benım oglumda kasımda gelıyor:)

oxgxluxsxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
1
0
40
arkadaslar ben dogum yaklastıkca korkuyorum sızdede varmı boyle bı korku baslangıcta catır catır dogururum dıyodum ama zaman daraldıkca korkuyorum allah hepımıze hayırlı dogumlar nasıp etsın

canım al bendende o kadar daha hamile kalmadan normal doğum diye ortalarda gezen ben hamile kaldıktan sonra soranlara tabi ki normal diyen ben şimdi yavaş yavaş korkmaya bşaladım aklıma geldikçe kötü oluyorum bir sürü olumsuz düşünce hücum ediyor beynime hemen silip atıyorum her şeyin hayırlısı umarım hepimizin kolay doğumları olur

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıValla arkadaslar bende korkmuyor degilim dogrusu, kisiden kisiye fark var aslinda ama kimisi kolay diyor kimisi zor, Allah yardimcimiz olsun. Tam bir ay kaldi, gunleri saymaya basladik bile...

kızlar daha oncede soylemiştim,ben çok fazla korkuyorum dogumdan dıye,aslında normal dogum yapmak çok guzel ama cesaretımı hıç toplayamıyorum,ne yapalım ya sezeryan oluruz,sıkarız dışımızı 1 hafta on gun toparlanırız inşaallah,yapanlar nasıl yapıyor.ben sezeryanda olsam bir problem olmadıgı surece bebegımı erken aldırmıycam,gunlerımı beklıycem,ne gerek v arkı erken alıyorlar hıç mantıklı degıl,en guzel gelışım anne karnında oluyor.aslında şu an en çok düşündüğüm şey kızımın saglıgı,umarım saglıklı sıhatlıdır.ALLAH ım hepımıze hayırlı ,saglıklı ,kolay dogumlar versın inşaallah.

cananfs`im amin insaallah cok kolay ve cok güzel bir dogum olur,ama sezeryan olunca 1 hafta 10 gün sonra iyi olurum diye düsünme,cok daha zor,hem düsünsene normal dogum yaptiginda dogum aninda az agri cekiyorsun,istersen epidural anestezi yaparlar,ama sezeryan da en az 10 gün acisi oluyor ve daha sonra da ameliyat yerini koruman gerekiyor.sen yeniden düsün,hem sezeryan da süt daha gec geliyormus.sen bilirsin,ben yine de terslik olmadikca normalden vazgecmem.Allah yardimcimiz olsun canim.umarim sIkmamisimdir seni...

X