tamamlayacakmış 😂 Umarım yeni bene kısa sürede alışır 🙈 Daha önce bu tarz operasyon geçirenler eşleri tarafından böyle bir yaklaşıma maruz kaldılarmı yazarsanız çok sevinirim. Son cümlemi yazarken eşimde odaya giriş yaptı 😂 hadi bakalım bize kolay gelsin ☺️😅🙈
Bence çok begenmis kalbi durmasın kız Allah korusun dikkat et. Adamin aklını almışsın ya. Iraz zaman ver fazla üstüne gitme

+18

Selam kızlar 🙋‍♀️

Canımmm demekki çok fark var😎 benim 3 ay oldu daha tam rayına oturmadı. İdeal darlıkta yapması senin açından çok çok çok iyi.👍🏼 Doktoruma direttiğim için benimki çok çok dar oldu. Hatta doktorum sekreterine çok dar oldu inşAllah girer die espri yapmış😂 velhasıl 8hafta sonra ilişkiye girdiğimizde dikkatli olmamıza rağmen milimetrik bi açılma olmuş 8 haftadan sonra 2 hafta daha ilişki yasaklanmıştı 😒 o 15 gün de bittikten sonra yine 2 3 kere günaşırı normal 15er dakika ve çok standart birlikte olduk sorun yoktu. Bu arada bizim ilişkimiz 1 saat gibi sürüo normalde. Normale döndük ağır geldi kanama falan yok ama üstüne otururken çok canım halâ acıyorrr 🥺

X