benim hikayem doğrusuyla yanlışıyla affetmeye değer mi size

asu_de

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2012
424
1
5 yıldır tanıştığım aynı sınıfta olduğum biri vardı..adı ahmet olsun.üniversitenin ilk yılı bana aşık olduğunu anlatan bi msj attı ama kararım olumsuzdu, aşık olduğum biri vardı çünkü ilhan..ilhanla çıkıyoduk güya ama anca o istediğinde konuşuyorduk..sürekli ayrılıyordu benden tekrar arıyordu sonra başka şehirdeydi bi gün gene üzmüştü beni telefonu ağlayarak kapattım ahmet geldi yanıma o sevmiyor seni ben seviyorum o yanında değil olmakta istemiyo ama ben ölene kadar yanında olmak istiyorum dedi, ben ilhanı seviyorum dedim istemiyorum dedim
sonra ilhan aramaz oldu telefon numarasını değiştirdi msndede görmedim hiç uzun süre..bi gün karşılaştık msnde evlendim yazdı bana Allah mutlu olsun diyebildim ama hakkımı helal etmiorum hoşçakal dedim sildim ilhanı ve artık onla ilgili bi hayalim umudum kalmadı sadece üzüntüm kaldı

bu olaylar sırasında ahmet kimseyle çıkmadı 3 yıl olmuştu tanışalı.bi kız vardı ondan hoşlanan çıkmadı.ara ara hep söyledi beni sevdiğini başkasıyla yapamayacağını

okul gezisine gittik yanıma oturdu otobüste bi gecemiz böyle ilk kez beraber geçti uyuyomuş gibi yaptım ben biraz sohbetten sonra seni seviyorum ne olur bi şans ver diyodu benim uyuduğumu sanarken elimi tutuyordu bende gözümü açtım tamam dedim

o günden beri çıkıyoruz 2 yıl oldu.sanırım aşık oldum ona artık onsuz zor nefes alıyorum

ama sorun şu ki ahmetin facete bi kızla yazışmsını okudum :'( facede tanışıp biriyle muhabbet etmiş gece yarısı o kız kim dediğimde bana yalan söylemişti akrabam diye ama inanmadım üstüne gittim gerçek ortaya çıktı
facete bi kızla konuşmuş uykusuzlukla ilgili bi konuda yk uyuyabildin mi uykucuğuna daldın mı...welcome to my face :) söyle mi böyle mi
bidaha konuşmayacağına nette biriyle söz verdi ama aldatıldım mı
ve beni bu kadar seven biri nasıl yapar bunu
2 yıl oldu ama hala gözümğn içine bakıyor ilk günkü gibi banaolan aşkını hissediyorum

haziranda mezun oluyoruz ve sevgilim memleketine gidiyor bu sorunla o mesafe ilşkimizi yormaz mı :'(

Son düzenleme:
Canım kızla uykusuzluk gibi bi konuda konuşmuş..
Aldatma falan göremedim ki :26::26:

bi kere yalan söylemesi yanlış :KK19::KK19:
Birde nasıl sohbet etmişler yani samimilermiydi konuşurken ?

yalan söylemesi yanlis ama aldatma gibi bir durum görünmüyor benim bakis acimdan.. belki cekinmistir sana söylemeyi, yanlis anlayip onu terk edebilecegin icin, sonucta okadar pesinden kosmus...

benım sevgılımde yenı hattından eskıden cıkma teklıfı ettıgı kızla mesajlasmıs sozde kız bunun yenı numarasını bulup mesaj yazmıs buda benı anlatmıs
kıza sordugumda dedıkı senı aldatmadı ıcın rahat olsun fılan ondan sonrada
senın sevgılın bana mesaj attı gbılerınden konustu bende kıme ınanacagımı sasırmıstım o zaman
artık eskısı gıbı degılız ve olamayızda gercekten cok yara alıyor ılıskı unutamıyorsun bırkere
sana yarım saat mesaj atmasa ona mı atıyor dıyorsun hemen
ve erkek arkadasım bana soz verdı savcılıktan mesaj dokumlerı cıkartılabılıyormus
cıkartacakmısda o kagıtları onume koymayana kadar eskısı gıbı olamayacagımzın oda farkında
sımdılık gıdıyor boyle bakalım

Yalan söylemesi doğru olmamış tabi.Facebook hesaplarınızı kapatıp rahat bi nefes alın bence.

facebook vb yerleri geyik yapmak amaçlıda kullanılıyor.sırf zaman öldürmek amacıylada kulllanılıyor.hem kadın erkek bir arada yaşıyoruz bu dünyada.bir yerde karşılaşıp bir sorunu olan bir erkeğe şöyle yapabilirsin diye tavsiyede bulunmadın mı hiç

yalan söylemesi yanlis ama aldatma gibi bir durum görünmüyor benim bakis acimdan.. belki cekinmistir sana söylemeyi, yanlis anlayip onu terk edebilecegin icin, sonucta okadar pesinden kosmus...

evet o da öyle söyledi beni terkedersin diye yalan söylemek zorunda kaldm dedi

benım sevgılımde yenı hattından eskıden cıkma teklıfı ettıgı kızla mesajlasmıs sozde kız bunun yenı numarasını bulup mesaj yazmıs buda benı anlatmıs
kıza sordugumda dedıkı senı aldatmadı ıcın rahat olsun fılan ondan sonrada
senın sevgılın bana mesaj attı gbılerınden konustu bende kıme ınanacagımı sasırmıstım o zaman
artık eskısı gıbı degılız ve olamayızda gercekten cok yara alıyor ılıskı unutamıyorsun bırkere
sana yarım saat mesaj atmasa ona mı atıyor dıyorsun hemen
ve erkek arkadasım bana soz verdı savcılıktan mesaj dokumlerı cıkartılabılıyormus
cıkartacakmısda o kagıtları onume koymayana kadar eskısı gıbı olamayacagımzın oda farkında
sımdılık gıdıyor boyle bakalım
keşke kıza sormasaydın
bence kızla muhattab olma bidaha sonuçta sevgilinle aranızdaki bağdan o kız şüpheye düşmemeli eline koz verilmemeli

Yalan söylemesi doğru olmamış tabi.Facebook hesaplarınızı kapatıp rahat bi nefes alın bence.
evet işte yalan söylemesebelkide kıza asılma gibi bi amaçla konuşmadığına şüphesiz inanacaktım
facebook vb yerleri geyik yapmak amaçlıda kullanılıyor.sırf zaman öldürmek amacıylada kulllanılıyor.hem kadın erkek bir arada yaşıyoruz bu dünyada.bir yerde karşılaşıp bir sorunu olan bir erkeğe şöyle yapabilirsin diye tavsiyede bulunmadın mı hiç

bulundum evet konuştumda ama işte sevgilime yalan söylemedim o da bi hata yaptı artık her insan gibi :S

off sevgilim bugünde annesine yalan söyldi benim yanımda daha çok kalmak için ağustosa kadar sınavım var falan dedi neden yalan sölüosun dedim anneme üzülmesin diye özlemiş bei dedi
bu çocuk mu yalancı ben mi ince düşünüyom anlamadım gitti :KK19:

X