Benim şansım tahmini ne zaman döner ?

usuyenprenses

Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
5.333
3.988
Evet konumda hortlamışken size yazayım dedim.Aslında nişan attığımdan beri çok şeyler yaşadım ama buraya yazmadım. Aynı iş yerinde gene birini mi buldu yazınca arkadaş son konuyu anlatayım istedim.
Hayatta gayet keyfim yerinde ama aşktan yana şansım yok arkadaşlar ya.
Evet nişan attıktan ne zaman sonra hatırlamıyorum kuzenim aracılığı ile birisi ile tanıştım enerjimiz tuttu ilişkiye başladık anlattım 2 kere nişan attığımı umursamadı evlenmek istiyorum seninle o amaçla başlıyoruz, amacın evlilik değilse olmaz dedi neyse daha 1 haftada kuzenimden başka bir konu doğru düzgün konuşmadık, iki kere de kuzenimin adı ile seslendi bana ayrıldım.
Sonra ingilizce kursumdan sınıf arkadaşım çocuk çok yakışıklıydı zaten tüm kızlar onunla ilgileniyordu benim de hoşuma gitmişti kurs bitti bana buluşup konuşmak istiyorum seninle dedi tamam dedim buluştuk seni seviyorum bilmem ne kurs boyunca bu anı bekledim dedi şöyle seviyorum yok böyle seviyorum derken çocuğun amacının sadece cinsellik olduğunu anladım direk sildim engelledim her yerden.
sonra birisi ile tanıştım kendisi bir devlet hastanesinde baş hekim ve doktor neyse benden 11 yaş büyük evlenmiş boşanmış 2 çocuğu var ve çok zengin bu kişi ile normal arkadaş olarak konuşuyorduk ama kendisi bana aşık olmuş evlenmek istiyor olmaz diyorum sen kaç yaşındasın ben kaç yaşında hem ben hiç evlenmedim yok anlamıyor. Yaşını göstermiyor efendi de birisi ama olacak iş değil
annemle arkadaşlarıma, kardeşlerime de anlattım. Annem de onay vermedi. Hem o kadar zengin insanla olmaz hem çocukları var dedi.
neyse ben buna anlattım boşa zamanımızı çalmayalım olmayacak iş anlamadı engelledim, devam ettiğim başka bir kurs var oranın çıkışına geldi konuşucaz diye, neyse yanımda arkadaşlarım vardı mecbur tatsızlık çıkmasın diye konuştum.
Ailemle tanış beni de ailenle tanıştır. daha fazla zaman kaybetmeyelim dedi, olmaz diyorum anlamıyor da bu da böyle bi kaldı kendisi hala ısrarla evlenmek istediğini yazıyor bu arada ama mantıken olacak iş değil.
3 hafta önce de iş yerimize bi mühendis alındı. Kendisi 30 yaşında düzgün iyi görünümlü birisi.
Beni 2 hafta önce servisle eve bıraktı. yolda kırmızı ışıklar yeşile dönünce geçmedi falan ben de napıyosun eve geç kalıyorum dedim seninle daha fazla vakit geçirmek için yapıyorum dedi. İş yerinde çalıştığım erkek arkadaşlarla yakınlığımın hesabını sormalar falan bu da bi anormal.
insanların içinde uzun uzun bakıyor iş arkadaşlarım bu ne böyle daha yeni işe başlamış bu ne yavşaklık uzak dur bundan zaten saçma sapan bir ilişki yaşadın buradan birisiyle, başkası olmaz dediler, tamam dedim.
14 şubatta gene beni eve bu bıraktı ( şirket arabası onda) mesai olunca o bırakıyor.
işte böyle bir günde ben ev yaptırıyorum onunla uğraşıcam sevgilim yok, seninle de yemeğe çıkmak isterdim ama daha yeni başladım işe seninle de patronun arası iyi patron duyarsa doğru olmaz dedi.
Neyse telefonu da arabanın radyoya bağlı telefonu çaldı arayan da gözüktü ekranda.
kelebeğim ve kalp emojili birisi dedim aç telefonu açmadı telefonu kapatmaya çalışırken telefonu açtı anında karşı tarafın yüzüne kapattı.
dedim ben inicem, yok hesap sorma da arkadaşlarım ya da ailemden birisi olamaz mı da bilmem ne
amacım hesap sormak değil yalanını yakalamaktı.
yani gene salak yerine koymaya çalıştırlar.
hala laf atıyor ben de konuşmuyorum. arkadaşım dün instagramda bir kızla fotoğraflarını görmüş sarmaş dolaş demiş sevgilin mi
biz ayrıldıkta fotoğrafları silmedim demiş yalana bak
ne bu benim aşktan yana şansızlığım.

Bence her tanıştığınız insanla flört etmeyi bırakın ilk başta. Hayatta kriterleriniz olmalı biraz başka şeye yönelin hayırlısı gelir bi zaman sonra ama siz acele acele davraniyorsunuz fazla degil mi bu kadarı sizcede .sizinki şanssızlık değil her seçeneği degerlendirmeye çalışmak olmuş. Böyle yaparak bence erkeklerin gözünde de değerinizi azaltiyorsunuz. Sabırlı olun sevgili flört su bu olmadanda yaşanıyor bu hayat tmm inşallah olur ama en doğrusu olsun bu tipler olcaksa olmasın zaten.

her tanıştığını her gördüğünden hoşlanıyosun yani herkese dış görünüşten kanıp hayal kırıklığına uğruyosun biraz sal şu aşk dediğin olayları
Yok ya o kadar da değil kaç kişiyle tanışıyorum ben hepsinden hoşlansaydım oooo

X