benim için çoook önemli yardım edinn :(

halbmond

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
27
0
arkadaşlar erkek arkadaşım zoosk a üye olmuş ve 20-23 yaş arası kadınları aramış yaşadığı ilde yaşayan bayanlardan. yaa ilgilendikleri bölümüne de kadınlar diye işaretlemiş. deliricemyaa hiç de öyle bşey yapacak bri değil yaaa sizce ne yapmalıyımm ??? :KK5: çok sıkıntılı bi durum yaaaa yorumlar için şimdiden tşklerrr

halbmond

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
27
0
Ilgisizlikle ilgili problem yok da ben de epostasindaki silinmiş maillerden gordum uye olduguniu :KK43:(

esintii95

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
75
8
karşına al ve konuş.. amacını sor :KK34::KK34:
arkadaşlar erkek arkadaşım zoosk a üye olmuş ve 20-23 yaş arası kadınları aramış yaşadığı ilde yaşayan bayanlardan. yaa ilgilendikleri bölümüne de kadınlar diye işaretlemiş. deliricemyaa hiç de öyle bşey yapacak bri değil yaaa sizce ne yapmalıyımm ??? :KK5: çok sıkıntılı bi durum yaaaa yorumlar için şimdiden tşklerrr

halbmond

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
27
0
Oyle yapmaliyim ama soklardayim ya hayal kirikligi yani :KK43: yanima gelene kadar takip edecegim biraz daha ya zaten takintilarim var bu konuda ve gelecege yonelik al bu cikti basima insallah kotu bisey cikmaz altindan 7 hatta 8 senedir tanidigim insan :KK43:

kalemlisan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
507
93
7-8 senedir tanidiginiz bir insan ile bu tanikliginizi hayirli bir sekilde baglamayi bunca zaman ertelemis olma sebebiniz ve nedenleri üzerinde düsündünüz mü?

eger o kisiyle mutlu son olmiyacaksa zararin neresinden dönülürse kar olur, ancak bihaber olarak, kimsenin gönlünün eglencesi durumuna düsmemek icinde elden geleni yapmali...

pembikk

İnsanlar güvenilmeye layık değiller.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.766
3.034
Şapşikler kendilerine ekşın arıyorlar işte :KK20:

halbmond

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
27
0
7-8 senedir tanidiginiz bir insan ile6 bu tanikliginizi hayirli bir sekilde baglamayi bunca zaman ertelemis olma sebebiniz ve nedenleri üzerinde düsündünüz mü?

eger o kisiyle mutlu son olmiyacaksa zararin neresinden dönülürse kar olur, ancak bihaber olarak, kimsenin gönlünün eglencesi durumuna düsmemek icinde elden geleni yapmali...

Ilk dedigin cumleyi anlamadim da 4 senedir zaten iliskimiz var ama 8 senedir taniyorum.2 sene sonra evlenmek istiyorduk. Fakat gercekten amaci eglence aramaksa bi omur samimiyetsiz bi evlilik surer. Kendi bilir ama bu kadar kolay da olmuyor iste :KK25:

pembikk

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.766
3.034
Bu konu acikliga kavusmazsa gercekten benim icin kotu olacak hayal kirikligi ama niye boyle oluyor ya baska ne amacla yapilir ki bu :KK52:
Valla git acık acık sor sekerim. yada dahada ilerletmesin direk üyeliğini iptal et :KK51:

pembikk

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
2.766
3.034
Uyelik iptal olur da ya ilerlerse baska siteye uye olursa simdi bi suru evlilik bu yuzden sorun yasiyor :KK25:off offf insallah guvenimi bosa cikarmaz
Ruhu bile duymaz nede olsa mailinin şifresini biliyosun. hayatta anlamaz senın kapattığını. yeni bi siteye üye olursada zaten mailine illaki gelir yine öğrenirsin:KK34: zaten kapadıktan sonra yıne acarsa o zaman dusun bence....

LyudmilaAnyaAleksandrovna

sınavlar belimizi büktü..
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2014
404
141
hiç hoş değil yaptığı. normalde hayatında biri olan insanın arayışta olmaması gerek. sevgiliniz böyle yapıyorsa kendisine macera arıyor başka ne denilebilir :KK19:

davetsizkullanici

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
4.149
6.666

pardon da zoosk ne? arkadaşlık sitesi falan mı?